Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dla Saruni z tego bazarku poleciało 177zł :) Wierzę ,że Sarunia szybko nauczy się żyć w domu z człowiekiem :)
  2. I moje kciuki zaciśnięte dla chłopaka :)
  3. Trzymam kciuki za Kolinkę. Oby strach przestał mieć takie wielkie oczy !
  4. U mnie Melka :) Dopiero po 1 mi ogłoszenie zatwierdzili . Długo coś im ostatnio idzie :/ https://www.olx.pl/oferta/mala-melka-szuka-swojego-kochajacego-domku-CID103-IDz8esi.html
  5. Mróweczka, mróweczka Eluś :D Bo ono jest najważniejsze! :) Zdrówka i miłego dnia!:D
  6. Muszą się psiaki dograć :) Nie wiem czy Pani powinna już od początku w takich sytuacjach jak podczas jedzenia uspokajać Kolinkę aby dziewczyna wiedziała ,że nie ma po co powarkiwać?:)że ma swoją miseczkę a braciszek swoją i nikt nikomu nic nie zabierze :)
  7. Wspaniałe wieści i oby już tak zostało :) Trochę nerwy odpuściły . Jestem ciekawa co przyniesie jutrzejszy dzień.
  8. Jesteś jak ta mała mróweczka. Mała ale robi ogrom pracy :)
  9. Tak samo Anulko pomyślałam. Biedula zaniepokojona .Gdyby wiedziała ,że jedzie do swojego domku...że to już daj Boże ostatnia taka jej podroż w nieznane. Kolinko samych już teraz radosnych dni. Bądź szczęśliwa ze swoją Rodziną i nowym towarzyszem zabaw. Pokochajcie się z braciszkiem na zabój. a Twoja nowa Rodzinka niech dba o ciebie jak najlepiej potrafi.
  10. Trzymam mocno kciuki aby psiaki bez problemu się dogadały!!
  11. Eluś zajęła się Fado i czasu jej brak. Niestety ten nie jest z gumy ;) Ja też wpadam jak po ogień na dogo a od jutra to już całkiem kiepsko z czasem znowu będzie. Miłego i słonecznego jak nie na dworze to w sercach czasu życzę :)
×
×
  • Create New...