Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. Bardzo Co dziękuję Elisabeta. Czyli mogę spokojnie kończyc.
  2. robię bazarek dla stowarzyszenia; jakbyście mogły sprawdzić czy coś widać i czy się otwiera... postaram sie skonczyc dzis
  3. Przepraszam za zwłokę ale właśnie tak u mnie z czasem krucho. Miski w produkcji. Pojawiły sie tez baranki. Jak juz skoncze to się skontaktuje w sprawie bazarku. Kompletnie nie ogarniam tego dogo juz....
  4. Witam, robię takie misie z włóczki; jeśli ktoś byłby zainteresowany zrobię bazarek (chociaż już chyba nie pamiętam jak to się robi...) lub prześlę komuś fotki z opisem lub miski do wystawienia.
  5. Czy ktoś robi bazarki na stowarzyszenie? Ja już nie bardzo mam czas a miałabym trochę fantów. Chętnie przekażę komuś najlepiej z Krakowa lub okolic.
  6. Halciu, taka miłość i oddanie. Trzymaj się. Przytulam mocno.
  7. piękny wiek zdrowia dla Was :)
  8. Halciu trzymajcie się. Starość się nie udała dla nikogo jeszcze.
  9. To dobrze, że wszystko w porządku. Gdyby nie Twoja troska Etusia nie byłaby w tak dobrej formie.
  10. A gdzie dokładnie to spotkanie i kiedy? Może też mi się uda w końcu gada uściskać.
  11. To tragedia jak odchodzą zwierzęta. Sonia juz 3,5 roku biega za TM a jakby to było wczoraj. Trzymaj się.
  12. biało czarny liliowiec cudeńko natury
  13. Nie wiem czy wiek. Moja ma 4 lata a też je w łóżku..... czasem ale je. :) Zwierzaki super. Tresują swoją pańcię nieusutannie i całkiem nieźle im to wychodzi.
  14. piękna Etusia i szczęśliwa; widzę, że też je na łóżku....
  15. dobrze, że wszystko u Was w porządku
  16. Loluś, pokaż się.
  17. Jaka ta Wasza Nutelcia podobna do mojej Szelci Wasza na górze na 1 zdjęciu, moja na dole na drugim i trzecim. Moja bardziej ruda, ogon ma w pionie no i 4 łapki. Oby Wasza kruszynka szybko odnalazła się w nowym wspaniałym domku.
×
×
  • Create New...