Jump to content
Dogomania

natie

Members
  • Posts

    7050
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natie

  1. odwiedzam Ibisa............ cicho tu...............
  2. to ja proszę na pw nowe konto.......
  3. cisza tu straszna.......... ja wpłacałam na to samo konto co zawsze......
  4. i podnosimy wątek chłopaka......................
  5. hoooooooooooooop :) wątek psiaka na 1. !
  6. witam, dzięki za zaproszenie, jednak w tym miesiącu już nie mogę pomóc finansowo :(:(:(
  7. mogę pomóc z ogłoszeniami w miarę wolnego czasu :)
  8. i podnosimy wątek, żeby więcej osób o nim wiedziało
  9. i podnosimy wątek...............
  10. przybyłam dzięki zaproszeniu.. mogę wpłacić jakiś grosik.. piękny pies!!
  11. odwiedzam psiaczka.. dorzucę jakiś skromny grosik..
  12. [quote name='Justyna_wolontariat'][IMG]http://images44.fotosik.pl/393/ce5698a7c117d854med.jpg[/IMG] Bardzo prosimy o ogłoszenia Czorta moze gdzieś będzie jeszcze jakiś tekst i zdjecia. Szukamy mu nowego domu[/QUOTE] dane tej pseudowłaścicielki powinny trafić do każdego schroniska, żeby nikt jej psa nie wydał..
  13. te zdjęcia są naprawdę super, piękne, uśmiechnięte pychole, psiaki w łóżkach.. normalnie łezka się w oku kręci :)
  14. [quote name='agumka'][B][COLOR=#008000][SIZE=4]Aldonka teraz Tosia :) [/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://www.iv.pl/images/20120143561052218609.jpg[/IMG] [/QUOTE] cuuuuuuuuuuuuuuudna :* [quote name='agumka'][COLOR=#008000][SIZE=4][B]Marti [/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.iv.pl/images/75540615965006561352.jpg[/IMG] [IMG]http://www.iv.pl/images/57870992540211454174.jpg[/IMG] [/QUOTE] ale sobie łapki skrzyżował :P ale całus [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] suuuuuuuuuuuuuuuuper:]
  15. [quote name='agumka']Dom ma też Anaruk, pojechał do Tarnowa. [URL]http://iv.pl/images/05304604115917015294.jpg[/URL][/QUOTE] to są naprawdę cudowne wieści, o domku wiem z facebooka:)
  16. [quote name='malawaszka']:sg168::laugh2_2::iloveyou::bigok::sweetCyb::ylsuper::cool2::bigcool::cunao::drink1::BIG: [URL="http://img703.imageshack.us/i/img2013041500264.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/488/img2013041500264.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] obyś był szczęśliwy, DJku :)
  17. [quote name='ULKA12']Pojechali:placz::placz:[/QUOTE]tak to już jest... przyjedzie nowa bida... :( że tak po naszego Gabrysia nikt nie chce przyjechać :(:(
  18. dostałam wczoraj ok. 21 takiego maila: [B]annamarton[/B] [URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/o1xb/"]Ogłoszenia tego użytkownika [/URL] witam, przepraszam że nie wysyłam sms-a ale skończyła mi się karta i pewnie z tego powodu przerwało nam połączenie (ogłoszenie z tablicy - Łasiczka - [url]http://tablica.pl/oferta/lasiczka-szuka-kochajacego-domku-ID2svB9.html[/url])
  19. [quote name='agumka'][B]Dom ma [/B] Zeus [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Wvae6iITnYU/UNspahhQK3I/AAAAAAAAMhI/ZsxZec9bv2w/s512/zeus10.jpg[/IMG] [B]Z TM[/B] Szelek [*] - został dotkliwie pogryziony przez psy :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qbMKJOq7Uo8/UAEwTkZw4BI/AAAAAAAAGSk/NJp6DeMLi7M/s512/_7134093.JPG[/IMG][/QUOTE] Zeusowi usuwam ogłoszenia.. Szelku, biegaj za TM.. :(
  20. [quote name='agucha007']Natie jesteś niesamowita! Kurde może ja usunę ogłoszenie Gabrysia z tablicy. Bo ja chyba też mam go na swoim koncie :oops: na FB już pisałam, ale tu też napiszę: miałam tel. w sprawie Gabiego... Babsztyl chciał tego maluszka do kojca :roll:[/QUOTE] zostaw.. ewentualnie zmień województwo.. czytałam o tym telefonie :[ :[ :[
×
×
  • Create New...