Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Śliczny chłopak. Uwielbiam kudłate :oops:
  2. Proszę o dane do przelewu. mały bo mały ale poleci grosik:)
  3. Bazarek z fantów od cioteczki Edek :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248375-Kosmetyki-kolczyki-ciuszki-i-to-i-owo-dla-psiej-rodzinki-do-10-11-20-00[/URL]
  4. Włosy odrosną. Nikt od razu wszystkiego nie potrafi więc praktyka czyni mistrza ;)
  5. To będzie najlepsze wyjście aby już w domu DT zrobić ciach ciach ;) Pewnie jacyś amatorzy szczeniąt się odzywali:angryy: Zróbcie bazarek/bazarki na sterylizację. Szybciej uzbieracie potrzebne na to fundusze:)
  6. Aniu wysłałam wczoraj PW do kupujących z bazarku dla Zoi :) Teraz będziesz musiała sprawdzać czy coś przyszło na Twoje konto i tak jak ostatnio proszę wpisuj na bazarkowym wątku kto i ile wpłacił:) Pozdrawiamy rozwrzeszczaną Zośkę :D
  7. [quote name='kkasiiiar']Niestety cisza... Pani juz sie nie odedzwała a miała takie wielkie plany co do Elmo... no nic musze zrobić chłopakowi nowe ogłoszenia.[/QUOTE] Może i lepiej ....bo on szuka takiego domku, który pokocha go od samego początku :)
  8. Uwielbiam te z żółtymi ślepiami:D Edek koty są urocze. Teraz je przedstaw ;)
  9. Nie wiem co napisać...
  10. Co tam u Was kochani bo cisza ostatnio tu nastała. Pewnie brak czasu?:)
  11. A jednak dużo nam napisałaś :) Fajnie, że mała coraz bardziej się otwiera. Mimo, ze jej dotychczasowe życie było inne od tego jakie ma u Was to ładnie się resocjalizuje i mam nadzieję, że to nie koniec jej postępów:)
  12. Trzeba przyznać, że zdjęcia się świetnie! Kiedyś też mieliśmy takiego przechodzi płota. Jak zwiewał z podwórka to potrafił z napoczętym słoikiem swojskiej kiełbasy z pobliskiej budowy wrócić:D
  13. Anula pisz, pisz! Czekamy:)
  14. Fajne zdjęcia. Uwielbiam patrzeć kiedy psiaki się bawią :) Suzi ślicznie wygląda a nowy nabytek celnie ma dobrane imię :) Pan Pomponik pewnie nie bardzo jest zadowolony z tego klosza :cool3:
  15. Pomyślę jak zdobyć fanty i zrobić coś dla małej. Temu kto jej to zrobił powinna gira uschnąć w bólach i męczarniach!
  16. Ależ ona ślicznie w tych kolorkach wygląda :D Szkoda, że za mały:placz: Może Tośka - quń pociągowy :D - powinna mieć szeleczki takiego rodzaju aby to jej ciągnięcie wyszło jej na zdrowie ;) [URL]http://allegro.pl/pelo-szelki-pelki-bezuciskowe-komfortowe-hit-r-3-i3651073202.html[/URL]
  17. I ja wpadam zaznaczyć swoją obecność....i to, że nie zapomniałam ;)
  18. I ja jak będę tylko po 10.11 mogła to coś dorzucę.
  19. Fajnie się będzie miała mały...jak pan na włościach :D Dzisiaj skończył się bazarek, który zrobiłam dla małego. Zebrało się ponad 300zł. Będzie na waciki :D
  20. [quote name='Bogusik']Wobec tego,tylko mocno zaciskam...:kciuki:[/QUOTE] Ja też!!!!! I oby ;)
  21. [quote name='Bogusik']Dziękujemy kkasiiiar za zdjęcia naszego słodziaka :smile: Jeżeli Elmo będzie w nowym dt u Tomka,czy będą tu relacje i fotki?[/QUOTE] Też jestem ciekawa :) A maluch jest słodki :D
×
×
  • Create New...