[quote name='Isadora7'][COLOR=red][B]Tessa żyje !!![/B][/COLOR]
Walczymy dalej , a domek pełen miłości czeka na nią.
Emir[/QUOTE]
Ale czy to znaczy, że ma już domek zaklepany czy to moja nadinterpretacja???
[I]Rozwój umiejętności lingwistycznych, poprzez wgryzienie się w temat komunikacji międzygatunkowej.[/I]
Brzmi jak tytuł pracy co najmniej doktorskiej:)