Bazarek z fantów od cioteczki Edek :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248375-Kosmetyki-kolczyki-ciuszki-i-to-i-owo-dla-psiej-rodzinki-do-10-11-20-00[/URL]
To będzie najlepsze wyjście aby już w domu DT zrobić ciach ciach ;)
Pewnie jacyś amatorzy szczeniąt się odzywali:angryy:
Zróbcie bazarek/bazarki na sterylizację. Szybciej uzbieracie potrzebne na to fundusze:)
Aniu wysłałam wczoraj PW do kupujących z bazarku dla Zoi :) Teraz będziesz musiała sprawdzać czy coś przyszło na Twoje konto i tak jak ostatnio proszę wpisuj na bazarkowym wątku kto i ile wpłacił:)
Pozdrawiamy rozwrzeszczaną Zośkę :D
[quote name='kkasiiiar']Niestety cisza... Pani juz sie nie odedzwała a miała takie wielkie plany co do Elmo... no nic musze zrobić chłopakowi nowe ogłoszenia.[/QUOTE]
Może i lepiej ....bo on szuka takiego domku, który pokocha go od samego początku :)
A jednak dużo nam napisałaś :) Fajnie, że mała coraz bardziej się otwiera. Mimo, ze jej dotychczasowe życie było inne od tego jakie ma u Was to ładnie się resocjalizuje i mam nadzieję, że to nie koniec jej postępów:)
Trzeba przyznać, że zdjęcia się świetnie!
Kiedyś też mieliśmy takiego przechodzi płota. Jak zwiewał z podwórka to potrafił z napoczętym słoikiem swojskiej kiełbasy z pobliskiej budowy wrócić:D
Fajne zdjęcia. Uwielbiam patrzeć kiedy psiaki się bawią :)
Suzi ślicznie wygląda a nowy nabytek celnie ma dobrane imię :)
Pan Pomponik pewnie nie bardzo jest zadowolony z tego klosza :cool3:
Ależ ona ślicznie w tych kolorkach wygląda :D
Szkoda, że za mały:placz:
Może Tośka - quń pociągowy :D - powinna mieć szeleczki takiego rodzaju aby to jej ciągnięcie wyszło jej na zdrowie ;)
[URL]http://allegro.pl/pelo-szelki-pelki-bezuciskowe-komfortowe-hit-r-3-i3651073202.html[/URL]
Fajnie się będzie miała mały...jak pan na włościach :D
Dzisiaj skończył się bazarek, który zrobiłam dla małego.
Zebrało się ponad 300zł. Będzie na waciki :D
[quote name='Bogusik']Dziękujemy kkasiiiar za zdjęcia naszego słodziaka :smile:
Jeżeli Elmo będzie w nowym dt u Tomka,czy będą tu relacje i fotki?[/QUOTE]
Też jestem ciekawa :)
A maluch jest słodki :D