-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Penny
-
[quote name='MaDi']Bardzo proszę o sprawdzenie zachowań Bambu do kotów.[/QUOTE] No to Maciek będzie musiał przywieźć do hoteliku Saszkę, bo ja swoich kotów nie poświęcę :) A tak na serio, to postaramy się to sprawdzić, tylko jeszcze nie wiem jak i kiedy. Czy to oznacza, że jest szansa na dom dla Bambulka?
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Penny replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dziś widziałam Patusię. Nie mogłam uwierzyć, że to ona, bo wydawała mi się za mała na Patusię ze zdjęć :) (zdjęcia ją troszkę powiększyły). Pati jest super pieskiem i straszną przylepą. Za Emmą chodzi jak cień :) -
Od jakiegoś czasu podczytuję sobie ten wątek, ale jeszcze się na nim nie wypowiadałam. Teraz to już muszę :) Powodzenia Lalko w nowym domku, zasługujesz na ciepły kąt u boku kochających ludzi :)
-
[quote name='BUDRYSEK']dzięki za propozycje i info :) jezeli tylko uzbieramy kase to mozna sprobowac czy mialby swoj kojec? bude? sa jakies forty z hoteliku albo watek?[/QUOTE] Wiem, że Basterek raczej do Psanatorium nie trafi (a szkoda, bo bardzo chciałabym popracować z takim pieskiem), ale chciałam Wam pokazać jak wyglądają boksy i wybiegi dla psiaków w hotelu. Na filmiku jest Dianka w swoim boksie ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-ju%C5%BC-w-hoteliku.Zbiera-na-karm%C4%99!!!"]link do wątku Diany[/URL]): [video=youtube;eJ0BcB9_H7w]http://www.youtube.com/watch?v=eJ0BcB9_H7w&feature=player_embedded[/video] Kilka zdjęć Dianki i jej nowego kumpla Arona: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3803/dscf3088q.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9641/dscf3091x.jpg[/IMG] Filmik na którym widać jeden z wybiegów (to szaleje tak nasz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214887-Samba-potrzebuje-pieni%C4%85%C5%BCk%C3%B3w-na-karm%C4%99-i-kochaj%C4%85cego-domu..."]Sambulek[/URL]): [video=youtube;zp0A8NXQkcw]http://www.youtube.com/watch?v=zp0A8NXQkcw&feature=player_embedded[/video]
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Penny replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, która to Miszka, a która to Daszka :) -
Około 15:30 jedziemy z nim do weterynarza. Na razie śpi u Emmy na tapczanie, przykryty kocykiem :) Psiak był bardzo spokojny, tylko raz kłapnął ząbkami, ale to dlatego, że Emma za mocno pociągnęła jego sierść przy czesaniu - to wszystko przez te dredy. Większość sfilcowanej sierści dało się ładnie wyczesać, więc nie trzeba było za dużo obcinać.
-
[quote name='Pyrdka']Trzymam kciuki za dziadka. Niech Emma wymyśli mu imię. Ostatnio szcęśliwie dobrała i szybciutko poszedł do domu. Czekam na wieści. Emma nad imieniem myśli intensywnie i na pewno wpadnie Jej do głowy świetne imię :) Psiak już po kąpieli. Oj, długo trwało zanim woda przybrała normalny kolor - tak strasznie był brudny. Spróbowałyśmy wysuszyć go suszarką i nie było tak źle, nie bał się, jedynie gdy podmuch powietrza dotykał jego pyszczka to uciekał. Potem został wyczesany i te większe dredy poobcinałyśmy. Akrum, jak go dzisiaj zobaczysz to go nie poznasz, to już nie jest ten sam psiak. On wygląda jak rasowa psina. Mam kilka zdjęć z dzisiejszego dnia. Podczas kąpieli: Tutaj staruszek się położył i dał się wysuszyć suszarką: A tu już po wyczesaniu: Metamorfoza. Myślę, że widać ogromną różnicę. Staruszek jest teraz prześliczny:
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Penny replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']To Baj pewnie powita wiosnę w nowym domu?[/QUOTE] Prawdopodobnie tak :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Penny replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Tego posłania po Czapim już nie ma. Aron wprowadził się z własnym:-) Jednak chwilę po zrobieniu tych zdjęć Dianka już zajęła jego miejsce:-)[/QUOTE] No tak, teraz widzę, że jest inne niż miał Czapulek. Czyli Dianka rządzi, tak trzymać maleńka ;) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Penny replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie. Mam nadzieję, że oba psiaki czują się dobrze ze sobą :) Ciekawe gdzie Dianka śpi, bo jak ostatnio ją widziałam w boksie to zamiast spać na swoim miejscu, czyli w czerwonym leżysku, to spała sobie na tym drugim miejscu. Aron raczej w tym czerwonym się nie zmieści ;) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Penny replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Zgadzam się:-) Dopiero co je dzisiaj poznałem. Mają jakieś imiona?[/QUOTE] Maciek masz pole do popisu - możesz wymyślić naszym kluskom imiona. Tylko pamiętaj, maksymalnie dwusylabowe :) -
No to jutro wielki dzień dla Stasia :)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Penny replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Czy mogłabym prosić o dane do przelewu na PW. Chciałabym troszkę pomóc w spłaceniu długu. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Penny replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ile wynosi dług za hotel Baja? -
Jeszcze tylko dwa dni i psina będzie w cieple. Może uda się go wykąpać i poobcinać filce w hotelu (zapytam o to P.Joasię, ale pewnie się zgodzi). Czy Emma od razu po zabraniu go z przytuliska jedzie do weterynarza? Jeżeli zawozi go do hotelu to mogłabym jechać razem z nimi i zająć się staruszkiem w hotelu. Wykąpać, wysuszyć i obciąć sfilcowaną sierść (nie musiałaby na mnie czekać, sama bym wróciła do NT).
-
Szczerze, nie czytałam wątku Grafita, natknęłam się na niego przypadkiem. Widzę, że poszukujecie jakiegoś hotelu dla niego. Mogę zaproponować hotel Psanatorium, który znajduje się koło Nowego Tomyśla w Wielkopolsce. Psiaki przebywają w ogrzewanym budynku i mają swoje wybiegi, prócz tego są wyprowadzane kilka razy dziennie. W razie czego zawsze może podjechać do psiaka weterynarz lub pies zostanie zawieziony do doktora (wszystko zależy od stanu psa). Jeśli trzeba by było podawać mu leki to oczywiście nie ma z tym żadnego problemu. Osoby opiekujące się tam psami bardzo często piszą na wątkach psiaków i wklejają zdjęcia oraz filmiki. W Psanatorium przebywają np. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223275-Wyrzucona-kr%C3%B3tko-przed-porodem.-Szczeniaczki-szukaj%C4%85-DS-lub-chocia%C5%BCby-DT.-POMOCY!!!"]dwa maluszki[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199108-POGRYZIONY-%C5%9Blepnacy-Staruszek-Bruno-JU%C5%BB-W-HOTELU-odzyskuje-rado%C5%9B%C4%87-%C5%BCycia"]Bruno[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205459-Nero-pirenejski-pies-g%C3%B3rski-Wspania%C5%82y-Przyjaciel-Dzielny-Str%C3%B3%C5%BC-SZUKAMY-DOMU!!!"]Nero[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214887-Samba-potrzebuje-pieni%C4%85%C5%BCk%C3%B3w-na-karm%C4%99-i-kochaj%C4%85cego-domu..."]Samba[/URL] W razie czego podaję kontakt do właścicielki hotelu: Joanna Jarocińska 606 – 612 – 957