-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
ROZLICZONY 136 zl DZIĘKUJĘ DOBREDUSZKI! Tobisiowi Sercem 7.07.
Kejciu replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Hop hop -
Tak Asiu, będę w poniedziałek wtorek i środę a potem w połowie lipca bo zaczynam urlop. Ale do środy nie zdążę upiec więc najwcześniej odbiór byłby możliwy po moim powrocie z urlopu.
-
ROZLICZONY 136 zl DZIĘKUJĘ DOBREDUSZKI! Tobisiowi Sercem 7.07.
Kejciu replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Nadziejko bardzo dziękuję za bazarek dla Tobisia -
post rozliczeniowy: 1. Mdk8 - 250g dla Tobiego = 25 zł - wpłata 30 zł 2. Aldrumka - 250g = 25 zł - wpłata 3. Jo37 - 250 g= 25 zł - wpłata 4. Nesiowata - 250g = 25 zł - wpłata 5. Grażka123 - 250g = 25 zł - wpłata 6. Livia - 2*250g = 50 zł - wpłata 50 zł + 31,01zł nadpłaty dziękujemy suma = 211,01 zł bardzo dziękujemy
-
Witam, ponawiam bazarek z moimi wątróbkowymi wypiekami Część z Was już zna moje wyroby dla psiaków Proponuję zakup ciasteczek w opakowaniach 100g - w cenie 10 zł lub w opakowaniach 250g - w cenie 25 zł skład ciasteczek: - wątróbka drobiowa - wiejskie jaja - olej - mąka - siemię lniane Zbieramy na utrzymanie i spłatę długu Tobiego: Wysyłka za pośrednictwem in post ( jeśli masz kod rabatowy możesz sama zamówić i podać mi kod nadania ) - wg aplikacji gabaryt A cena 16,99, gabaryt B cena 18,99zł Kurier pocztexu - 16,99zł Od kwietnia będzie możliwość odbioru na stacji metra Politechnika w Warszawie w wybrane dni po wcześniejszym umówieniu w przedziale czasowym 7-15. Serdecznie zapraszam. Bazarkujemy do dnia 30.06.2024r. Wysyłka za pośrednictwem in post ( jeśli masz kod rabatowy możesz sama zamówić i podać mi kod nadania ) - wg aplikacji gabaryt B cena 18,99zł Kurier pocztexu - 16,99zł Możliwość odbioru na stacji metra Politechnika w Warszawie w wybrane dni po wcześniejszym umówieniu w przedziale czasowym 7-15. Serdecznie zapraszam.
-
Czy komuś nie potrzebny Anafranil ?Oddam za koszty wysyłki całe opakowanie i kilka sztuj z drugiego.
-
Serdecznie zapraszam na bazarek z kosmetykami AVON link: Obecnie zbieramy pieniążki na utrzymanie dwóch bid - Tobiego i Kody ( linki do wątków w opisie bazarków ) Na czym polega bazarek ? Wchodzisz w link do katalogów na końcu tej wiadomości - wybierasz produkty dla siebie ( podając kod i stronę na której znajduje się ksometyk ) i to wszystko. Ja całkowity dochód konsultantki przekazuję na powyższych beneficjentów - obecnie rabat jaki mam wypracowany to 30% na produkty kosmetyczne, co oznacza że za każde uzbierane 100 zł po cenach katalogowych - 30 zł przekazuję na cel bazarku. Koszty wysyłki na adres domowy są stałe - wynoszą 10,80zł - paczkę zamawiam bezpośrednio w AVON i to oni pakują przesyłkę do Ciebie Jeśli chcesz zamówić coś z dwóch katalogów - czerwcowego ( który trwa obecnie ) + z przyszłego na lipiec i nie chcesz płacić dwa razy za wysyłkę - daj znać Kosmetyki wyślę od siebie w jednej paczce a Ty nie będziesz dopłacać nić za wysyłkę ( różnicę w kwocie biorę na siebie ) Kosmetyki AVON nie są testowane na zwierzętach. link do katalogu czerwiec 2023: https://www.mojavon.pl/katalog-avon-6-2023-czerwiec/ i link do katalogu lipiec 2023: https://www.mojavon.pl/katalog-avon-7-2023-lipiec/ Kosmetyki ( jeśli nie łączysz przesyłek ) z katalogu czerwiec wysyłane są natychmiast, z katalogu lipiec 2023 wysyłka od dnia 01.07.2023 W razie jakichkolwiek pytań napisz do mnie na priv Serdecznie pozdrawiam Kejciu ps. jeśli masz pod opieką potrzebującego psiaka - napisz do mnie - podzielę się zyskiem z potrzebującą bidą w kolejnym bazarku
-
Książki: Michał Koterski. To już moje ostatnie życie poszukuję