Ja druknelam 15 sztuk+koszulki, tylko nie wiem gdzie rozwieszać, gdzie nie zerwą. Przystanki?Supermarkety?Podpowiedzcie coś...
Mam jeszcze klikansćie sztuk trochę mniejszych, będę u dentysty w pon (wieksze centrum stomat.) zapytam się czy mogę zostawić ale przykleić plakat. Zostawię też u znajomej neurolog, bo tam zawsze siedzą ludzie i się nudzą.