Jump to content
Dogomania

natie

Members
  • Posts

    7050
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natie

  1. wpłaciłam właśnie deklarację za maj.. trzymam kciuki za Kosteczka
  2. metamorfozy cudne:) aż mi się pyszczek śmieje :P szkoda, że mojej Zuzki nie ma:P
  3. wspaniale się czyta Twoje opisy, Pysia:):):)
  4. przynamniej psiak ma "prawidłowe" odruchy :) moja Zuza w dzień adopcji też nam do łóżka wlazła :P i już z niego nie wyszła:):)
  5. czekamy na wiadomości po wizycie u weta..
  6. i ja dalej spoglądam na wątek i jak tylko widzę nowy post to z ciekawością zaglądam...
  7. [quote name='malawaszka']nagrałam filmiko jak ona cudnie spacerowały - synchronicznie i te ogony non stop w ruchu :lol: w lecznicy do ludzi podchodziły do głaskania - aż dziw, że tak ufnie - strasznie fajne dziołszki z nich[/QUOTE] czekamy z niecierpliwością na filmik :):):)
  8. [quote name='Monika z Katowic']To dobrze, że u naszego Ibiska jest jeszcze kaska, bo na wielu wątkach totalna bieda...[/QUOTE]bazarki ratują mu tyłek.. :)
  9. poleciał skromny grosik dla Dropsa....
  10. proszę o nr konta bo lubię mieć zrobione wszystkie przelewy od razu, żeby potem mieć "z głowy".....
  11. ok, Ruda ma zmienione zdjęcia na tablicy, morusku, alegratce i e-zwierzak; nowe odnowione ogłoszenia na przygarnijzwierzaka, gumtree, adin, adopcjapsa, oddam-psa.pl, lento, adoptujemy, pineska i cwirek
  12. tak jak wcześniej obiecałam, zanim Drops zwiał, będę się starała wpłacać jakieś pieniążki na karmę dla niego :) jutro wypłata TZ tak więc proszę o nr konta:) usunęłam z gumtree ogłoszenie o zaginięciu Dropsa:):):) uff ale ulga!!!!!!!!
  13. [quote name='Justyna_wolontariat']Ruda odwiedziła wczoraj salon fryzjerski, i jaka metamorfoza zobaczcie, sunia nieco lepiej ale musi wychodzic na spacery by nabrać zaufania [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1895/17f2ed87c7bbdf7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/2042/ca34b15cb85b1cf0med.jpg[/IMG][/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/106082193950812122306/Ruda[/URL][/QUOTE] podmienię zdjęcia w ogłoszeniach, co??:)
  14. [quote name='Lili8522']Dowód: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/dscn3567y.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7896/dscn3567y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscn3569t.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1830/dscn3569t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] kamień z serca:) gdzie go znalazłyście????? Jak to się udało??
  15. [quote name='inka33'][SIZE=4][B]JUŻ WIERZĘ![/B][/SIZE] :laola: Rozmawiałam z Pinczerką! :p[/QUOTE] zapodajcie jakieś szczegóły.. ;)
  16. [quote name='Lili8522'][CENTER][SIZE=3][B]Proszę o uwagę! Mam bardzo ważne informację do przekazania otóż......[/B][/SIZE] [B]stał się cud...[/B] [COLOR=#800080] [SIZE=5][B]Mamy DRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pinczerka właśnie wiezie [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]DROPSA[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=5][B] do mnie!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/SIZE][/COLOR] [B] Cieszycie się? Bo my bardzo!![/B]:multi::multi::multi: [/CENTER] [/QUOTE] aaaaaaaaale informacja!!!!!!! Jak na niego trafiłyście??????????????
  17. naprawdę piękne te sunie!! :):):)
  18. jeśli jest już nowy skarbnik to proszę nr konta na pw, po wypłacie wpłacę swoją deklarację
  19. to tak jak ja.. kibicuję po cichutku i płacę.. przecież tu chodzi o PSA .. o jego pobyt w hotelu, o dom.. a nie o jakieś kłótnie.. brak tej deklaracji jeszcze bardziej pogrąży Kostka :(
×
×
  • Create New...