Jump to content
Dogomania

Satrina

Members
  • Posts

    2090
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Satrina

  1. Hohoho to niezły dzionek miałaś z tym wariatem.Widać, że wesoły z niego psiak.Zadzwonię jutro do południa, bo dzisiaj padam już na twarz i nawet gadać mi się nie chce. Pozdrowionka dla łobuziaka Rufiego;-)
  2. Ok, piątek aktualny ale dopiero koło 17:30, bo mamy pilne spotkanie o 17. Numer komórki podsyłam na PW.
  3. Super, że mu się udało. Chociaż nie ukrywam, że od momentu jak go zobaczyłam, to myślałam,że kiedyś trafi do mnie. Inny psiak znajdzie u mnie dom;-)
  4. Super, bardzo się cieszę. Co w takim razie z pieniędzmi, które wczoraj przelałam na konto fundacji? Na którego psiaką pójdą?
  5. Hej, ja dzisiaj puściłam obiecane 40 pln. Buziaki dla Bambusia!
  6. Kora78, mam nadzieje, że z nami pojedziesz-zmieścimy sie w czwórke w aucie:-) Mąż się już zgodził, więc daj znać kiedy.
  7. Kiedy trzeba go zawieźć do Jeleniej Góry? Mogę zwerbować mojego TZ i pojedziemy autem. Dajcie znać.
  8. Szkoda,że guzki znów się pojawily-ale ważne, że nie sprawiają mu bólu i może z nimi zyć. Jak będą jakieś swieże zdjęcia Bambusia, to wrzućcie na forum. Trzeba przyznać, że jest mega fotogeniczny.
  9. Hej, przesłałam w sierpniu 100 pln, we wrześniu 40 pln, w tym miesiącu przeleję ok 40-50 pln.Niestety nie mogę więcej. Będę podsyłać pieniązki dopóki sama nie przygarnę psiaka (za kilka miesięcy jak postawimy dom) i może to będzie właśnie Bambo. Strasznie fajnie wygląda na zdjęciach, ,mam nadieję, że tak samo się czuje. Pozdrowionka
  10. Witam, co słychać u Bambo? Co miesiąc przelewam jakieś pieniązki dla niego, ale nic nie slychac co z nim?
×
×
  • Create New...