-
Posts
2135 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blackgerl
-
no tak, kurcze, nie które babki to umieją tak napisać ze chwyta za serce. ja tylko taki konkretny test jak przedstawia powyżej ;) kurcze psiak super, mam nadzieje ze znajdzie szybciutko domek:) musze zapytac sąsiada czy by nie chciał drugiego, bo już ma dokłądnie taką samą suczkę:) była by cudowna parka :D tylko obawiam sie ze już mają dosyc jej rozrabiania i wędrówek, by wziąść jeszcze jednego drubaska rozrabiaska ;) ich labradorka chodzi po płocie jak kot i towarzyszy mi przy każdym spacerze, włazi do innych psiaków na podwórko i takie tam, ale jest prze słodka i urocza, wiec nikt sie na nia nie wscieka, a moja vickusia ma przynajmniej wycisk na spacerku :D myślałąm ze taki biały labrador to biały, a biszkoptowy to taki kremowy? ale ja tam sie nie znam na tej rasie....
-
dzień dobry przystojniaczku:) mam nadzieje ze opis jest dość konkretny ;) napisałam wszystko co wiedziałam ;) i trzymam kciuki!!!
-
biedny kiciuś, ale teraz bedzie już coraz lepiej z nim ;) zapalenie okostnej,to tak samo jak u ludzi, ząbek sie psuje - prochnica, lec znie zawsze na zewnątrz tak ze ją widać, są bakterie w zębie, potem jak to jest nei leczone to po jakimś czasie, ale dłuższym gromadzi sie ropa. i czasem bywa tak u ludzi ze dopiero puchną znienacka i boli ich strasznie, a to już jedno z ostatnioch stadiów rozwoju. innych boli duzo wcześniej i leczą zeby i nei dochodzi do tak poważnego stanu. myślę ze jakby kotka bolały wczesniej ząbki to by nie jadł, bo zęby w tym przypadku bolą na nagryzanie. wiec miejmy nadzieje ze wcześniej nic go nei bolało. a teraz jak jest po wyrwaniu ząbków to lepiej dla neigo zeby przez dzien lub dwa najlepiej nic nei jadł, bediz sie wtedy lpiej goic, tym bardizej ze jeszcze tam jest ropa. powinna minąc po antybiotykach. jak kicius poczuje sie lepiej to sam zacznie jeść ;) a na razie tylko płynny, choć nei wiem jak tam koty z płynami czy lubią pić? można dać mu trochę rumianku- łagodzi stan zapalny- bo na pewno jest jeśli miał takie cuda w paszczęce ;) tylko czy wypije?? albo choć jak już mniej go bedzi eboleć to przepłukac mu dziąsła nim, jak sie uda ;) tak czy inaczej, teraz już bedzie tylko lepiej ;)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
o matko, jaka cudna sesja, no ale widać ze rodzinka zbzikowana na punkcie kropeczek :D och , cudeńka śliczne :D tylko sie zachwycać nad zdjeciami:)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='Isiak']To najpiękniejsze wieści, jakie dzisiaj czytam! Kochany Mati, oby to była jego właściwa, ostatnia przystań.[/QUOTE] ja tak samo! ąz mi sie łezka kreci ze szczęścia! oficjalnie informuje, że kasuje banerek Matiego, na znak tego ze Mati zamieszkał na stałe w swiom kochanym domku i jest tam szcześliwy! takie robie małe czary mary zeby sei dobrze pieskowi powodziło!! ;)
-
:(:(:(:(:(:(:(:(
-
Marta - dalmatynka ze schroniska w Koninie /w DS
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
no to superancko:) jak jej uroczo w tej rózowej obrózce :) -
[quote name='Vilena'] Wiesz co, Mia po sterylce schudła. A teraz znowu zgrubła. Ja już nie rozumiem tych moich psów :lol:[/QUOTE] u mnie psinka tak samo, jest po sterylce, ale wet mowił ze korzystniej przed pierwsza cieczką, mniejsze ryzyko chorób, wiec zrobiłam przed pierwszą, no i psinka nic nie przytyła. psy na wszystko choruja, a konie? jak czasem o nich z kimś rozmawiam co sie zna na temacie to myślę ze konie bardziej od czlowieka sa podatne na rozne rzeczy. tylko jak one sobie kiedyś radziły?? oto jest pytanie! tak ze np 500 lat temu? wtedy wątpię by ktos przesiewał im siano zeby kurzu nei miały itd itp. a co do kotków słysząłam ze nie powinno byc ich nieparzyście, czyli jeden też ma nudy ;)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
no tak bywa, moja vickusia też jest chuda i co chwile słysze- piękna psina, ale dlaczego taka chuda? normalnie żebra jej widać, a je.... za 3 psy! przebadana na wszystkie sposoby jest zdrowa. prawdopodobnei to zespół jelita drażliwego-pies sie bardzo denerwuje jak mnie nie ma. ale dostała tabl. uspokajające i już widac tylko 3 zebekra a nie cąły komplet;)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
ale laseczki mają figurę na tych fotkach! [url]http://img252.imageshack.us/img252/3253/dsc3495k.jpg[/url]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Młodziutki dalmatyńczyk Gimli już w swoim domku :-)
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
bardzo sie ciesze ze kropek zadomowił sie u was:) -
[quote name='Vilena']Witaj w naszej galerii :multi: To taka moja zwariowana dzieciarnia :evil_lol:[/QUOTE] dziękuję, dziekuję, podziwiam zdjecia kopków, ah jak ja kocham te kropki, to chociaż sobie popatrze ;) i zdrówka zyczę misiaczkowi, taki teraz okres, moja vickysia tez kuleje i na razie nei wiemy od czego :(
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)