[quote name='agumka']natie co Ty na to, żeby jak się zrobi nieco cieplej zabierać psiaki nad jakiś staw/jeziorko popływają, nabiorą mieśni za tłuszczyk i trochę się ochlapią :) hm?[/QUOTE]
ale samego psa nie możesz puścić, bo co będzie jak ucieknie albo nie będzie chciał wrócić?
To już chyba lepsze częstsze spacery, chociaż nie wiem, kto temu podoła bo ja tylko w weekendy mogę na razie przyjeżdżać:(