Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. spokojnego i udanego wypoczynku,odezwij sie po powrocie z wojazy :lol: ,wszyscy tu czekamy
  2. kragle-przesliczne,ale zeby Luske na lancuch?......!!!!
  3. [quote name='Dżdżowniś']18kg Bomba.Bo raczej jak wskoczy to czuć te kg ( (:[/QUOTE] Beka-bulwa z adopcji-wazy 15 kg albo i wiecej....i ona taranuje nas jak czolg...:eviltong:
  4. [quote name='lula2010']co tam u Marcinka/Baldurka ?miziaki ode mnie i moich 3 sun :eviltong:[/QUOTE] ponawiam pytanie i pozdrawiam :eviltong:
  5. :tort: ,a to torcik od moich 2 bulw i astuni :eviltong:;badz szczesciem swojej Panci przez dluuugie lata :BIG: :new-bday:
  6. .....bo wszystkie bulwy to pieszczochy i przytulaki sa :eviltong:
  7. [quote name='unikatowydiament']a fotki z wesela będą? :) pozdrawiamy[/QUOTE] jak beda ,to pokazemy :p
  8. [quote name='stzw']Tak, dostałam zdjęcia, ale niestety na telefon. Nowa Pani jest zachwycona Lexusem, po odleżynach nie ma już śladu i facet ładnie tyje. Na razie żadnych zastrzeżeń.[/QUOTE] super wiadomosci :multi:
  9. [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2183/3ed9e681b4b26307med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2183/5efd16f916148812.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2183/f91e0eb97c740edbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2183/d05b9d44f9193337.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2183/c45ea7fa5f361867med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ...hm,Debiska- potwor z bagien?;)
  10. [quote name='monia&nero'][IMG]http://i41.tinypic.com/ftzby9.gif[/IMG] :lol:[/QUOTE] super filmik!!!!tez nie jedziemy na zjazd,bo bulwa z adopcji nie jest gotowa na spotkanie z taka iloscia psow i obcych ludzi :shake:
  11. co u Bomby?
  12. i mikro i makro -pieknisie :)miziaki
  13. obie bulwy przezyly u Przyjaciolki,obylo sie bez stresu i dyszenia u bialej(Beki):multi:,ale ja co godzine dzwonilam czy wszystko ok (syndrom matki -kwoki mi sie zalaczyl):evil_lol:,my tez przezylismy wesele ,aczkolwiek ja gorzej :razz: znosze dzisiejszy dzien niz Pan maz ,bo w nocy trzeba bylo odebrac bulwy i "robil "za kierowce(0 napojow wyskokowych):lol:,tylko astunia jakby obrazona ,bo byla sama w domu i przychodzila do niej sasiadka.....
  14. dzis bylam zrobic pazurki na jutrzejsze wesele i bulwy chodzily w moich butach :diabloti:,nosily tez moja torebke (te na wesele) :mad:
  15. [quote name='b-b']Bardzo ładnie odpisałaś tej pani :)[/QUOTE] nawet bardzo ,bardzo dobrze!!!
×
×
  • Create New...