Nie wiem czy przegapiłam czy się zamotałam, ale Rupik nie ma ogłoszeń jeszcze prawda?? Bo mam dla niego jeden pakiet kupiony na bazarku tylko potrzebowałabym tekstu..... i zdjęć. Ze zdjęciami to sobie poradzę, ale z tekstem dla tego ancymona to ktoś bardziej zdolny literacko musi zadziałać...