Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Dawno mnie nie było u chłopaków:shake:, ale widzę, że szczęśliwe.....a i Bezik mocno odchudzony. Jak się to robi......, bo mojej suni coś nie ubywa kilogramów:oops:
  2. To drugie zdjęcie to pewnie zaraz po przyjeździe do Ciebie do hoteliku, a pierwsze już po oswojeniu się Goyi z nowym miejscem. Ale to jedna różnica...., a druga ? Nic mi nie przychodzi do głowy....może ktoś inny wpadnie na pomysł ....
  3. [B]To prawda - odebrałam Nerusia od Państwa i odwiozłam do Emiś. Pani od półtoraroku szuka swojego psiaka i to chyba dobrze o Niej świadczy. Tak bardzo chciała, żeby był to właśnie Jej Karzełek, że niedostrzegła pewnych różnic. Dopiero reszta rodziny zwróciła Jej na to uwagę. Oni nadal szukają swojego psiaka, którego bardzo kochali...... Ma wielkie serce dla zwierzaków - przygarnia koty i psiaki....Nie możemy mieć do Niej pretensji, niewykluczone, że zostawiłaby sobie naszego Nerusia, tylko na przykład reszta rodziny była temu przeciwna.... Żałuję bardzo, że nie mogłliście zobaczyć radości Nerusia po odwiezieniu Go do Emilki. Osobiście uważam, że Neruś powinien już do ostatnich swoich dni pozostać w hoteliku, chyba, że znajdziemy Jego prawdziwego właściciela, którego sam psiak rozpozna.....[/B]
  4. Całe szczęście, że jest jeszcze facebook - tam przynajmniej to ludziska się cieszą, że Neruś wrócił do swojego domku.... A tu jak zawsze cisza.....:(:mad:
  5. U Emiś wszystkie psiaki wychodzą na prostą, wierzę, że tak też będzie w przypadku Marko.....
  6. [B][SIZE=3]Neruś pojechał do swojego domku do Pszczyny:multi:. Znaleźliśmy Jego Panią, która bardzo intensywnie Go poszukiwała i ogłaszała. Tak właściwie, to ogłoszenie Pani znalazła Aga J. z fb w zeszłą sobotę. Była 22-ta i zadzwoniłam na numer podany w ogłoszeniu. Przesłałam na maila kilka fotek, ale po tak długim czasie Nero co nieco się zmienił i Pani miała wątpliwości. Dzisiaj z samego rana zadzwoniła do Emiś i zaraz podjechała do hoteliku. Radości i za razem łez Pani nie było końca, Nero niestety nie poznał :(. Nie za bardzo też chciał opuścić Emilkę, drapał łapką w szybę jak już udało się Go wsadzić do samochodu......Z jednej strony mamy powód do radości z drugiej jednak Neruś czuł się u Emilki bardzo dobrze i miał tam już swój świat. Oby tylko poznał swój dom i był tam szczęśliwy.....[/SIZE]. [/B]
  7. A tak poza tym, Pani ta ma już w domu dobermana. Wilczek raczej nie zgadza się z innymi psiakami, na wybieg puszczany jest osobno, więc taki dom nie wchodzi w rachubę.
  8. Wczoraj odbierając Goyę, też zostawiliśmy trochę suchej karmy i kilka różnych puszek dla urozmajcenia :)
  9. Super, że psiak szczęśliwy - prosimy o fotki częściej :)
  10. Jak szukaliśmy transportu dla Goyi do Wrocławia, to pisałam na PW do Budrysek. Odpowiedziała mi wtedy, że na razie nie ma adopcji w tym rejonie więc nie kursuje na tej trasie, a poza tym chwilowo ma niesprawny samochód, ale że w następnym tygodniu za kasę może pojechać. Więc może udałoby się z Jej pomocy skorzystać :)
  11. Z tym szczepieniem to rzeczywiście nie można dłużej czekać. Lobaria już co nieco zebrała na fb, więc jakaś dodatkowa kasa już jest na ten cel. A jak będzie czas na sterylkę to dajcie znać, zgłoszę Ją w Akcji Sterylizacja i dostaniemy pewnie jakiś zwrot :)
  12. [B]__Lara[/B] [B]Kwota 165,00 z Twojego bazarku dotarła na konto Rumby[/B]:multi:. [B]Z całego serca Ci dziękuję[/B]:) [B]Przypomnę, że rozliczenie Rumby prowadzone jest na bieżąco w #2 i na fb na wydarzeniu w opisie[/B]. :)
  13. To się w pale nie mieści......, a Marko taki wspaniały psiak :)
  14. [B]Michelle[/B] Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy, że zgodziłaś się przyjąć Goyę :). Porządna z Ciebie firma - info na bieżąco, to rzadko się zdarza. Dzięki!!!
  15. No to skoro Ci się kiełbasi, to już wysyłam :). Jak dotrze na konto, to potwierdzę tu i na bazarku :)
  16. [quote name='__Lara']Emiś, podaj mi proszę nr konta na jaki mogę przelać kaskę z bazarku :)[/QUOTE] Skarbnikiem Rumby ja jestem. Konto wydaje mi się, że masz - jeżeli nie to daj znać wyślę Ci na PW. Dziękuję w imieniu Rumby i swoim :)
  17. [quote name='Emiś']Kupiłam dla Rumby syrop galastop, na razie na 3 dni. Cholerstwo drogie jak nie wiem, ok 60zł za to wyszło :/ Jutro jedziemy na kolejne USG, zobaczymy, czy da się jeszcze trochę odroczyć sterylizację, czy ilość ropy się znacznie zwiększyła i musimy ciąć na cito. Mam nadzieję, że galastop szybko zadziała i przed zabiegiem gruczoły jej się zmniejszą, bo takie powiększone utrudniają zabieg. Czy ona jest zgłoszona do skarpety sterylkowej? Lobaria, banerek w Twoim popisie nie jest podlinkowany.[/QUOTE] Emiś - zgłoszę Ją do Akcji Sterylizacja, ale musisz mi podać: nazwę lecznicy, nazwisko weta i przybliżony koszt sterylki :)
  18. [B]Myślę, że powinniśmy postawić pomnik Basi - ewu za to co robi dla naszych psiaków :). Teraz jest w pociągu do Opola, potem przesiada się na kolejny do Gliwic i gdzieś około 22 będzie na dworcu no i łapie tramwaj do domu......Niestety nie było żadnego bezpośredniego.....:([/B]. [B]Kto byłby zdolny do takich poświęceń ? [/B]
  19. Dostałam od [B]Lobarii 40,00[/B] zwrotu za dzisiejszy wykup Goyi z Punktu. Bardzo dziękuję :)
  20. Dostałam SMS od ewu : Goya siedzi w pokoju i patrzy. Pozwoliła się pogłaskać, ale o założeniu szelek nie ma mowy. Siusiu będzie na ceratkę :) Nie jest agresywna...... Cieszycie się ?, bo ja bardzo.....:multi:
  21. Ewu przekazała już Goyę Michelle - teraz przed dziewczynami ostatni etap podróży, do hoteliku. Dzielna i niezastąpiona Ewu:Rose: krąży teraz po Wrocławiu, bo powrotny pociąg do Gliwic ma dopiero za dwie godziny.
  22. Teraz Goya dojeżdża z Ewu pewnie do Wrocławia.... Wcześniej udało mi się zrobić tylko jedno zdjęcie, sunieczka musiała być niestety w transporterze [IMG]http://i46.tinypic.com/307ywzn.jpg[/img]
  23. Kopiuję #1913 z hoteliku: Liczę tylko ten rok i wpłaty były od Moniki w stycz.30-60zł, luty 09 -155zł, luty 16-140zł, marzec 04-175zł, kwiecien11-90zł, kwiecien 25-230zł, maj12-300zł, lipiec12-160zł, sierpien 12-130zł a w 2011r wpłaty od Moniki grudzien 365zł listopad 40zł a od Grzegorza listopad 400zł wrzesien 300zł sierpien 300zł lipiec 300zł itd...szło ok teraz policzcie sobie a Bari przyszedł od 4 listopad Wynika z tego, że dług liczony był do sierpnia.....
  24. Ewu - kolejne nieszczęście stanęło na Twojej drodze, trzymaj się......:-(. Widzimy się dzisiaj w Gliwicach - tak jak obiecałam zadzwonię jak Goya będzie już z nami.
  25. Zdecydowanie w najgorszym stanie jest Jego ogon :(. Emiś musi teraz obserwować w jakich okolicznościach go sobie wygryza. Oby tylko nie trzeba było go amputować :(:( Będzie jeszcze filmik - pięknie wykonuje komendy, tylko później.....:(:( ktoś musiał Go nieźle karcić za to.....
×
×
  • Create New...