-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zjawiam się dzisiaj i widzę ,że chyba nie zapisałam drugiego postu po tym w którym dziękowałam Tysi . Człek pędzi do przodu i tak się niestety dzieje :/ Zdrówka Dziewczyny i słoneczka na niebie! M<nie niestety coś dopadło. Jetem na antybiotyku. Mam nadzieję,ze mi szybko pomoże . Miłego dzionka! Znikam do pracy. -
Pasażerka na gapę - 2 miesiące czekała przy drodze na podwózkę już w DS!
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za DT aby jej już nie oddał :)) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo ci dziękuję Justyś ! Bardzo!!! <tuli> -
Mam zapytanie o Kremika z. Pani chce zadzwonić po 22 jak skończy pracę. Prosiłam aby Tolu do Ciebie wysłała SMS sa i umówiła się na rozmowę.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mi też nie bo ciemne dni będą na nas wpływać niestety depresyjnie :/ -
Pasażerka na gapę - 2 miesiące czekała przy drodze na podwózkę już w DS!
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Fajnie ,że przestałą się bać większych psiaków. Teraz mała ma swojego ochroniarza! :))))) -
Fantazja ---- Fanta na Kraków https://www.olx.pl/oferta/kocia-pieknosc-fanta-CID103-IDBFFZE.html Wykorzystałam teks Eli :) Ładny to po małej zmianie podkradłam.
-
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wiem ,ja to wszystko dobrze wiem. Obiecuję sobie poprawę po niedzieli. I zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Dobrze,że chociaż niedzielę mam mieć teraz wolną to może trochę odeśpię. Miłego za chwilę zaczynającego się weekendu! -
Muffinek i Precelek nie mają u mnie ogłoszeń Zrobić im - na jakie miasto? Fantazji też zrobię - na jakie?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witajcie Kochane! O braku czasu nie będę już nawet pisała bo to wstyd ciągle o tym samym pisać :( W pracy siedzimy po 10 godzin bo pracy tyle ,że nocna zmiana miałaby co robić. W domu nie wiem w co pierwsze ręce włożyć a czas leci jak głupi. Na sen pozostaje mi ostatnio po 2-3 godziny ale czuję że już tak długo nie pociągnę. Ostatnio zwyzywałam samą siebie bo miałam skopiować nazwę karmy o której chyba gdzieś pisała Tysia ,że nawet pies niejadek ją jadł i nie zrobiłam tego zaraz , później zapomniałam a teraz nie mam czasu szukać po wątkach. Ech złośliwe życie. Zdrówka Dziewczyny bo coraz więcej ludzi zakatarzonych i kaszlących się pojawia.