Jump to content
Dogomania

Penny

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Penny

  1. Tutaj maluchy są w swoim osobistym boksie: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy5.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy6.jpg[/IMG] A tu już sesja na dworze: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy7.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy8.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy9.jpg[/IMG]
  2. [quote name='ulap']dziś poszło priorytetem, jutro powinno być, przynajmniej tak mówią na poczcie[/QUOTE] Jeżeli wysyła się przed godz. 15 priorytetem to prawie na pewno paczka/list powinien być u adresata na drugi dzień.
  3. Bruno musi mieć przymusowe spacery, ponieważ kiedy wychodzi na ogrodzony teren to troszkę sobie podrepta i koniec, wtedy albo leży na słoneczku albo idzie w stronę swojego wybiegu, bo chce wracać. Oj, Brunonku bierzemy się za Ciebie ostro, bo Tobie chodzić się nie chce właśnie dlatego, że taki grubas z Ciebie :)
  4. [quote name='Akrum']Gaja jednak do nas nie wraca, pojedzie do hoteliku Kamiron z p. Kamilą. Tam będzie mieszkała w domu. Operacja zniosła dobrze i już się zaczynała wybudzać. już nie będziemy miały okazji zobaczyć Gai :placz: ale najważniejsze, żeby miała dobrą opiekę, żeby postawiono ją na nogi. Będziemy dzwonić co kilka dni do p. Kamili, a mam nadzieję, że sama też na wątek będzie czasami zaglądała i jakieś zdjęcia umieszczała.[/QUOTE] Szkoda, że nie wróci. Będziemy za nią tęsknić :( Mam nadzieję, że jakieś zdjęcia Gajusi się pojawią na forum z jej pobytu w hoteliku. Trzymaj się malutka :)
  5. Ślicznie wyszły te zdjęcia :) Pod wieczór też wkleję kilka zdjęć maluszków.
  6. [quote name='Akrum']W ich koszyczku zostało tylko 43 zł :([/QUOTE] Wczoraj wpłaciłam 40zł, powinny dojść jutro lub pojutrze.
  7. Zmiana w jego chodzeniu jest widoczna. Łapki są bardziej wyprostowane, już ich tak nie zgina. Podczas spaceru robi mniej przerw. Jak siusia to ładnie podnosi łapkę. A kiedy TŻ głaskał go po brzusiu to jakby nagle odmłodniał - to były miłe chwile. Jeszcze jedno, nie wykazywał agresji do obcej osoby - do TŻta, od razu dał się głaskać.
  8. Sambulek jak zwykle pełen energii :) Akrum, zdjęcia super.
  9. [quote name='Tola']Jak był jeszcze w schronie jedna z pracujacych tam osób powiedziała mi kiedys, jak tak stałam przy jego boksie, ze to najmądrzejszy pies w schronisku.[/QUOTE] I miała rację :)
  10. [CENTER]I jeszcze kilka zdjęć Bajutka: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/009.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/010.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/011.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/012.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/013.JPG[/IMG][/CENTER]
  11. Dzisiaj wraz z TŻem, Pyrdką i Akrum wpadliśmy na chwilę do hoteliku i wzięliśmy kilka psów na spacer. Ja wybrałam Baja, ponieważ nie mogłam patrzeć na jego smutne oczęta. Przywiozłam mu nową piłkę tenisową, za którą biegał i szalał. Uwielbiam radosnego Baja :) Tak sobie myślę, że gdybym miała warunki (dom i duży ogrodzony teren) to bym wzięła go do siebie i nikomu nie oddała, a Maciek musiałby sobie poszukać innego psa, tylko że musiałby się pogodzić z tym, że drugiego takiego Baja by nie znalazł, bo Bajo jest tylko jeden :) [CENTER]Kilka zdjęć z dzisiejszego wietrznego, choć słonecznego dnia: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/004.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/005.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/006.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/007.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/008.JPG[/IMG][/CENTER]
  12. [quote name='Pyrdka']Jak dobrze wszystko pójdzie to jedna siksa pojedzie do siebie.[/QUOTE] No i jeden maluszek pojechał dzisiaj do domu :) Zostały jeszcze dwie śliczne panienki.
  13. Gaja, trzymam kciuki za operację. Wracaj do nas szybko, bo tęsknimy za Tobą.
  14. W hotelu są boksy z wybiegami, które w każdej chwili można otworzyć i zamknąć. W hotelu jest ciepło, a jeśli psiak będzie zgodny ze staruszkami (małe staruszki przebywają w jednym boksie) to razem z nimi będzie siedział w jeszcze większym cieple, ponieważ jest tam dodatkowy grzejnik. Prócz tego jest tam też troskliwa opieka i jeśli trzeba będzie z nim jechać do weterynarza to oczywiście wszystkim się zajmiemy.
  15. [quote name='What May NN']Teksas pojechał do swojego domku! Alaska trafiła na tymczas![/QUOTE] Widzę, że wszystko się ładnie układa :) Powodzenia Taksas w nowym domku, bądź grzeczny. Alaska też pewnie niedługo trafi do domu.
  16. Psiak jest strasznie zaniedbany :(, ale gdyby go wykąpać i wyczesać to byłby z niego przepiękny piesek. Jak najszybciej powinien go obejrzeć weterynarz, bo nie wiadomo co jest z jego tylnymi łapkami i czy prócz tych sztywnych łapek coś mu jeszcze dolega. Oczywiście wiem, że będzie można to wszystko sprawdzić dopiero jak piesek będzie w DT.
  17. [quote name='agusiazet']NadiaH, a jak wyglądają boksy w hotelu, bo żadnych zdjęć nie wypatrzyłam![/QUOTE] Rzeczywiście zdjęć nie ma, ale jest film, na którym ładnie widać jeden z boksów. Główną bohaterką filmiku jest Diana ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-ju%C5%BC-w-hoteliku.Zbiera-na-karm%C4%99!!!"]link do wątku[/URL]): [video=youtube;eJ0BcB9_H7w]http://www.youtube.com/watch?v=eJ0BcB9_H7w[/video]
  18. [CENTER]Znalazłam kilka zdjęć Czapiego jeszcze za czasów jego pobytu w Psanatorium: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Czapi/006.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Czapi/007.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Czapi/008.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Czapi/009.jpg[/IMG][/CENTER]
  19. [quote name='Akrum']Śliczności malutkie :) Dobrze, że już są pod naszą opieką :) Zaszczepione - musze iść uregulować do weta rachunek za nie. [/QUOTE] Maluchy są rzeczywiście śliczne. Dwie pannice (te z ciemniejszą sierścią) mają takie fajne czuprynki :) Nasz doktor jakoś nie wołał o pieniądze, cieszył się na widok maluchów :) [quote name='Akrum'] Dzisiaj z przytuliska w Opalenicy przywiozłyśmy z Emma53 mamusię z 3 małymi szczylkami. Umieszczone tymczasowo niestety w kojcu u dobrych ludzi, którzy zgodzili się nimi przez kilka dni zaopiekować. Bo zanim trafią do hoteliku, to musimy odrobaczyć drugi raz i zaszczepić. Mamusia trochę przestraszona, kłapała :([/QUOTE] I znów maluszki nam się trafiły. Chyba musimy uświadamiać ludzi, że sterylizacja i kastracja jest strasznie potrzebna.
  20. [quote name='Akrum']Wieści super, co nie ?? :multi::multi::multi:[/QUOTE] Oczywiście, że super :) Myślę, że psiaki się dogadają i wszystko będzie dobrze. Brakuje mi tego słodziaka w hotelu.
  21. Wspaniałe zdjęcia. Jeśli chodzi o szelki to są o wiele lepsze niż ręcznik, którym na początku podtrzymywaliśmy Gaję. Mialam małe problemy z ich założeniem, ale w końcu się udało. A oto dowód: (P.S. zdjęcia nie są zbyt ciekawe, ponieważ byłam wtedy sama i musiałam w tym samym czasie przytrzymywać Gaję i aparat:) ): [CENTER][IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Gaja/IMG_3474.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Gaja/IMG_3475.JPG[/IMG] A tutaj Gaja położyła się troszeczkę i niestety szelki trochę się pobrudziły: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Gaja/IMG_3477.JPG[/IMG][/CENTER]
  22. [quote name='Akrum']Sambusiu, jutro ciotki wpadną na chwilę do ciebie i przywiozą słitaśne maleńtasy...[/QUOTE] Oj tak, te maluchy są słodziutkie :) Zakochać się w nich można.
  23. Kołnierz zdjęty, rana ładnie zagojona i... Luiza nadal zachowuje się jak przed sterylizacją. Warczy na ogonek i drapie podczas próby pogłaskania jej. Niedługo Luizka dostanie kropelki na uspokojenie się i może to coś pomoże. [CENTER]Kilka zdjęć Luizki: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Allegro%20firmowe/kot/IMG_3536.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Allegro%20firmowe/kot/IMG_3538.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Allegro%20firmowe/kot/IMG_3539.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Allegro%20firmowe/kot/IMG_3542.JPG[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Allegro%20firmowe/kot/IMG_3545.JPG[/IMG][/CENTER] Uwielbiam jej oczy, widać w nich nonszalancję. Kiedy miała założony kołnierz po sterylizacji to myślałam: "taka dama jak Luiza nie powinna nosić kołnierza, to do niej nie pasuje" :)
  24. Pieski trafiły dzisiaj do mnie, a jutro wyruszają do Psanatorium :) Maluchy są bardzo fajne, przy nich nie można się smucić i nudzić. Raz śpią wtulone w siebie, a raz biegają jak szalone. Gdy zostały przywiezione do mieszkania to nie były takie odważne jak teraz. Po otwarciu koszyka najpierw rozglądały się i niby chciały wyjść, a niby nie. W końcu dwie psiny wytoczyły się z koszyka i radośnie zwiedzały pokój. Najmniejszy psiak został w transporterze, położył się i tak leżał. Jednak widząc swoje szczęśliwe siostry ona (wszystkie są suniami) również wyskoczyła z koszyka i razem z nimi biegała i radośnie merdała ogonkiem. [CENTER]Oto kilka zdjęć maluszków: [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy1.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy2.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy3.jpg[/IMG] [IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Maluchy/maluchy4.jpg[/IMG][/CENTER]
  25. [quote name='Szarotka']O :):) zmienilabym tytul :):) na: Samba potrzebuje wsparcie na sterylizacje i zarcie :):) to tak, zeby bylo smieszniej, ale dobrze jest wpisac jakas konktretna kwote w tytule, bo latwiej uzbierac.[/QUOTE] Samba jest po sterylizacji - miała ją robioną niedawno. Hm, to oznacza, że tytuł jest troszkę nieaktualny ;)
×
×
  • Create New...