Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. + 154,30zł z bazarku czyli na dzień 2020-10-23 mamy minus 1164,12 zł
  2. kochani ostatni post rozliczeniowy zamknęłam z liczbą: stan na dzień 2020-07-31 mamy + 380,10zł Dopisuję wpłaty z bazarku Pauli - 77zł + stałe wpłaty od Jolanta08 za sierpień, wrzesień i październik = 30zł w sumie na dzień dzisiejszy mamy 487,10zł zamówilam 4 opakowania kropli na kleszcze Advantix plus wysyłka za kwotę 102,46zł więc stan na dzisiaj 384,64zł
  3. https://studio.youtube.com/video/oJGoVl9Xej8/edit/basic
  4. Jak byłam miesiac temu u niej to nadal budowa trwała :(
  5. https://www.dogomania.com/forum/topic/352575-maseczki-bawełniane-kup-teraz-do-30102020/ Maseczki bawełniane
  6. z tego co wiem nikogo nie było. Marzenka nie jest punktem przetrzymań ani nie ma też schroniska.
  7. https://www.facebook.com/Tobiś-szuka-domu-823273621359839/
  8. Dzis bylo parkowanie. Rude, nadrzewne koty w ogole sie mnie nie boja
  9. Bazarek z ciasteczkami wątróbkowymi: https://www.dogomania.com/forum/topic/352401-ciasteczka-wątróbkowe-dla-piesków-i-kotków-do-30092020/#replyForm zapraszam :)
  10. Zapraszam na bazarek ciasteczkowy: https://www.dogomania.com/forum/topic/352401-ciasteczka-wątróbkowe-dla-piesków-i-kotków-do-30092020/#replyForm
  11. Jak otrzymam jakie kolwiek informacje od razu wkleję.
  12. Dopisuję 10 zł stałej od Jolanta08 czyli stan na dzień 2020-07-31 mamy + 380,10zł Paula napisz proszę ile uzbierało się z ostatniego bazarku bo chyba nie widziałam linku z podsumowanie tytaj więc dopiszę bo postu rozliczeniowego nie można edytować i muszę pisać tutaj w nowym :(
  13. Nic się nie zmienia. Telefony w jego sprawie nie dzwonią. Ogłoszenia wiszą. Poprosiłam o zdjęcia jak je otrzymam to wkleję. Żadnych nowych wieści niestety nie ma - w sensie że sytuacja się nie zmieniła. Ale miłe że pamiętacie i zaglądacie :)
  14. napisałam prośbę o wieści i zdjęcia - jak dostanę wkleję :)
  15. Nie mogę edytować postu rozliczeniowego :( Stan był taki + 419,08zł - przelałam 200 zł na karmę + Jolanta08 - 2*10zł = 20zł + 131,02zł z bazarku na dzień 2020-07-01 mamy zatem 370,10 zł
  16. Przelałam 200 zł na karmę - postaram się uzyskać jakieś wieści :)
  17. - 2237,44zł + 919,02zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/351678-maseczki-bawełniane-do-30042020/page/12/?tab=comments#comment-17621225 daje nam obecny stan zadłużenia - 1318,42zł na dzień 2020-05-27
  18. Maseczki bawełniane dla dzieci i doroslych https://www.dogomania.com/forum/topic/351964-maseczki-bawełniane-dziecięce-i-dla-dorosłych/
  19. Dziękuję za wpłatę Jolanta08 - spróbuję dopisać w poście rozliczeniowym jeśli uda się edytować - jeśli nie zrobię drugi i ostatnie wpłaty też w nim uwzględnię.
×
×
  • Create New...