Moim zdaniem tu trzeba rozmawiać z behawiorystą. Metody prób i błędów mogą tylko zaszkodzić.... - trzeba ustalić czemu to robi, bo jeżeli nie działo się tak od początku to znaczy, że jest to spowodowane czymś konkretnym. Jakąś konkretną sytuacją, zdarzeniem....