Jump to content
Dogomania

Morska

Members
  • Posts

    402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Morska

  1. Mleko, nie wiem co zrobić, nie mam pomysłu gdzie możńa by go szybko umieścić wciągu tak krótkiego czasu :/. O tyle dobrze, że jest przez kogoś dokarmiany. Podeślij proszę jego wątek z FB, bo chyba go tu nie ma. Jest w dobrej kondycji fizycznej?
  2. Zaglądam do Malwinki. Z terytoriu, hehe, mój Radar w oznaczaniu go przez pierwsze dni "zjechał" mi jedne drzwi w domu, to co tam z ławką tylko trzeba będzie jakoś temu panu zrekompensować szkody :p. Co do obcych, sądzę, że potrzeba jej czasu. Widać, że Ciebie sobie wybrała za przewodnika :).
  3. Jeszcze dodam info o Szaserów: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151212267922994.514559.334771607993&type=1[/URL] [QUOTE]Jeśli pragną Państwo uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt mailowy pod adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub telefoniczny pod numerem 0 537 495 114[/QUOTE]
  4. Jestem i ja na wątku. Puławska się jak zwykle wypina, choć ma podpisaną umowę z gmina. Trzaba sprawdzić w urzędzie gminy czy udzielają pomocy sukom ze szczeniętami w sensie skierowania do lecznicy albo do Ami, bez tego chyba do Ami nie przyjmą. Może rzeczywiście na Szaserów by pomogli?
  5. Nie zrozumiałam do końca treści. Czy po 20-tym sunia nadal będzie mogła u Ciebie czekać na dom? Jeśli nie, to jakie są plany po tym terminie jej względem?
  6. Wartoby psiakowi porobić ogłoszenia. Ambica, buda jest daleko od Ciebie? Ma słodką mordeczkę.
  7. Jaka wspaniała informacja :). Trzymam kciuki za szybką akceptację i adaptację :).
  8. Podnoś się Harrutku, słodziaku po domek.
  9. Czy Lusia ma już ogłoszonka?
  10. W takim razie trzeba siatkę reperować, jak są dziury. Dobrze, że nie podkopuje, a czy przeskakuje siatkę? Sambo, może by ją tak zaczipować, bo adresatkę zawsze może zgubić. Kurczę, ciągnie ją na pola :mad:.
  11. Jaki pycholek :loveu:. Podejrzewam, że będzie przytulaśną sunią :).
  12. Malwinko :multi:, jak dobrze, że jest już bezpieczna :). Nie mogę się doczekać jej zdjęć i podziękowania ogromne dla męża! Deklaracja poszła, Malwinka sądzę, że bez większych trudności powinna się zaaklimatyzować w nowych realiach. Ciekawe jak pójdzie z obrożą i smyczą.
  13. Ewa, mnie ostatnio na szkoleniu trenerka zganiła za używanie flexi. To co polecam na szarpanie, to szelki treningowe np. firmy trixie i smycz regulowaną, klikier i nagrody. Mogę Ci przesłać materiały szkoleniowe, tylko nie mam maila, gdybyś chciała. Masz taką smycz i szelki ? jaki rozmiar byłby mu potrzebny?
  14. Xewe, a jak z ogłoszeniami Lusi? Myślę podobnie jak Awit, w pewnym momencie będzie trzeba ją zabrać z budowy, tylko gdzie jeśli do tego czasu nie znajdziei się ds?
  15. Sambo, byleby ona po tym sedalinie się nie bała? Jaką dawkę jej dałaś? Czyli Malwinkę można już łapać :)?
  16. Marlenka, dzięki za odpowiedź. Która z forumek jest z Grójca? Pamiętam, że tam któryś z wetów na działce ptrzetrzymuje przez jakiś czas psiaki, o ile dobrze zrozumiałam któryś z jej wpisów.
  17. Ciągle się Atosowi "wiatr" zmienia. Najważniejsze, że nie będzie już marznął i będzie mógł się dobrze schronić przed brzydką pogodą. Czyli budę jutro dostanie? Trzymam kciuki, by się wszystko powiodło. Ewa, oni chcą Twojej pomocy choć mogą mieć jakieś przerywniki. Możnaby się wczuć w rolę lekarza, który często musi obchodzić się pacjentami jak z jajkiem. Dajesz sobie wspaniale radę!
  18. Hop do góry Malwinko.
  19. Hop do góry,
  20. Xevelaynax, dziękuję, że napisałaś. Lusia utkwiła mi głowie i nie mogę o niej zapomnieć. Do kiedy Lusia może zostać bezpiecznie na tej budowie? Za miesiąc święta, warto się dopytać robotników czy będzie wtedy ktoś z pracowników. Cieszę się bardzo, że u niej póki co wszystko dobrze :). Sunia ma tekst do ogłoszeń?
  21. Wspaniały prezent od pani Mileny :). Wierzę,że uda się zabrać Malwinkę, musi się udać. Sambo, kiedy robisz bazarek?
  22. Ewa, to może zrobić Atosowi ogłoszenia dotyczące poszukiwania dt, a nie ds. Zrobić mu? Co to za nowa sunia, o której napisałaś? Atos będzie miał super dzięki Tobie :).
  23. Podrzucam Malwinkę. Bez tych 190zł deklaracji będzie moknąć i marznąć na tym polu :-(. Ona jest przesłodka i szybko znalazłaby domek, a tak marznie nocami. Hopsam więc do góry.
  24. Jestem Ewo i myśl o Atosie chyba najbardziej mnie nie opuszcza. Perełka jest cudowna. Nie dziwię się chcesz ją zabrać. Udało się przekonać męża?
  25. Patrzę w jego oczy. Naprawdę gmina nic nie ma? Może np. jakaś lecznica zbiera psiaki, skoro brak przytuliska. Przecież gmina musi mieć jakiś program pomocy bezdomniakom. Nie ma szans, aby tam postawić jakieś schronienie i reguralnie jeździć z jedzeniem? Ma narpawdę wymęzoną mordkę. Czy gmina Warecka współpracuje pod względem bezdomniaków z Grójecką?
×
×
  • Create New...