Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. astunie prawdopodobnie cos ugryzlo,ma masc do smarowania zmiany 3xdz ,zostala wczoraj zaszczepiona i miala oczyszczone gruczoly,co wcale jej sie nie spodobalo...:mad:,ale ani weta ani pancia zjesc nie chciala z tego powodu :eviltong:
  2. [quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2548/b0af821e8e825ff9.jpg[/IMG][/URL] były podobne :diabloti: tylko uszka miały inne ;)[/QUOTE] ...no....:evil_lol:niestety oboje juz za TM...:-(
  3. obie bulwy jak co miesiac byly u weta Lula-zastrzyk przeciw swiadowy,Beka dostala lek na pecherz ,bo czesciej niz zwykle sika na dworze i nie wytrzymuje przez cala noc ...:shake: ,obie mialy oczyszczone gruczoly;Beka wazy 15,200,a Lula 11,200 :diabloti:;jutro do weta jedzie astunia,bo znalazlam przed chwila nowy ,twardy guzek pod przednia lewa lapa....:-(
  4. ....omg ...odnosnie telefonu pana...durniow pelen swiat :shake: :mad:;miziaki dla Ksiezniczki :eviltong:
  5. o co chodzi z tymi zoltymi wstazkami przy smyczkach psiakow?
  6. filmiki suuuper :lol: no a polowanie na ogon Lucynki powala :lol: ;corcia Ci rosnie jak na drozdzach :multi:
  7. ...Ksieciunio booooski! u Was tak cieplo?u nas leje od wczoraj wieczor deszcz naprzemiennie z gradem :angryy:,astunia odczuwa bardzo wilgoc i dokuczaja jej tylne lapy,a bulwy wyciagane sa z domu na sile ,zeby zrobily to co do nich nalezy....pozdrawiamy ,miziamy :eviltong:
  8. ...co tam u pieknisia?pozdrawiamy,miziamy :eviltong:
  9. .....od wczoraj wieczor w Bydgoszczy wieje,leje deszcz naprzemiennie z gradem...:angryy: astunia gorzej chodzi na tylne lapy i nawet w dzien domaga sie przykrycia kocykiem lub wlazi po prostu do lozka (NASZEGO)!!!!:diabloti: ;no i wyraznie pokazala LULI,ze mimo wieku ,ona nadal rzadzi :evil_lol: , przyniosla na swoje legowisko te zabawki ,ktore uznala za swoje i ciemna bulwa nawet nie probuje do niej podejsc i ich astce zabrac :diabloti:(chocby z tego powodu ,ze astka na nich LEZY!!!:crazyeye:)no i pokazuje CALE uzebienie,a ma ladne i pelne....:evil_lol: ,o warczeniu a raczej grzmotach ,ktore wydaje ,nawet nie wspomne....bialaska w awanturach udzialu nie bierze i siedzi kolo mnie na kanapie lub na fotelu...:loveu:
  10. ....rowno 9 mies temu przywiezlismy biala bulwe :multi:i to chyba ze szczescia ,ze jest u nas -nasikala w kuchni....:evil_lol:
  11. [quote name='Donvitow']Nasze koty nie mają zabawek bo Kropa kradnie.:( Ale mają myszy, nornice, pasikoniki na dworze. I to im starcza.:)[/QUOTE] ...hm zywe zabawki?nie wiem jak bym zareagowala na widok np nornicy w gebie bulwy;aczkolwiek astunia zlapala na dworkach cos (bylo ciemno,nic nie bylo widac na polu ),a gdy to zapiszczalo a maz krzyknal zostaw ,to wypuscila z geby i to ucieklo....
  12. fajnie ,ze wszystko ok na kocio/psim froncie :multi: a czy kotecki zapoznaly sie juz z kanapami w domu?:evil_lol: czy korzystaja z drapaka?:diabloti:
  13. ...szczerze zazdroszcze pogody(ladnej),bo w Bydgoszczy LEJE od wczoraj wieczora,naprzemiennie deszcz i grad.... :angryy: astunia juz odczuwa wilgoc.....a bulwy sa z domu wywlekane na sile !!!
  14. ...trzymam kciuki za biedule,a moje 3 sunie zaciskaja lapki,pozdrawiamy...:eviltong:
  15. ....dzieci lubia broic....pozdrawiamy
  16. ....rysia cuuudna....Dani chyba ma nowe szeleczki....:eviltong:
  17. [quote name='Pyrdka']Korbunia była bardzo grzeczna u weta. Bez problemu obejrzelismy paszczę. Szewka nie trzeba było wyciągać bo sam sie kiedyś wyciągnął:evil_lol: Byłam z dziewczynki dumna.[/QUOTE] no przeciez ONA to dama i ksiezniczka cala paszcza
  18. [quote name='agaga21']nie no, co ty. jakbym wypuściła razem psy i koty to pewnie kiepsko by się to skończyło. jeszcze daleka droga ale myślę że maleńkimi kroczkami idzie do przodu, jak już się psy tak nie ekscytują na ich widok.[/QUOTE] ..trzymamam kciuki za te male kroczki :eviltong:
  19. zagladam ,ale poki co tylko kciuki za domek moge trzymac....pozdrawiam
  20. [quote name='unikatowydiament']oj nie dobra Pańcia,uszykowała jeść i biednym pieską nie dała:eviltong: pozdrawiamy[/QUOTE] do wczoraj zawsze jakies jedzenie(ludzkie czy tez sucze )bylo na blacie,ale z powodu wczorajszej kradziezy nic juz nie zostawiam na wierzchu,bo "bydluny "psie tylko patrza zeby cos "zwinac"z talerza,blatu czy tez stolu :shake: kompletnie nie reformowalne sa i nie wychowane!!!(ale tak bywa z dziecmi nauczycieli -cudze wychowuja,nauczaja,wiec na swoje czasu brak);)
  21. [quote name='Donvitow']No kto widział zostawiać i kusić.:(. I jeszcze masło zostawić.:( a jak by się na maśle poślizgnęła i krzywdę sobie zrobiła. Oj Pańcia do kąta.:).[/QUOTE] maslo bylo poza zasiegiem Beki,ale dla nie nic trudnego wlezc wszedzie :diabloti:,a slisko bylo ,bo sie "zglucila "i poplula z emocji zwiazanych z kradzieza....:lol:
  22. ...przed chwila przyszla paczka dla sun z bazarku :szelki dla Luli i zabawki dla kazdej z nich :multi:Lula zabrala WSZYSTKIE zabawki dla siebie :mad: i nie boi sie ani warczenia astki ani jej obnazonych zebow:diabloti:....Beka schowala sie przed awantura na moich kolanach ...:evil_lol:zeby rozladowac napiecie-idziemy na dworki , poki slonce swieci...:painting:
  23. dzis na porannym spacerze astunia oberwala od kotecka,bo chciala go zjesc(kotecek byl za plotem przedszkola ,ja go nie zauwazylam a babinka poszla jak burza....):shake:astka jak nie ma upalow, zupelnie zapomina o chorych tylnych lapach i o swoim wieku :eviltong:patrzac na jej dobra kondycje na dzis dzien,mamy nadzieje ,ze jeszcze troche z nami pobedzie...:multi:
  24. zapomnialam ,ze na niedzielnym spacerze bulwy spotkaly Dolara-2-letniego pana bulwe i.....Lula chciala sie z nim bawic a Beka chciala go ZJESC!!!:shake:,pan bulwa byl wystraszony,ale przede wszystkim zdziwiony i poszedl do domu....(pancia Dolara sie o niego bala)
×
×
  • Create New...