Jump to content
Dogomania

bdom

Members
  • Posts

    189
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bdom

  1. LadyS gabinet na bacciarellego (bartoszowce, obok dembowskiego) chipuje za darmo (ten gabinet nazywa się chyba 'wesoła łapka' ale nie jestem pewna). Oczywiście o tym nie wiedziałam i zapłaciłam 60 zł u innego weta.
  2. bdom

    Piłka ażurowa

    Kupiłam ostatnio taką samą jak na zdjęciach [B]Marty_Ares[/B] w TKmaxie za 19 zł :D Pies był zachwycony, niestety genialna właścicielka zostawiła ją na wakacjach...
  3. Uwielbia! Chodzimy nad rzekę codziennie z piłką i jest szał :D Gdzieś mi się zapodziały zdjęcia Mango-wydry jak znajdę to wrzucę. Daleko za piłkę wypływa a po takim spacerku pada:) Po kastracji nie będzie mógł się moczyć przez 10 dni a akurat będziemy nad jeziorem,więc już mi go żal:(
  4. ojej! nie widziałam tego zdjęcia, jaki on był słodki! Teraz zdecydowanie nie jest bezbronny- w nocy zmienia się w psa obronnego, nie lubi zwłaszcza pijanych mężczyzn. Jest za to super nianią dla szczeniaków-nad jeziorem zajmował się małą spanielką sąsiadów, a jak u mnie był kilka dni szczeniak w DT to Mango był prze szczęśliwy:)[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3360/dsc0035ub.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4938/dsc0194wj.jpg[/IMG]
  5. Jedno stoi a drugie nie:D Wyrosło się do idealnych rozmiarów-25kg ale jeszcze trochę 'zmężnieje'.Taki owczarek-krzywodupek miniatura:) W ogóle to jest bardzo fajny psiak-nigdy nie miałam psa tak wpatrzonego w człowieka. Ma oczywiście swoje 'gorsze' dni, ale ogólnie jestem z niego mega zadowolona-zwłaszcza jak sobie przypominam ile już się nauczył.
  6. [B]bros [/B]Mango dziękuje za komplement. A ja melduję, że młody 17.07 pozbędzie się jajek- będzie miał robione prześwietlenie żeby skontrolować łapkę i przy okazji kastracja :( Mango był już na swoich pierwszych wakacjach nad jeziorem a w nd. za tydzień jedziemy nad morze(i mam nadzieję,że nie zrobi mi wstydu). Biedak nie będzie mógł się 10 dni po kastracji kąpać, tak to uwielbia:razz: (codziennie chodzę z nim nad rzekę). [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9568/dsc0165rx.jpg[/IMG] Zdjęcie-Mango z kumpelą Bellą w stajni-niestety gówniarz zaczął ostatnio szczekać na konie-jakieś rady jak go odczulać? Pozdr.
  7. Też ostatnio spotkałam gołych dziadów w krzakach na wałach! :) Najgorsze, że niczego nie świadoma szłam tam, bo za krzakami mój pies się kąpie w rzece i nagle szok-goły stary facet stoi i się rozgląda...przeszła mi ochota na spacerowanie w pobliżu tych krzaków.
  8. bdom

    Piłka ażurowa

    Widziałam taką piłkę w zoologicznym na bielanach we Wrocławiu. Niestety była tylko bardzo duża i droga (jakoś 80 zł). Ciekawa jestem tylko jak z jej trwałością:razz: wydaje mi się, że mój niszczyciel szybko by rozerwał taką piłkę:roll:
  9. Super, dzięki za podpowiedź.:)
  10. 24 kg. (ma 8 mc). Długość ma 9 cm.
  11. [B]Proszę o pomoc.[/B] Kupiłam psu fizjologa i okazał się za duży-Mango może go ściągną, ewidentnie jest mu niewygodnie i kaganiec lata na boki. To model owczarek niemiecki suka/pies pośredni. Napisała do prodoga-mogę wymienić, ale nie wiem już jak go wymierzyć. Proszę o podpowiedź- jak zmierzyć mu pysk, żeby było dobrze? [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9428/dsc0294p.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5622/dsc0288u.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8633/dsc0295hm.jpg[/IMG]
  12. Nie dziwię się facetowi. Nie wyprowadza się psa pod czyjś balkon, a jeśli się zdarzy psu załatwić to trzeba posprzątać. Nie chciałabym, żeby mi ktoś srał psem pod oknami, sama nigdy pod balkony ludziom psa nie wyprowadzam. Facet słusznie zwrócił Ci uwagę, powinnaś posprzątać i przeprosić a nie jeszcze się kłócić.
  13. ale chyba nikt nie uważa, że pryskanie gazem przechodzących luzem psów jest ok? Gaz ma służyć do samoobrony w ekstremalnych sytuacjach, jak ta z agresywnym mastiffem:roll: Ja nie noszę ze sobą żadnej "broni", na szczęście nie muszę, ale gdybym spotykała agresywne, puszczone luzem psy to nie byłabym w stanie się obronić...więc rozumiem podejście strix.
  14. [quote name='strix']Łączę się w bólu. Sama mam ONka, nie jest agresywny, jeszcze dzieciak (11 miesiecy) ale nie puszczam go w miejscach, gdzie mogą być inne psy bo on bawi się bardzo niedelikatnie i część psów tego nie lubi.[/QUOTE] Ja nie mam nic do onków jako rasy, mój pies ma nawet "kumpelę" tej rasy do zabawy na spacerach:) Dlatego jak tamten pies podleciał to najpierw mu się poddał i zaprosił do zabawy- a Onek po prostu rzucił się z warczeniem. Sytuacja którą opisujesz jest rzeczywiście przerażająca, współczuję stresu :sad: Pewnie gdyby pies zaatakował (i wyrządził poważną krzywdę) właściciel by się do niego nie przyznał:shake:
  15. :angryy:Poszłam wczoraj na wały z siostrą i psami. Spacerujemy sobie, aż nagle z góry wału wybiega na nas onek, przywołałyśmy psy (nie zapinałyśmy smyczy, bo u nas ludzie ogólnie spuszczają psy łagodne i zabawowe). Onek podleciał (właściciela oczywiście nie widać) i rzucił się na Mango:angryy:. Wydarłam się, pies zwiał (właściciel się nie ujawnił-jestem pewna, że szedł drugą stroną). Mango piszcząc przybiegł-na szczęście nic mu się nie stało. Dobrze, że bydlak nie rzucił się na psa siory- małego, lękowego z kontuzją kręgosłupa! Naprawdę zastanawiam się co niektórzy mają w głowach-spacer chyba dla wielu polega na spuszczeniu psa i niech leeeeci. a co zrobi to już nie ich sprawa:mad:
  16. Bardzo dziękujemy za super spacer i za zdjęcia! :D
  17. Jeśli można dołączyć to my (ja i szczyl) piszemy się na niedzielny spacer. :D
  18. Czy ktoś wie czy do Trestna da się jakoś autobusem dojechać?
  19. Cholera, jak zwykle wszystko się posypało. Znalazłam DS dla maluch, ma tam jechać w sobotę. Ale dzisiaj stracił swój DT (mam go jak najszybciej z niego zabrać). Kiedy już dom dla niego się pojawił nie mamy co z nim zrobić....:placz: I to w dodatku w tym tygodniu, w którym ja naprawdę nie dam rady (mam zobowiązania, których nie mogę przełożyć). Jestem wściekła, bo wyrzucają go z DT, bo...niszczy i sika. Naprawdę dziwne u szczeniaka....ludzie to nieodpowiedzialni gnoje. [B]Czy ktoś z dogo mógłby go przetrzymać do tej soboty rano?[/B] Błagam o pomoc! Szkoda by było, gdyby mały trafił do schronu, kiedy pojawił się dla niego dom...(do DS nie może pojechać wcześniej, ludzie nie są z wro i trzeba go tam zawieźć ) Numer do mnie- 510935579
  20. Częściej chodzimy na wały, ale do parku mamy 10 min. spacerem, więc chętnie się na jakiś spacer umówimy :).
  21. Z czarnym podpalanym kundelkiem z zieloną obrożą, który na widok Jaxa rozpłaszczył się na ziemi :D
  22. o! Mijaliśmy się chyba wczoraj w Szytnickim :) Jax jest świetny.:D Pozdrawiam.
  23. Mango świetnie (jakiś czas temu wrzuciłam kilka zdjęć na jego wątku) W tle na zdjęciach Daliego też się zabłąkał Mangowy pyszczek i łapy:) Wrzucę ogłoszenie na tablicą, na gumtree już jest. Dzisiaj wieczorem odwożę go do DT.
  24. Mały jest u mnie, dom tymczasowy znalazłam (na 90% może go przetrzymać znajoma), teraz trzeba szukać DS. Dali ma dopiero 7 tygodni, jest naprawdę śliczny i wyrośnie na dużego psa (obecnie waży prawie 9 kilo). Na razie zrobiłam mu trochę ogłoszeń, jednak nikt się nie odzywa. Tu proszę o pomoc- kompletnie nie znam się na przeprowadzaniu adopcji. Gdzie najlepiej ogłaszać, na co zwracać uwagę itd.? W tej chwili nie mogę wstawić zdjęć, ale są widoczne w ogłoszeniu [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/7-tygodniowy-Dali-blaga-o-dom-id38145.html[/url] W ogłoszeniu zdjęcia też nie są zbyt dobre, ale nie mam lepszych :( Później zmienię tytuł wątku i postaram się wstawić jeszcze jakieś zdjęcia. A mały zachowuje się jak każdy szczeniak :)
  25. Taaa ja się taką naturą bardzo cieszę:evil_lol:, a swoją drogą czym ludzie karmią te psy? Bo naprawdę kolory to co wydalają ma niesamowite- od bieli po zieleń:-o Teraz jeszcze pięknie pachnie-wiosną i psimi kupami oczywiście.
×
×
  • Create New...