Nie jestem w stanie napisać jak bardzo się cieszę, więc przejdę do konkretów. Jestem za tym a by ze skarbonki Gniewki zapłacić za paliwo i obróżkę i smycz. Bardzo chętnie spotkam się w niedzielę na terminalu... Jest tylko ten problem, że ogólnie jest zakaz wstępu zwierząt na lotnisko..... Te które lecą muszą być w klatkach. Mam nadzieję, że świąteczna atmosfera udzieli się obsłudze Terminala i nikt nas nie wyrzuci....:) Jeju nawet nie wiecie jak się cieszę:)