[quote name='DoPi']Ha piszę teraz , bo udało mi sie po niedzielnym przyjaźnieniu dojść do siebie:evil_lol: Franuś,jest przekochanym psiakiem. Charakterek posiada niezły, co widać po traktowaniu Amigi. Biedna sunia non stop jest zaczepiana i podgryzana i nic Franki sobie nie robi z jej warczeń. Na dodatek jak Amiga szczeka na niego to on się jej odszczekuje łobuz jeden:eviltong: a szczek przefajuśny ma. Zebiska daja sie wyczuć, czasami nawet dość boleśnie:mad:. Olka , a Ty masz jak zwykle ogrom cierpliwości do niego:loveu:, zwłaszcza do niesubordynacji w kwestii sikania na super specjalny podkład :evil_lol:.[/QUOTE]
Niezły musiał byc armagedon!:) Żałuję że nie mogłam przyjśc, popatrzec i pośmiac się z was biegających po mieszkaniu z mopami, z Franciszka wspinającego się po "memłomie", i z ciotki DoPi bez paluszków.Ach,jak żałuję!:lol::lol::lol: