Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. [quote name='Dżdżowniś']Nie miała baba kołopotu Bombata sobie wzięła (: Jeden wet mi tak powiedział. A dokładnie że buldożka.i dodał zapytanie czy w życiu aż tak mi się nudzi.[/QUOTE] my mamy ten "klopot " podwojnie ,ostatnio nawet 2x w miesiacu :mad:;miziaki dla Bomby :eviltong:
  2. zagladam niedzielnie :lol:
  3. ....hm ,Luska wyraznie sie rozkrecila...:evil_lol:
  4. witanko w sobote :lol:
  5. cudenko kochane...:eviltong: wyglaszcie delikatnie Malenka :loveu:
  6. ........no to musi byc nowy bazarek,skoro sa nowe potrzeby....:evil_lol: :diabloti:
  7. dzielna z niej dziewczynka :loveu: i dobrze,ze zmierza ku dobremu :lol: :multi:
  8. [quote name='lula2010']czesc Bombi i reszta stadka :eviltong:[/QUOTE] jeszcze raz to samo :eviltong:
  9. pokazuj sie sliczny :eviltong:
  10. [quote name='xsupergrrrlx']Wszystko przebiegło jak należy, Koda już jest w domu i zapewne odpoczywa. Więcej napisze Aga jak się pojawi :)[/QUOTE] super informacja :multi: dziekuje :lol:;wraz z moimi 3 suniami -kciuki i lapy za Malutka trzymamy :kciuki: ,zeby szybko do sil doszla :eviltong:
  11. czy to dzis Koda ma (miala )sterylke ?jesli tak,w miare mozliwosci i czasu ,napiszcie jak sunia zniosla zabieg i jak sie czuje ,pozdrawiam :eviltong:
  12. ....dzis sa rowno 2-lata jak persica NIUNIA pobiegla za TM....:-( ;miala az lub tylko 11-lat...:-(,NIUNIU-pamietamy CIE,bardzo tesknimy...badz szczesliwa ,tam gdzie jestes,wolna od choroby i cierpienia....
  13. [quote name='Maupa4']No nie wiem ... :hmmmm: ... ale tak chyba jakoś chodzenie nie jest tym co lubi najbardziej ... :niewiem: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/af4a3e1fb36e1364med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/cf0bb341a030f480med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/f9e38f86f65c0cd2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/60a3aa3df12d324fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1867/3abc13a62feaeb9fmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a po co ONA ma chodzic?i w jakim celu?jak mozna wolno sie poczolgac ,albo posuwiscie, powoli,bezpiecznie ,blisko ziemi...
  14. czesc Bombi i reszta stadka :eviltong:
  15. zagladam do Malenstwa....
  16. witaj Ksiezniczko dusznym popoludniem...:eviltong:
  17. witaj Sliczny...:eviltong:
  18. super sunieczka !!!,widac bardzo kocha ludzi...:eviltong:
  19. ...hm ,one wszystkie jakies takie spiace....co one biora? :???:,a moze trawy za duzo sie nawachaly....:evil_lol:
  20. no to trzymam kciuki za bez problemowa sterylke Koduni ,pozdrawiam :loveu:
  21. ....no i wyszedl potwor z glebin jeziora....(czyli Etna)...;) :evil_lol:
  22. [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1872/08a4f466b4423756med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1872/f3daf6c99d7d5ccd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1872/d4bb83ffd703d2b6med.jpg[/IMG][/URL] Już drugi dzień Luska odsypia weekendową aktywnośc ... :mdleje:[/QUOTE] .....no taaak ...upaly wykanczaja!!!!Luska jest NIESAMOWITA !!!i ten jej spokoj....
×
×
  • Create New...