Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. jeśli lekarz zaleca to spróbujcie, myślę, że warto.
  2. [quote name='Ellig']Punia mowi :Dzien dobry:) [IMG]http://images10.fotosik.pl/1370/71de93e19b21e924.jpg[/IMG][/QUOTE] łóżeczko, domek, podusie do obserwacji.... tak się cieszymy, że ma taki domek:):):)
  3. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4417/pict0100a.jpg[/IMG] słodkie pupeczki...
  4. po prostu to co dali jadła, albo to co zdobyla
  5. pewnie jakimis pomyjami
  6. całkiem możliwe, że był kiedyś z dziećmi, a wiadomo coś o nim? jaką ma historię? moja sunia, którą znalazłam 13 lat temu na autostradzie, pobitą, połamaną i sponiewierana do dziś ogląda się za wózkami z małymi dziećmi i za małymi dziećmi 0-3 lata, podobno pies nigdy nie zapomina pierwszego właściciela...
  7. słuchajcie karsivan jest super mówię z doświadczenia
  8. w takich warunkach tyle lat się męczyła, bidunia, brak słów...
  9. Ile ona może mieć lat?
  10. [quote name='Pianka']to według kolejnosci postów, pierwsza była osoba, której post ukazał się jako pierwszy[/QUOTE] dzięki za pomoc
  11. co mam zrobić jeśli na bazarku dwie osoby kupiły w opcji KT tą samą rzecz? ich posty mają identyczną godzinę?
  12. u nas u weta 1 listek kosztuje 40-45 zł. Moja sunia bierze 2 tabletki 2 razy dziennie, więc 4 tabletki. Bari chyba musi podobnie bo to duży pies. Całe pudełko starcza mi na 12 dni (2 listki), to bardzo drogo, ostatnio udało mi się załatwić taniej - 50 zł za 2 listki. To bardzo dobry lek. Ja żałuję, że mojej suni nie dawałm go wczesniej. Teraz ma 14 lat i odkąd go dostaje odmłodniała pomimo wielu schorzeń. Lek nazywa się karsivan. Niektórzy podają odpowiednik ludzki tego leku - agapurin - niestety ma skutki uboczne np wymioty, ja próbowałam przez chwile dawac mojej ale wymiotowała i odstawiłam, wróciłam do karsivanu. Jesli się możecie złożyć to kupcie mu ten lek, na prawde jest dobry. Wydaje mi się że powinien dostać też zastrzyk z wit b, combivit.
  13. bidunia kochana, przynajmniej już tego ciężaru kołtunów na sobie nie nosi, może uda się ją podleczyć. Czy ktoś u kogo była odpowie za to co jej zrobił?
  14. ależ one są śliczne, malutkie, ogłaszcie je gdzieś?
  15. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7091/7105227109_29d947b4b8_z.jpg[/IMG] śliczna, szczęśliwa i przez wszystkich kochana:):):)
  16. a jaka jest diagnoza weta? on na tym filmie ma dziwną sztywność łap, co powiedział lekarz? steryd szybko stawia na nogi ale za długo nie można go podawać bo wyniszcza wątrobę i trzustke, ale tak czy inaczej trzeba go powtórzyć (jaki dostał ten co 2 dni czy ten raz na tydzień)? Można by mu zacząć podawać karsivan, to jest bardzo dobry lek dla piesków w starszym wieku. Ogólnie pobudza do życia. Ale fajnie, że wstał i chodzi samodzielnie, z sikania też wszyscy się cieszą.:):)
  17. Skąd wiesz, że od roku?
  18. wiesz jaka to dla niego zmiana, jakie szczęście, to wspaniałe, że go zabrałaś.
  19. maluszek kochany! w podusiach, pod kołderką, jaka buźka uśmiechnięta :):) mogę Ci odstąpić listek karsivanu, słyszałam, że bierze Teoś, napisz gdzie wysłać albo podrzucić na priv.
  20. to wspaniale, będzie dobrze.
×
×
  • Create New...