Jump to content
Dogomania

Satrina

Members
  • Posts

    2090
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Satrina

  1. No to Rufi już się zadomowił, fajnie, że mu się udało-zwłaszcza przed zimą.
  2. No ja też zostawiłam w sumie 9, w trochę mniejszym formacie u neurologa, dentysty i w przychodni-tak medycznie, ale tam zawsze się najwięcej czyta.
  3. Mi się podoba bardzo Promyk-optymistycznie brzmi.
  4. Wpadłam na Wasz wątek i jestem w szoku....W głowie się nie mieści jak można psy traktować. Czy jakieś kroki prawne zostały podjęte wobec tych pseudo hodowców psów??
  5. To łobuziak z niego, ale trzeba przyznać, że kochany.Wytarmoś Rufiego ode mnie;-)
  6. Podnoszę Bostonka, ciekawe jak się miewa?
  7. Ponidziałek niestety odpada TZ jedzie do Bielska wczesnym rankiem
  8. Ja popieram, będzie miał mniej stresu:-)
  9. Na mięso??????????????? Do jedzenia????? Matko, co się na tym świecie dzieje, dobrze, że Mirek tam nie trafił.
  10. Hej dziewczyny, a może jakieś rozliczenie? Maksiu chyba zebrał trochę deklaracji.
  11. I jak tam Rufi jedzie z nami? Nic się nie zmieniło? Kora78 wspominała coś o wspólnym transporcie z Ogonkiem?
  12. Dziękuję za zaproszenie, póki co zapisuję, a potem może jakiś grosik albo deklaracja.
  13. Cisza u Ptysi... odwiedzam kotkę
  14. Trzymam kciuki z całej siły, Pani brzmi całkiem rozsądnie, oby mąż się zgodził......
  15. Wpadłam na wątek i trzymam kciuki, trzymaj się malutki!!!!!
  16. Matko, jaka bidulka..... znalazłam wasze wydarzenie na FB i póki co zapisuje sunię.
  17. Dla nas nie ma problemu, mozemy Rufiego podrzucić do Środy Wlkp.- wysłałam już PW do yucca.
  18. Jak się miewa nasz kociaczek?Może jakieś fotki?
  19. No to ja tylko będę potrzebowała namiary na Grubą Bertę - telefon i adres.No i jedziemy Rufolku!!!!
  20. Ja już posłałam nr konta maksiowego ewu, jakby co:-)
×
×
  • Create New...