Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. obejrzalam Galeryjke:-)fotki super:-)zapraszamy do nas:-)
  2. zdjecia i psiak super!zapraszamy do nas:-)
  3. Dziekuje WAM WSZYSTKIM za cieple slowa:-)wet wczoraj zdecydowal o 7-o dniowej kuracji antybiotykiem,potem badania ,usg i sterylizacja;Beka nie ma temperatury,pije znacznie mniej a ropa wyplywa ,no i caly dzien nie schodzi mi z kolan:-)
  4. Maupo-dziekuje za dobre slowa-daje antybiotyk i obserwuje;ciesze sie ,ze z Luska ok i ,ze domek jest:-)
  5. dziekuje za kciuki...tak bardzo sie o nia martwie i jak zwykle jestem panikara,ale zawsze tak ze mna jest,jesli chodzi ,o ktoras z moich dziewczynek,a ta bieda tyle w zyciu juz przeszla....:(
  6. a u nas zmartwienie....zauwazylam u bialej bulwy(tej po przejsciach) brazowy wyplyw z pochwy...pedem do weta,badania,usg i mamy ropne zapalenie macicy:( ,7 dni antybiotyk,usg i sterylizacja....uswiadomilam sobie wlasnie jak malo o niej wiemy....podobno szczenieta miala ostatni raz we wrzesniu 2011...a wszystkie mioty przez cesarke:( ...oby wszystko z nia bylo dobrze...
  7. [quote name='KASIA&TOSIA']Fantastyczne stadko:))) najbardziej podobają mi się fotki z wyrek:))) pozdrawiam cieplutko:)))[/QUOTE] hm,wiem ,ze sa fantastyczne;-),dziekujemy za pozdrowienia:-)
  8. [quote name='unikatowydiament']no i gdzie niby psiaki mają byc jak nie na łóżku,one zawsze wiedza co jest najllepsze:) mizianki zasyłamy:)[/QUOTE] taak,w wybieraniu miejsc do spania sa najlesze ;-)
  9. a u nas zmartwienie...zauwazylam u bialej bulwy brazowy wyplyw z pochwy,pedem do weta ,badania ,usg i wyszlo nam ropne zapalenie macicy:(7 dni antybiotyku,usg i sterylizacja....oby tylko Beka wyzdrowiala....ostatnie szczeniaki miala podobno we wrzesniu 2011,ale tak naprawde to nie wiemy o niej nic...
  10. [quote name='Maupa4']Twoja czarna ulubienica dziękuje za docenienie za postępy ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/844/0d24db44e75a7499med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/844/e40acbf31914b5c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/844/f051a2fe84157c59med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/844/119655d5cbd42816.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dani,ta sie dopiero lansuje;-)
  11. lula2010

    Salsa

    witam,Salsa cudenko:-)kotecek tez:-)moja persica Niunia(TM)tez rzadzila w domu;-) zapraszamy do nas ...bulwy i nie tylko bulwy..;-)
  12. jestem na zaproszenie-w tej chwili nie mam jak pomoc...:(
  13. witamco nowego u Szadiego i calej rodzinki?:-)
  14. przed chwila obejrzalam filmik z Polarem w roli glownej:-)cuudne kocisko a jaki aktor ;-) i jak sie bawi:-)
  15. bulwiak cudny -jak to bulwiak(wiem cos o tym ,bo mam 2 bulwinki/dziewczynki):-)
  16. fotki super:-) ,Dani ma sie chyba lepiej:-)zapraszam do obejrzenia moich sunieczek:-)
  17. [quote name='bira']Fantastyczny zwierzyniec :-) Szczególnie na bulwy nie mogę się napatrzeć :-)[/QUOTE] dziekuje:-)ciesze sie ,ze moje dziewczyny sie podobaja:-)
  18. [quote name='agaga21']cudne masz psice! wszystkie :) a z małej "żaby" wymiękam [url]http://global.images10.fotosik.pl/848/0f64a1b210f41e3c.jpg[/url][/QUOTE] ja wymiekam tez,szczegolnie jak broja i ganiaja za soba i podgryzaja sie wzajemnie:-)ciemna bulwa byla najmniejsza z rodzenstwa ,ale najbardziej waleczna i tak jest do dzis:-); a babunia jak przy nich odmlodniala.....
  19. [quote name='monia&nero']Witam :lol:Wpadam z rewizytą! Super to Twoje stadko! W jakim wieku są Twoje bulwinki? Będę chętnie zaglądać do Twoich psiaków. Pozdrawiam[/QUOTE] ciemna bulwa (Lula) w czerwcu skonczy 2 lata;jest z nami od szczeniulka ;biala bulwa(Beka)po przejsciach ,jest u nas troche ponad miesiac,we wrzesniu skonczy 5 lat;mieszkala w kojcu na slomie i rodzila maluszki ,babunia TTB to nasza 12-letnia rezydentka,jest z nami od szczeniulka,jak trzeba to skarci obie bulwy;byla jeszcze popielata persica Niunia(TM) i to ona rzadzila w domu:-)
  20. [quote name='Donvitow']Fajniaste foty. Babunia dostojna a bulwy słodko gapkowate.[/QUOTE] hm,wiem;-)babunia to super sunia:-)pokochalam ja 12-lat temu,kiedy owczesny chlopak corki ja przynosl;a Nata(corka)musiala sobie kupic innego psa jak sie wyprowadzala,bo Foxi(Buby)nie dostala....:-)
  21. [quote name='elinka']Ale fajne masz te bulwy.:smile: Ależ Ci zazdroszczę.:p Do tego każdy ma swoje łoże [URL]http://images10.fotosik.pl/848/d4239297e4db0eca.jpg[/URL] i jak sprawnie rządzą domem [URL="http://images10.fotosik.pl/848/9b0701553f24f70e.jpg"]http://images10.fotosik.pl/848/9b0701553f24f70e.jpg :eviltong: [/URL][/QUOTE] no pewnie ,ze fajne sa;-)
  22. niedzielne witanko-zapraszamy do obejrzenia nowych foek:-) ,pozdrawiamy:-)
  23. [quote name='ockhama'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/e41a0ebaf1d4f47c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/128645337502bf74.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/cfa2e0cf709e6e4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/3fa4674d73087f90.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/0ca72a44a7b8d1f3.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] na ostatnim zdjeciu obie bulwy w drodze powrotnej ze Srody Wlkp do Bydgoszczy:-) (spacer w lesie)
  24. [quote name='ockhama'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/a1e54e787a6d6ffe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/1db546429a5990bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/db4f8ee4f305548e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/7e2288f17bd425f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/848/da1f16a037b867e2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ostatnie dwa zdjecia to dostojna babcia Buba(12-lat)
×
×
  • Create New...