Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. taak...zgadzam sie z przedmowczyniami:( zboczencow i sadystow coraz wiecej....a jak mi na fejsa podeslali inf o "tatusiu",ktory zgwalcil i zameczyl swojego 2-mies synka to mi rece opadly.... moj wnusio skonczyl 3 mies...dostanie taki moze dozywocie i bedzie na nasz koszy zyl sobie...mam nadzieje ,ze koledzy z celi mu nie odpuszcza...
  2. Witam,podczytuje watek psiaka;podziwiam opiekunke a teraz trzymam kciuki za super domek(moje 3 sunie tez) :-)
  3. witaj Piekna,jeszcze znajdzie sie domek ,ten jedyny,prawdziwy:-) trzymam kciuki ,moje 3 sunie tez:-)
  4. Pawle ,Moniko:-)gratulacje dla Was z okazji wszystkich(bardzo trafionych),podjetych przez Was decyzji :-)tak trzymac!a sunia prezentuje sie wspaniale:-) pozdrawiam,moje 3 sunie rowniez :-)
  5. Witaj cudny Marcinku,czochranko,mizianko ode mnie i moich 3 sun :-)
  6. nie bylo nas dzis ok 3-3,5 godz w domu,wracamy a tu:podgryzione drzwi do lazienki(Lula-mlodsza bulwa fr),rozwleczona po mieszkaniu ksiazka wyciagnieta z mebli(zaczely ja pewnie czytac,ale ze byla o kotecce ,wiec sie nie spodobala dziewczynom);i kaluza w przedpokoju( Beka-bulwa po przejsciach);a tu przed nami imprezy rodzinne(zjazdy,chrzciny,slub)...zagrozilam dziewczynom ,ze pojda do schronu;-) i zaskoczyl mnie brak reakcji z ich strony;-)co robic???
  7. lula2010

    Kapsel & Jenny

    Alu,zdjecia powalaja:-)Kapselek wyglada jak tato Maluszka;-)
  8. lula2010

    Kapsel & Jenny

    Tez sie spoznilam(i nie doczytalam),spoznione ,ale baaardzo serdeczne zyczenia no i nastepnej 18 -tki w zdrowiu i humorze;-) Kapselku,a ty zdrowiej i nie martw Panci swej:-)
  9. coz ..psiaki w domu to i zniszczenia..;)moja bulwa po przejsciach chyba sie zaaklimatyzowala ,bo dzis jak wrocilam z babcia astka ze spaceru to zobaczylam ja na STOLE w kuchni,potem przespacerowla sie po szafkach ...no kotecka normalnie ;-)zdjelam ja i skarcilam ,bo kark skreci jak nas nie bedzie a jej cos do suczego lba wpadnie; a Kamilek,ze plakal juz przed zastrzykiem-przeciez to prawdziwy MEZCZYZNA jest ,a oni tak reaguja-czyli wszystko OK;-)
  10. nigdy w ztciu nie widzialam czegos podobnego(chodzi mi o plecki Kamilka);cokolwiek to bylo-moglo zjezyc wlosy na glowie ,tym bardziej,ze w domu jest Maluch (coreczka);dobrze ,ze zniknelo:-)
  11. psiaki -cudenka(zdjecia powalaja na kolana);mam nadzieje,ze klopoty z Kamilkiem skonczone?:-)pozdrowienia dla Rodzinki ,mizianko dla psiej sfory;-)
  12. co u sunieczek?"odnalazly "sie choc troche w nowej dla nich sytuacji?
  13. [quote name='elinka']Lula, mieszkamy tak blisko siebie. Może spotkamy się kiedyś na spacerku z naszymi psiakami w Solankach? Bardzo chciałabym zobaczyć na żywo Twoje bulwy, one wszystkie są takie piękne. Odkąd mam Anatolka stałam się wielkim sympatykiem tej rasy.[/QUOTE] bardzo chetnie ,ale zeby bylo choc troche cieplej....ja nie cierpie takiej pogody....
  14. [quote name='ania shirley']Witam! Wspaniałe stadko!!![/QUOTE] ciesze sie,ze moj zwierzyniec sie podoba:-)
  15. [quote name='justysiek']też się tu zabłąkałam :) sliczne bulwy i astka:) no i kocurek.[/QUOTE] kotecka ,jedza ,ktora rzadzila nami wszystkimi:-)
  16. [quote name='elinka'][URL]http://images10.fotosik.pl/550/61bc59256fed8dc3.jpg[/URL] - zupełnie jakbym patrzyła na Anatolka. Pozostałe też piękne. :fadein:[/QUOTE] tak zgadza sie ,biala bulwa podobna do Anatola:-)
  17. [quote name='Donvitow']Fajny zwierzyniec.[/QUOTE] ciesze sie ,ze zwierzyniec sie podoba:-)
  18. [quote name='bira']Jakie fajne Towarzystwo :-) A Buba to faktycznie już babcia :-)[/QUOTE] ...taaak ,Buba to babcia ,ale jeszcze potrafi "ustawic"obie bulwy...:-)
  19. [quote name='justysiek']też się tu zabłąkałam :) sliczne bulwy i astka:) no i kocurek.[/QUOTE] dziekujemy za odwiedzenie nas:) to byla kotecka ,jedza z charakterem ,ktora rzadzila tym stadem(nami zreszta tez):-)
  20. [*] dzis mija poltora roku jak kociczka Niunia pobiegla za TM...
×
×
  • Create New...