Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
zrobiłam błąd w nazwie -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
https://allegro.pl/oferta/vitopar-fresh-koncentrat-1-litr-10607592743 Mam ten, kupuję w 5 l pojemnikach -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Nagminnie nie wącham ,) i zrobiłam błąd w nazwie -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Kupowałam/mam - Uniwersalny płyn antybakteryjny Rozmaryn i Bergamotka ( w niebieskim opakowaniu) -
No mogłam..., ale ostatnio nie mam zbyt dużo czasu i do Białego wpadam jak po ogień gdy muszę
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Suefanios Pachnie..., przez chwilę stałam z nosem w pojemniku Nie jest to zapach kwiatowy/ziołowy ani środków dezynfekcyjnych ... trudny do określenia - taka świeżość -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Dzięki, kupiłyśmy -
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Dzięki, mam nadzieję, że odbiór nie tylko na Orlenie -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
VITOPAR - Myję podłogę "normalnym" środkiem i czekam aż wyschnie i wtedy spryskuję całą powierzchnie VITOPAREM (szybko schnie) - nie zmywam / nie rozcieram. YOPE uniwersalny płyn antybakteryjny - rozmaryn i bergamotka - też spryskuję umytą podłogę ale nie czekam na wyschnięcie - rozprowadzam mopem. SURFANIOS - rozrabiam w wodzie i myję podłogę -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Niestety, ceny zwalają z nóg. Kilka psów w domu w tym dziadeczki i środków czystości / dezynfekcyjnych schodzi bardzo dużo, o psie z porażonym tyłem nawet nie wspomnę Wystarczy, że jeden siuśnie to pozostałe lecą w to miejsce podsiusiać - bo ich ważniejsze -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Oj, to problem jak niszczy gacie Mam szczęście, że Pikusia nie ma zapędów niszczycielskich... ani gaci, ani legowisk. Używam VITOPAR i SURFANIOS (też przy kotach skaczących po blatach w kuchni, stole) https://www.dezynfekcja24.com/Surfanios-chelp-pol-114.html ps Używam jeszcze YOPE uniwersalny płyn antybakteryjny - rozmaryn i bergamotka. Świeży/ładny zapach długo utrzymujący się w pomieszczeniu..., niestety ostatnio nie mogę go dostać już końcówką lecę -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Mogę polecić gatki... idealnie trzymają się na dupci. Dodatkowo podpaska ( w dzień), pieluszka (na noc). Te ze zdjęcia nadal są w użyciu. Dokupiłam 2 szt..., Pikunia ma 3 na zmianę. Nie muszę codziennie prać "legowiska" -
Dziś przyjechały 2 zgrzewki 24 puszki Dojechały kolejne - 2 zgrzewki 24 puszki + 1kg suchej karmy LUGERS - z kurczakiem (gratis) Koszt 332,65zł / 14.11 (przelew)
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
Możesz wstawić kartę informacyjną? -
Kupiłyśmy puchy sierściuchom
-
Małpy demolują kojec Dziś przyspawano i dodatkowo wzmocnione dwoma prętami zbrojeniowymi (z obu stron). Oczyściłam z rdzy i odprysków, pomalowałam. Robocizna 50zł + farba 60zł... i kasa poleciała
-
Popołudniowy spacerek...pochmurny ale ciepły dzień
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pikunia pozdrawia Witanko znajomych