Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Tobiś musiał odwiedzić lekarza weterynarii z uwagi na niepokojący kaszel. Otrzymał leki. koszt wizyty 145zł Stan konta na dzień 2023-03-10 = + 220,02 zł
  2. 2023-02-28 + 200 zł od Pauliny stan konta na dzień 2023-03-09 = plus 365,02 zł
  3. Przelałam na badania Tobiego 200 zł, za sekundę wkleję paragon. Stan konta na dzień 2023.02.10 plus 165.02 zł
  4. 2023-01-30 - przelew na badania krwi do DT 200zł 2023-01-30 - wpływ od Pauliny 200zł saldo na dzień 2023-01-31 = + 365,02zł
  5. Tobi miał badania krwi, wstawię niebawem. Za badania zapłacono 200 zł przelewam na konto dt.
  6. 2023-01-18 - KARMA 89,98ZŁ = SALDO + 365,02 zł muszę pisać po kilka postów bo zdjęcia wstawiam tylko telefonem a cytować mogę tylko na komputerze
  7. Bardzo dziękujemy za wpłatę od Nesiowata - 20zł dopisuję w rozliczeniu
  8. zamówiłam karmę za kwotę 59,90zł saldo na dzień 2023-01-17 = - 695,98 zł
  9. Zamówiłam karmę dla kotów w cenie 59,99zl. Poprosiłam Marzenę aby zrobiła zdjęcie jak dotrze.
  10. Dziękuję za wpłatę limonka80 - na karmę dla kotów Kwiaciarenki 50zł dopisuję do salda stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł 2023-01-15 = + 50 zł saldo na dzień 2023-01-16 = minus 636,08 zł
  11. Marzenka niestety ma poważne problemy ze zdrowiem. jest obecnie w szpitalu. Postaram się zrobić bazarek ciasteczkowy na karmę. Zwierzaki są zaopiekowane ale brakuje karmy. Gdyby ktoś chciał dorzucić cegiełkę - proszę o kontakt na Priv.
  12. + 580 zł z bazarku czyli stan konta na dzień 2023-01-03 + 433zł
  13. Limonko dziękuję za wpłatę dopisałam ją w rozliczeniu w bazarku i za sekundę uzupełnię post rozliczeniowy tutaj
  14. 2022-12-22 + 250zł od Pauli stan konta 2023-01-03 = minus 147 zł
  15. Limonko bardzo dziękuję za chęć pomocy Tobisiowi. Konto mam to samo - będę dzisiaj rozmawiała z DT bo chcemy ustalić zabezpieczenie od kleszczy więc dopytam i napiszę jak po Librelli. Zaniedbałam wizyty tutaj ale mam sporo problemów i rodzinnych i zdrowotnych dlatego skupiłam się na innych rzeczach - stąd brak w sumie mojej obecności tutaj
  16. stan konta 2022-11-15 = 0 zł Zaległe paragony na kwotę 120 + 277 = 397 zł 01.12.2022 wpłata 200 zł od Pauli - robię przelew od razu do DT stan konta na dzień 01.12.2022 - minus 397 zł
  17. nym opóźnieniem ale wrzucam na szybko kilka informacji o Tobisiu. Tobi dostał Librellę z uwagi na problem ze stawami. W badaniach krwi wyszły niskie parametry czerwonokrwinkowe więc wet rozważa podanie suplementów z witaminą b12 i żelazem. Przydałoby się zrobić ząbki ale koszt jest ogromny. Prawdopodobnie będziemy robić też echo serca. Zaleceniem weta Tobi ma schudnąć tak aż będzie mu widać żebra i prawie wogóle nie chodzić. Samym ograniczeniem jedzenia bezruchu jest to mega ciężkie do zrobienia. Wrzucam dwa zaległe paragony i dopisuję ich wartość do stanu konta. Większości jak widzicie wydatków nie wpisujemy, karma, inne badania, suplementy - chciałabym odciążyć DT Tobisia dlatego zrobię za chwileczkę bazarek z ciasteczkami na święta. Poniżej też dwa filmiki z Tobisiem.
  18. 27.10.2022 otrzymałam wpłatę od Pauli 200zł dzisiaj tyle przelewam na Tobiego stan konta 2022-11-15 = 0 zł zrobię bazarek z ciasteczkami przed świętami i w końcu jak uda mi się uruchomić laptop wstawię informacje o Tobim bo z telefonu nie uda mi się tego zrobić.
×
×
  • Create New...