[quote name='monia&nero'][URL]http://images10.fotosik.pl/1903/256e39f95ac91079.jpg[/URL] fajnie się razem bawią :)
[URL]http://images10.fotosik.pl/1903/426ce576163460c3.jpg[/URL] biedulka, dobrze że już po wszystkim !
Głaski dla całej ekipy[/QUOTE]
ekipa (cala) dziekuje :eviltong:
[quote name='Maupa4']Kuna (jak mawia Bila) - żebyś wiedziała :evil_lol:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/0d031018fe9f65f8med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/605532182548870cmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/b2f90a383a7988d6med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/7a43f6622e10bd1emed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/39804882cd7fdeffmed.jpg[/IMG][/URL]
Jedyny mankament modelki jest taki że zdjęcia jej trzeba robic z pozycji ... horyzontalnej ...[/QUOTE]
dostojnosc z niej przemawia :eviltong:
[quote name='xsupergrrrlx']tak tak, może miałyście wiele innych suniek, ale należy pamiętać, że Koda jest wyjątkowa :cool3:[/QUOTE]
....tak ,to fakt...Koda jest WYJATKOWA !:eviltong:
zawsze chcialam Cie zapytac co slychac u Bajuni(nakrapianej suni w typie asta),ktora byla w Szczecinku ;poszla do adopcji i zaraz z niej wrocila,a potem poszla drugi raz...