Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='Marta72']odemnie fanty-książki i płyty cd i bizu może wsparcie dla szamana finansowe[/QUOTE] ja tez mogę pomóc bazarkowo ale jak już będzie wiadomo gdzie jest pies.
  2. niestety takie miejsca trzeba sprawdzać zdjecia można zrobić wszędzie piękne i też wszyscy uwierzą wciąż jesteśmy naiwni niestety
  3. [quote name='betkak']Hotelik Psia Przystań dysponuje 24 boksami w budynku, 6 miejscami w domu( w tym 4 boksy domowe), psy nie są u mnie przechowywane, w sensie boks, szybki spacer i podanie posiłku. Inne hotele chyba też korzystają z boksów i to zewnętrznych, ale do nich nie ma zastrzeżeń. Kwestia znany, nieznany zależy dla kogo, w tym momencie współpracujemy z OTOZ-em, Fundacją dla labków, Stowarzyszeniem dla Zwierząt z siedzibą w Żorach. Otrzymaliśmy również Certyfikat Lidera Usług 2014. Jestem w kontakcie tel. z Panem zajmującym się pomocą temu psiakowi i już kilka dni temu powiedziałam, że nie mogę psiaka przyjąć ze względu na jego agresywność.[/QUOTE] jaki certyfikat lidera roku, jakich usług? betkak sory; działasz jako firma sprzątająca; pod koniec lutego 2014 roku dopisałaś do swoich usług hotelikowanie zwierząt i inne - i to nie jest żadna tajemnica każdy moze sobie wejść w net i sprawdzić; jak można zostać liderem roku 2014 działając na rynku nieco ponad dwa miesiące ?? wiem, że masz serce, i to Ci się chwali, oby tak do końca, ale musisz przyznać, że nie zajmowałas się wczesniej usługowo zwierzętami więc jak można zostać liderem roku w tym temacie ,dopiero zaczęłaś działalność. W przeciągu dwóch miesięcy przyjełaś do siebie kilkanaście psów; Bardzo bym chciała, żebyś dała radę zarówno finansowo jaki i fizycznie sprostać temu zadaniu. Może wstaw zdjęcia boksów, żeby wszyscy mieli jasność jak wyglądają. Jak ktoś będzie chciał umieścić tam psa to umieści. I nie dziw się, że Ci którzy być może będą pomagać w utrzymaniu u Ciebie psów, pytają i proszą o odpowiedzi; tyle już było niemiłych sytuacji na dogo. [quote name='Marta72']obok nr telefonu masz wyrażne podpisane- hotelik domowy a boksy to nie dom poza tym jeszcze zależy jak te boksy wyglądają gdzieś widziałam,że u Ciebie to nie kojce jeśli doszło by do decyzji należy koniecznie sprawdzić w jakie warunki idzie pies[/QUOTE] [quote name='Marta72']nie rozumię tego wpisu jaką opinię wyraziłam? wyraziłam chęć poznania warunków a to nie opinia ale skoro psa nie przyjmiesz to nie ma tu o czym rozmawiać zależy nam na tym ,by pies szedł w dobre warunki wiec pytam to podstawa-wiedza nie ma się co obrażać a jeśli chodzi o to, czy domowy czy nie, to kwestia rzetelnej inf obok podanego numeru telefonu[/QUOTE] dla mnie domowe miejsca to domowe i to nie boksy tylko pies mieszka w pokoju razem z domownikami; zdaje się, że kilka psów u betki tak mieszka ale reszta to boksy zrobione w dolnej kondygnacji domu oraz boksy w byłym budynku gospodarczym (kiedyś chyba chlewnia?). Odnowione i wyremontowane.
  4. [quote name='mestudio']Wiecie co, ja sobie coś napiszę bo spokoju mi to nie daje. Nie musicie absolutnie podejmować tego tematu i go ciągnąć czy cokolwiek. W poście 9 jest suka Elza - trafiła do yumanji z kilkoma kilkutygodniowymi szczeniakami. W ich wątku początkowo szczeniaki pokazane są na zdjęciu z dzieckiem, jak przy nim się bawią. Potem w lipcu są piękne zdjęcia na trawce itd. Z całej gromady po perypetiach adopcyjnych zostały 4 szczeniaki - wpis z 21 sierpnia yumanji "Joachim uczył szczeniaki chodzenia po schodach". Potem nic się nie dzieje konkretnego i nagle informacja, że yumanji się przeprowadza - 20 października, 12 listopada 2013 Bonsai zaczyna dociekać co tam u szczeniaków, czy mają zdjęcia, ogłoszeni itd. Odpowiedź yumanji fascynująca dla mnie i bardzo odpowiedzialna I wątek kończy się 21 listopada niczym...... A teraz edycja yumanji z 5 grudnia pod zdjęciem tych biednych, wyrośniętych szczeniaków: Przyznam szczerze, że nie rozumiem jak można było nie widzieć, że wszystko w tamtym miejscu jest nie tak, że wszystko nie gra, że trzeba albo pomóc, albo sprawdzić - wykonać jakiś ruch? Jestem przekonana, że te szczeniaki gniją tam zamknięte od minimum października zeszłego roku i dlatego zdziczały. Trudno mi ogarnąć zbiorową nieodpowiedzialność w tej sprawie.[/QUOTE] ona się świetnie bawi wszystkimi i to od dawna trzeba zabierać psy;
  5. [quote name='Anula']Jeżeli macie zamiar psiaka wyciągać do Hotelu to do znanego dobrego Hotelu.Betkak oferuje dobrą cenę i warunki domowe ale przy 30 kojcach to nie bardzo to widzę aby psy miały należytą opiekę,ponieważ to jest nie możliwe.A teraz krzyczcie na mnie bo przeważnie tak jest.[/QUOTE] [quote name='betkak']Anula cieszę się, że masz wątpliwości bo to to świadczy o tym, że rozsądnie myślisz. O jaką opiekę się martwisz? weterynaryjną?-wet jest na każde zawołanie, ilość spacerów?-3 x dziennie(popołudniowy to wybieg luzem), w tym momencie mam 10 psów dorosłych i 8 szczeniąt w różnym wieku. Ja absolutnie nie nalegam na przyjazd psiaka do mnie, piszę to tylko dla wyjaśnienia błędnych domyśleń.dorosłych[/QUOTE] a ten owczareczek bylby w domu?
  6. A jak wet ocenił mamę i szczeniaczki po narodzeniu?
  7. [quote name='kasiek.']Szaman siedzi w kojcu tak jak siedział z dwoma młodymi zdziczałymi psami ,ktore nie pozwalają mu na dojscie do miski ,w prezencie dostal troche słomy sa foty ale na dogo teraz jakos trudno dodac ,jak mi sie uda to dodam jego foto z opisu - trudno sie porusza nie jest dopuszczany do miski[/QUOTE] trzeba go wyciągnąć, to jej pies?
  8. zdjęcie z postu z 2010 roku piesek przyproadzony na smyczy do zdjęcia koło łóżka [IMG]http://images41.fotosik.pl/1795/67dbad922b5165b4.jpg[/IMG] czerwiec 2010 [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-frc3/1555406_585562558178815_1995005940_n.jpg[/IMG] sory ale nie oddałabym psa do takiego chlewu [IMG]http://images62.fotosik.pl/269/a10e5ad2b73ca786med.jpg[/IMG] i podpis i tu już u nas beton na betonie warunki rewelacyjne ktoś mi poda na pw w jakim miejscu jest ten rewelacyjny hotelik?
  9. [quote name='betkak'][URL]https://www.facebook.com/events/580506638723265/580521035388492/?comment_id=580551192052143&notif_t=event_mall_reply[/URL] zajrzyjcie proszę i podeślijcie dalej:-([/QUOTE] tu masz wątek tej Pani na dogo [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM-gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare[/url] jakiej wielkości jest sunia? taki mniejszy owczarek?
  10. żadnego psa nie zabrano po interwencji? przecież ten hotel nie spełnia żadnych norm! to zarejestrowany hotel?
  11. cudowne zdjęcie :) cudowny dom:)
  12. pieniążki przelane proszę o potwierdzenie jak dotrą na bazarkowym wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251646-rozliczony-na-Bren%C4%99-i-Afr%C4%99-do-02-04-14-godz-20-00[/url]
  13. pieniążki przelane proszę o potwierdzenie jak dotrą na bazarkowym wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251646-rozliczony-na-Bren%C4%99-i-Afr%C4%99-do-02-04-14-godz-20-00[/url]
  14. [quote name='Smyku']Czikuś u mamuni na apa ładnie przywitał cięciunia , ale japoniec pyskuje .[/QUOTE] wlasnie mialam pisac, że japoniec śpiewa...
  15. cudny filmik, śliczna Śnieżynka
  16. wreszcie mam wszystkie wpłaty i mogę przelać pieniążki uzbieraliśmy 462,50; 50% - 231,25 dla każdej księżniczki czy mogę prosić o dane gdzie wpłacić pieniążki
  17. wreszcie mam wszystkie wpłaty i mogę przelać pieniążki uzbieraliśmy 462,50; 50% - 231,25 dla każdej księżniczki czy mogę prosić o dane gdzie wpłacić pieniążki
  18. bardzo schorowana jest teraz napisałaś wszystko do kupy trzymam za nią żeby przestało boleć przede wszystkim i żeby odzyskała komfort zycia przy Tobie.
  19. [quote name='Martika@Aischa']Oczywiście. Yolanovi była na wizycie u Pani Ani. Wydawało się że to najlepszy dom na świecie a Gryś wygrał los na loterii.[/QUOTE] a to nie czasem Viola & Miłosz w kolejnej odsłonie takie podobne zagrania [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA[/url]!
  20. a ktokolwiek z Was widział na oczy tą panią Anię?
  21. darunia ile lat ma Shila? te ataki dziwnie wyglądają jaka jest diagnoza lekarza? wyniki badań krwi? czy ona czasem nie ma mocznicy? co bierze na serce? dobry lekarz da takie leki, które nie pogrążą serca a pomogą gdzie indziej. powiem tak: z tego co opisujesz jest bardzo dziwnie leczona z doskoku.
  22. [quote name='junoo']Przecież jesteś silną babką. Nie siedź z kimś tylko temu, żeby nie być samotną. Mąż to ma być facet na całe życie, który Ci pasuje pod każdym względem. Który wspiera, pomaga, rozumie, a nie tylko jest.[/QUOTE] bardzo mądre słowa:)
  23. darunia ile ona ma lat? jak długo ją leczysz na te stawy? byla diagnozowana ogólnie? jeśli ma gorączkę to ma stan zapalny może oprócz kręgosłupa coś jeszcze? robiłas jej rtg? są takie zastrzyki na stawy, bierze sie je w cyklu jeden na tydzień, w sumie 4, bardzo pomagają ale ja odnoszę wrażenie, że Twoja wetka nie do końca ją zdiagnozowała...
×
×
  • Create New...