Jump to content
Dogomania

Penny

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Penny

  1. [quote name='bela51']Trójłapek wiele osób sie boi. Pamietam, jak szukałam pare lat temu jakiejs skrzywdzonej ONki i znalazlam sliczną, długowlosą bez tylnej łapki. Nie wiedzialam wtedy jeszcze tego wzystkiego, co wiem dzisiaj, bałam sie, ze przestanie chodzic, ze nie podolam. Adoptowałam sprawnego strachulca. Do tej pory o niej mysle...[/QUOTE] A tak naprawdę to nie ma się czego bać, bo takie pieski dobrze sobie radzą (na początku może nie, ale później jest coraz lepiej). Ja jestem za tym, aby w ogłoszeniach podawać linki do filmików na których jest psiak bawiący się, idący na spacer itd. Żeby pokazać jak trójłapek sobie dobrze radzi.
  2. Strasznie żałuję, że jutro nie jadę. Akrum, a może macie wolne miejsce w samochodzie? (coś czuję, że nie, bo przecież musicie jeszcze odwieźć Sambulka) :(
  3. [quote name='Maciek777']Teraz dopiero tak patrzę, że pasowałaby mi do kuchni pod kolor mebli:-)[/QUOTE] Hehe, rzeczywiście. Maciek bierz ją.
  4. [quote name='hotelterier5']Mamy następny potencjalny domek dla Baja. Rodzina mieszka niedaleko, między Lipką a Lwówkiem. Namiary są u mnie, jednak osobiście nie dam rady sprawdzić domu. Potrzebny doświadczony wolontariusz. Teren ogrodzony i kojec. Dzieci powyżej 11lat i są już 2 psy. Do domu wchodzi tylko york. Pan był u nas, obejrzał psiaki i stwierdził "że mu się tyle resztek marnuje", ale był sympatyczny i zależało mu na dobrym kontakcie z psem. Pochodził z Bajem na smyczy...[/QUOTE] Jakby co to mogę zapytać dziewczyny z Nowego Tomyśla (Akrum lub Pyrdkę), czy podjęłyby się tego. One mają doświadczenie w wizytach przedadopcyjnych. Widziałam jak ten Pan chodził z Bajutkiem na smyczy. Bajo nie od razu mu zaufał, ale po paru minutach już wszystko było dobrze. I Bajo był szczęśliwy ze spacerku i Pan również. Obaj dumnie kroczyli.
  5. Na blat wskakiwała łapkami, bo pewnie głodna bidulka była. Jutro troszkę sobie zje, ale nie za dużo.
  6. Jaka ona grzeczna u Ciebie Maciej :) Wszystko było dla niej nowe i może dlatego też taka spokojna. Do ogłoszeń można dodawać informację, że dobrze reaguje na koty, a właściwie to ich nie zauważa. Saszka fajnie świeci oczkami :)
  7. [quote name='ani']Hej, wiecie, ze Smoky pojechał do nowego domku?:sweetCyb::Cool!::cool2::cunao::lol::multi: Ktoś wie jak zmienić status ?[/QUOTE] Jejku, dużo szczęścia mały w nowym domku :)
  8. [quote name='Pyrdka']Oj, tak. Cudowna i taka delikatna.[/QUOTE] Podczas czesania i głaskania to owszem jest delikatna, ale kiedy zaczyna się bawić piłką to włącza jej się jakiś agresor w główce :) Nadia w niedzielę przyniosła piłkę od koszykówki i teraz jest w kojcu Dianki, kiedy wchodzę do niej staram się zawsze troszkę z nią pobawić - jej nie trzeba długo zachęcać do zabawy :)
  9. Dzisiaj siedziałam sobie dłużej z Dianką i troszkę ją czesałam. Bardzo to lubi. Od czasu do czasu spoglądała na mnie swoimi pięknymi oczkami i lizała mnie po twarzy, albo dotykała mokrym nosem. Ona jest cudownym psem.
  10. [quote name='Pyrdka']Maciek niestety zastój straszny. Porobię chłopakowi kilka ogłoszeń.[/QUOTE] O ile dobrze pamiętam to Czapi ma już ogłoszenia.
  11. Sambulek czeka teraz u Macieja. Ciekawe czy polubią się z Morganem.
  12. [quote name='Pyrdka']I tak już schudła.[/QUOTE] No to moje gratulacje. Tak trzymać Migotko :)
  13. [quote name='Pyrdka']Jakieś chochliki dzisiaj zawitały w moim domu i wykradały wafelki śmietankowe.Znalazłam winowajczynię:mad::mad::mad:A niby taka grzeczna:evil_lol:[/QUOTE] Migusi zachciało się słodyczy :)
  14. A na wszystkich zdjęciach jest z jęzorem :) On gdzieś biegał czy co? Szkoda, że źle reaguje na koty, bo myślę, że Bajo nadawałby się gdzieś na wieś, a tam często ludzie mają koty.
  15. [quote name='AresekSE']nie tracmy nadzieji! Brunus nie jest mlodziencem ale sa rowniez ludzie, ktorzy chca zaopiekowac sie starszym pieskiem.[/QUOTE] Ja tam nie tracę nadziei. Sądzę, że przyjdzie czas na Bruna i w końcu zamieszka ze swoim ludziem :)
  16. Parę zdjęć Bambulka z dzisiejszego dnia :) [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bambu/001.jpg[/IMG] Uśmiech: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bambu/002.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bambu/003.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bambu/005.jpg[/IMG] Bambu robił "niuch, niuch" swoim dużym nosem: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bambu/006.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Paulina_mickey']I co uda się zamieścić to ogłoszenie Komusi w gazetce? :)[/QUOTE] Koma jest w dzisiejszej gazecie :)
  18. Jeju, kolejna dobra wiadomość. Najpierw Inka, a teraz Pati. Mam nadzieję, że Pan z Lubonia to będzie ten właściwy :)
  19. Już nie mogę się doczekać tego widoku :)
  20. [quote name='Akrum']no no no... dobrze, że Czapi już ciachnięty, a Sambusiolek będzie w czwartek o 17:30 sterylizowana. Penny, jak w czwartek masz zmianę lub Maciek? O której zjeżdżacie z hoteliku :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Zmiana kończy się o 14, więc nie wiem jak to rozwiążemy. Gdybym w czwartek miała być to bym mogła od rana do 17 zostać i Sambulkę wziąć, ale raczej nie będę na tej zmianie. O ile się nie mylę to Maciek będzie od rana.
  21. Czyli kolejna psinka znalazła dom :) Takie wieści są wspaniałe.
  22. O ile się nie mylę to szczepienie jednego psiaka będzie kosztowało ok. 30-35zł. Jak Akrum będzie to będzie wiedziała dokładniej.
  23. Hehe, Samba jest stałą klientką :) Te 30zł pójdzie na sterylizację.
  24. [quote name='Akrum']potrzebujesz może kasy na karmę? jak coś to wołaj.[/QUOTE] Na karmę nie, ale później zgłoszę się po pieniądze za sterylkę. Luiza miała być sterylizowana jutro lub pojutrze, ale .... ma trzecią ruję (!!!). Ja już nie nadążam. Pewnie za parę dni się skończy i wtedy od razu do weta pójdziemy, bo boję się, że może rzeczywiście coś jest z nią nie tak, że te ciągłe rujki to objaw jakiejś choroby. A oto filmik z Luizką: [video=youtube;7RMW60ID3N8]http://www.youtube.com/watch?v=7RMW60ID3N8&feature=youtu.be[/video]
×
×
  • Create New...