[quote name='Donvitow']Super buda. Tylko Lucynka nie ma swojego pokoiku.:)[/QUOTE]
tez dzis o tym pomyslalam:eviltong:,gdzie miejsce dla LUCYNKI ? !!:evil_lol: :mad:
bede zagladac do chlopaczka;przygarnac zadnego psa juz nie moge,bo mam 12-letnia astke i 2 bulwy fr(2 i 5 lat);starsza bulwe wykupilismy w styczniu br z pseudo....sunie maja watek....moje bulwy i nie tylko bulwy....zapraszam
bulwy byly dzis u weta-obie czyszczenie gruczolow,ciemna-Lula- zastrzyk odczulajacy jak co miesiac ;biala -Beka- ogledziny zebow i sutka z tylu ,bo w brodawce znalazlam guzek wielkosci grochu....bulwa nie ma temp,powiekszonych wezlow....byc moze z ta zmiana do nas przyjechala....na razie obserwujemy....
witam ,sledzilam watek psiaka na fejsie,licytowalam nawet bizutki na bazarku dla niego,ale nie wiedzialam ,ze trafil do Ciebie...tacy ludzie jak Ty przywracaja wiare w czlowieka...ja i moje 3 sunie pozdrawiamy i miziamy Twoj zwierzyniec:eviltong: