Jump to content
Dogomania

storozak

Members
  • Posts

    3213
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by storozak

  1. superowy jest:) Jakie ma oczy roześmiane:) Ola a dasz radę napisać tekst??
  2. Buziaki dla Basia:) Czekamy na wieści i może jakieś zdjęcia Basia cyklopa:D
  3. aida to trochę przesadziłaś z tym rankiem:D Przecież to noc jeszcze:D:D:D:D
  4. super wieści!!!!!! powodzenia!!
  5. [quote name='jostel5']Wczoraj wieczorem rozmawiałam z tą Panią z W-wy,która chce adoptować Niuśkę ,bo znowu kontaktowała się z "naszymi";) studentkami,czyli dt... Trzeba będzie zrobić wizytę,to gdzieś blisko Żwirki i Wigury.Pani jest samotna,ale ma córkę,która-gdyby co-zajmie się psicą.Pani mieszka na trzecim piętrze i bardzo chce małego psiaka "do kochania".[/QUOTE] Ja mam tylko nadzieję, że to nie jest ta sama Pani co wyrzuciła Sylwka!!!: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220297-SYLWEK-w-perfidny-spos%C3%B3b-porzucony-przez-DS-ODNALAZ%C5%81-SI%C4%98-!!!-b%C4%99d%C4%85-konsekwencje[/url]! Okolica ta sama, opis Pani też.... Jeżeli dokładny adres to była ul. Sabały to pod żadnym warunkiem, nie można oddać Nusi!!!
  6. uffff udało się:) Dogo nie chciało dzisiaj współpracować:(
  7. Loreńko buziaki dla Ciebie:)
  8. Ola, tak jak pisałam na PW, dam pakiet innemu psiakowi, a jak tylko będą zdjęcia to kupię na pakiet na innym bazarku:)
  9. Jestem u biedaka... Trzymaj się szkrabie!
  10. Cioteczki mam jeden pakiet ogłoszeń do wykorzystania. Wiem, że Barry ma, ale może macie jakiegoś psiaka, którego można ogłosić??
  11. Basiu buziaki dla Ciebie:) Grzeczny bądź!!
  12. Basiku trzymaj się chłopaku....:) Buziaki dla Ciebie!
  13. Mamy jakieś fotki?? Ogłoszenia czekają:D
  14. Suuuuuuuper pomysł!! Króliczki, pisanki, baranki, owies, zajączki, rzeżucha...hmmm i jakieś inne bo to wszystko zależy od regionu:)
  15. Niuśka widzisz - domki się o Ciebie biją:)
  16. Śliczny chłopak!! Tylko oczka takie smutne...
  17. najważniejsze, że wolontariuszka wyjdzie z Barrym na spacer:) Na zdjęcia poczekamy!!
  18. Uwielbiam to zdjęcie!!! Helutka nawet jak ma zamknięte oczy to się uśmiecha:)
×
×
  • Create New...