-
Posts
7050 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natie
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
natie replied to winter7's topic in Już w nowym domu
wpłaciłam właśnie deklarację za maj.. trzymam kciuki za Kosteczka -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
natie replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
wspaniale się czyta Twoje opisy, Pysia:):):) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
przynamniej psiak ma "prawidłowe" odruchy :) moja Zuza w dzień adopcji też nam do łóżka wlazła :P i już z niego nie wyszła:):) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
czekamy na wiadomości po wizycie u weta.. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
natie replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
i ja dalej spoglądam na wątek i jak tylko widzę nowy post to z ciekawością zaglądam... -
Odwiedzam Bakusia :)
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
natie replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
podrzucam wątek.......... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
natie replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']nagrałam filmiko jak ona cudnie spacerowały - synchronicznie i te ogony non stop w ruchu :lol: w lecznicy do ludzi podchodziły do głaskania - aż dziw, że tak ufnie - strasznie fajne dziołszki z nich[/QUOTE] czekamy z niecierpliwością na filmik :):):) -
[quote name='Monika z Katowic']To dobrze, że u naszego Ibiska jest jeszcze kaska, bo na wielu wątkach totalna bieda...[/QUOTE]bazarki ratują mu tyłek.. :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
poleciał skromny grosik dla Dropsa.... -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
natie replied to winter7's topic in Już w nowym domu
proszę o nr konta bo lubię mieć zrobione wszystkie przelewy od razu, żeby potem mieć "z głowy"..... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
tak jak wcześniej obiecałam, zanim Drops zwiał, będę się starała wpłacać jakieś pieniążki na karmę dla niego :) jutro wypłata TZ tak więc proszę o nr konta:) usunęłam z gumtree ogłoszenie o zaginięciu Dropsa:):):) uff ale ulga!!!!!!!! -
[quote name='Justyna_wolontariat']Ruda odwiedziła wczoraj salon fryzjerski, i jaka metamorfoza zobaczcie, sunia nieco lepiej ale musi wychodzic na spacery by nabrać zaufania [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1895/17f2ed87c7bbdf7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/2042/ca34b15cb85b1cf0med.jpg[/IMG][/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/106082193950812122306/Ruda[/URL][/QUOTE] podmienię zdjęcia w ogłoszeniach, co??:)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Dowód: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/dscn3567y.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7896/dscn3567y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscn3569t.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1830/dscn3569t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] kamień z serca:) gdzie go znalazłyście????? Jak to się udało?? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'][SIZE=4][B]JUŻ WIERZĘ![/B][/SIZE] :laola: Rozmawiałam z Pinczerką! :p[/QUOTE] zapodajcie jakieś szczegóły.. ;) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
czekamy w napięciu! -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522'][CENTER][SIZE=3][B]Proszę o uwagę! Mam bardzo ważne informację do przekazania otóż......[/B][/SIZE] [B]stał się cud...[/B] [COLOR=#800080] [SIZE=5][B]Mamy DRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pinczerka właśnie wiezie [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]DROPSA[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=5][B] do mnie!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/SIZE][/COLOR] [B] Cieszycie się? Bo my bardzo!![/B]:multi::multi::multi: [/CENTER] [/QUOTE] aaaaaaaaale informacja!!!!!!! Jak na niego trafiłyście?????????????? -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
natie replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
naprawdę piękne te sunie!! :):):) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
natie replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
czekajmy cierpliwie:) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
natie replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
podnoszę wątek Szafranka -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
natie replied to winter7's topic in Już w nowym domu
jeśli jest już nowy skarbnik to proszę nr konta na pw, po wypłacie wpłacę swoją deklarację -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
natie replied to winter7's topic in Już w nowym domu
to tak jak ja.. kibicuję po cichutku i płacę.. przecież tu chodzi o PSA .. o jego pobyt w hotelu, o dom.. a nie o jakieś kłótnie.. brak tej deklaracji jeszcze bardziej pogrąży Kostka :(