Hej,
przesłałam w sierpniu 100 pln, we wrześniu 40 pln, w tym miesiącu przeleję ok 40-50 pln.Niestety nie mogę więcej. Będę podsyłać pieniązki dopóki sama nie przygarnę psiaka (za kilka miesięcy jak postawimy dom) i może to będzie właśnie Bambo. Strasznie fajnie wygląda na zdjęciach, ,mam nadieję, że tak samo się czuje.
Pozdrowionka