-
Posts
4452 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lula2010
-
taak...zgadzam sie z przedmowczyniami:( zboczencow i sadystow coraz wiecej....a jak mi na fejsa podeslali inf o "tatusiu",ktory zgwalcil i zameczyl swojego 2-mies synka to mi rece opadly.... moj wnusio skonczyl 3 mies...dostanie taki moze dozywocie i bedzie na nasz koszy zyl sobie...mam nadzieje ,ze koledzy z celi mu nie odpuszcza...
-
Witam,podczytuje watek psiaka;podziwiam opiekunke a teraz trzymam kciuki za super domek(moje 3 sunie tez) :-)
-
witam,czemu taka cisza na watku?
- 410 replies
-
- adi adonis ostentator
- hod.ostentator
- (and 3 more)
-
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
lula2010 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Pawle ,Moniko:-)gratulacje dla Was z okazji wszystkich(bardzo trafionych),podjetych przez Was decyzji :-)tak trzymac!a sunia prezentuje sie wspaniale:-) pozdrawiam,moje 3 sunie rowniez :-) -
nie bylo nas dzis ok 3-3,5 godz w domu,wracamy a tu:podgryzione drzwi do lazienki(Lula-mlodsza bulwa fr),rozwleczona po mieszkaniu ksiazka wyciagnieta z mebli(zaczely ja pewnie czytac,ale ze byla o kotecce ,wiec sie nie spodobala dziewczynom);i kaluza w przedpokoju( Beka-bulwa po przejsciach);a tu przed nami imprezy rodzinne(zjazdy,chrzciny,slub)...zagrozilam dziewczynom ,ze pojda do schronu;-) i zaskoczyl mnie brak reakcji z ich strony;-)co robic???
-
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
lula2010 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
witam ,co u Bafi? -
Alu,zdjecia powalaja:-)Kapselek wyglada jak tato Maluszka;-)
-
Tez sie spoznilam(i nie doczytalam),spoznione ,ale baaardzo serdeczne zyczenia no i nastepnej 18 -tki w zdrowiu i humorze;-) Kapselku,a ty zdrowiej i nie martw Panci swej:-)
-
coz ..psiaki w domu to i zniszczenia..;)moja bulwa po przejsciach chyba sie zaaklimatyzowala ,bo dzis jak wrocilam z babcia astka ze spaceru to zobaczylam ja na STOLE w kuchni,potem przespacerowla sie po szafkach ...no kotecka normalnie ;-)zdjelam ja i skarcilam ,bo kark skreci jak nas nie bedzie a jej cos do suczego lba wpadnie; a Kamilek,ze plakal juz przed zastrzykiem-przeciez to prawdziwy MEZCZYZNA jest ,a oni tak reaguja-czyli wszystko OK;-)
-
[quote name='elinka']Lula, mieszkamy tak blisko siebie. Może spotkamy się kiedyś na spacerku z naszymi psiakami w Solankach? Bardzo chciałabym zobaczyć na żywo Twoje bulwy, one wszystkie są takie piękne. Odkąd mam Anatolka stałam się wielkim sympatykiem tej rasy.[/QUOTE] bardzo chetnie ,ale zeby bylo choc troche cieplej....ja nie cierpie takiej pogody....
-
[quote name='ania shirley']Witam! Wspaniałe stadko!!![/QUOTE] ciesze sie,ze moj zwierzyniec sie podoba:-)
-
[quote name='justysiek']też się tu zabłąkałam :) sliczne bulwy i astka:) no i kocurek.[/QUOTE] kotecka ,jedza ,ktora rzadzila nami wszystkimi:-)
-
[quote name='elinka'][URL]http://images10.fotosik.pl/550/61bc59256fed8dc3.jpg[/URL] - zupełnie jakbym patrzyła na Anatolka. Pozostałe też piękne. :fadein:[/QUOTE] tak zgadza sie ,biala bulwa podobna do Anatola:-)
-
[quote name='Donvitow']Fajny zwierzyniec.[/QUOTE] ciesze sie ,ze zwierzyniec sie podoba:-)
-
[quote name='bira']Jakie fajne Towarzystwo :-) A Buba to faktycznie już babcia :-)[/QUOTE] ...taaak ,Buba to babcia ,ale jeszcze potrafi "ustawic"obie bulwy...:-)
-
[quote name='justysiek']też się tu zabłąkałam :) sliczne bulwy i astka:) no i kocurek.[/QUOTE] dziekujemy za odwiedzenie nas:) to byla kotecka ,jedza z charakterem ,ktora rzadzila tym stadem(nami zreszta tez):-)
-
[*] dzis mija poltora roku jak kociczka Niunia pobiegla za TM...