Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zjawiam się dzisiaj i widzę ,że chyba nie zapisałam drugiego postu po tym w którym dziękowałam Tysi . Człek pędzi do przodu i tak się niestety dzieje :/ Zdrówka Dziewczyny i słoneczka na niebie! M<nie niestety coś dopadło. Jetem na antybiotyku. Mam nadzieję,ze mi szybko pomoże . Miłego dzionka! Znikam do pracy.
  2. Trzymam kciuki za DT aby jej już nie oddał :))
  3. Bardzo ci dziękuję Justyś ! Bardzo!!! <tuli>
  4. Mam zapytanie o Kremika z. Pani chce zadzwonić po 22 jak skończy pracę. Prosiłam aby Tolu do Ciebie wysłała SMS sa i umówiła się na rozmowę.
  5. I ja zostawiam głaski dla czworonogów a dla ich Opiekunki pozdrowienia :)))
  6. Mi też nie bo ciemne dni będą na nas wpływać niestety depresyjnie :/
  7. :) Czy dla ułatwienia mam robić dwa przelewy> Osobny dla Mimi i osobno dla Alexa? Czy może pisać dla Amika? Nie chcę utrudniać życia :)
  8. Wpisałam w stałej na IX Alex. Czy doszła razem ze stałą dla Mimi taka moja wpłata?
  9. Fajnie ,że przestałą się bać większych psiaków. Teraz mała ma swojego ochroniarza! :)))))
  10. Bo się panienka coraz mądrzejsza robi :)))
  11. Dla chcącego - jak widać - nic trudnego :))))
  12. Fantazja ---- Fanta na Kraków https://www.olx.pl/oferta/kocia-pieknosc-fanta-CID103-IDBFFZE.html Wykorzystałam teks Eli :) Ładny to po małej zmianie podkradłam.
  13. Szkoda każdego odchodzącego życia... Sunieczko biegaj szczęśliwa za TM
  14. Wiem ,ja to wszystko dobrze wiem. Obiecuję sobie poprawę po niedzieli. I zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Dobrze,że chociaż niedzielę mam mieć teraz wolną to może trochę odeśpię. Miłego za chwilę zaczynającego się weekendu!
  15. Muffinek i Precelek nie mają u mnie ogłoszeń Zrobić im - na jakie miasto? Fantazji też zrobię - na jakie?
  16. Witajcie Kochane! O braku czasu nie będę już nawet pisała bo to wstyd ciągle o tym samym pisać :( W pracy siedzimy po 10 godzin bo pracy tyle ,że nocna zmiana miałaby co robić. W domu nie wiem w co pierwsze ręce włożyć a czas leci jak głupi. Na sen pozostaje mi ostatnio po 2-3 godziny ale czuję że już tak długo nie pociągnę. Ostatnio zwyzywałam samą siebie bo miałam skopiować nazwę karmy o której chyba gdzieś pisała Tysia ,że nawet pies niejadek ją jadł i nie zrobiłam tego zaraz , później zapomniałam a teraz nie mam czasu szukać po wątkach. Ech złośliwe życie. Zdrówka Dziewczyny bo coraz więcej ludzi zakatarzonych i kaszlących się pojawia.
×
×
  • Create New...