Jump to content
Dogomania

Satrina

Members
  • Posts

    2090
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Satrina

  1. Kochane a jakieś konto dla Ptysi, mam jakiś grosik z mojego bazarku?
  2. No to super, a kiedy wyciągacie go ze schronu?
  3. Ostatnie zdjęcie super, taki ciekawski pyszczek.Bardzo podobna do Rufiego.
  4. Będę ją miała na oku, hihihihihi
  5. Kora po tym tygodniu spedzonym u Ciebie, to pewnie zupełnie nowy pies z niej będzie:-)
  6. Rety, tyle informacji na raz. Pisz wszystko-koniecznie. Mam nadzieję, że te guzki to nic poważnego.Zyczę udanej i spokojnej pierwszej nocki dla suni. Aaaaa czy mamy dla niej jakieś imię?Wszystko tak szybko się potoczyło, że imienia chyba brak.
  7. Witam, odwiedzam Ingunie, bo mój TZ ją wynalazł i mi się tu co chwilę dopytuje co u niej.
  8. No pewnie;-))))))
  9. Hurrraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Ja też popieram
  11. I malutka tak szybko trafiła na BDT, hurrraaaaaa. Trzeba przyznać, że jest strasznie fajna i grzeczna-ładnie się dawała czesać.Taka miniaturka na kanapę.No ja nie mogę jej wziąć,mam 2 pokoje i 2 koty;-(((( Sunia nawet by nie miała spokoju z nimi.Do Jawora spokojnie ją zawieziemy, jeżeli jest taka potrzeba
  12. Marako jesteś niesamowita, że tak szybko podjęłaś decyzję.Moim zdaniem sunia znajdzie szybko dom, bo jest młoda i łagodna,a do tego kochany z niej przyklejaczek.
  13. Telma wydaje się być spokojna, ale ja też bym się bała do dzieci, w końcu nie wiadomo co w psiaku drzemie.... Telma jest niższ ni Boston, ja myślę, że do kolana to max, ona jest z tych krótkołapkich.Może powiesz tym ludziom, że nie wiesz jak pies do dzieci i niech sami podejmą decyzję.
  14. Ja tak jak wspominałam mogłabym zabrać ją w sobotę do Wrocka, ale jeżeli możecie i chcecie wcześniej to działajcie.
  15. TO super, to niech mój bazarek sobie idzie zmienię tylko, że na DT a nie na transport.
  16. Yeeeeeeee może Telma do domku wylecie szybko:-)
  17. To może poczekamy do soboty???W sobotę z rana byśmy ja przywieżli, tylko trzeba by ją wziąć na te kilka dni do domu albo po prostu poczekać:-(Miałabyś cały dzień na poznanie psinki.Ja nie mogę jej zabrać, bo mam 2 koty.
  18. Ja muszę z TZ potwierdzić czy bedzie w domu, bo często pozno wraca, po 18-19.Wstępnie z nim pogadam o czwartku, czyli 24.11.11. Marako gdzie dokładnie mieszkasz?
  19. No własnie nie ma żadnych wiadomości.....
  20. Marako, ja to nawet ją przywiozę do Ciebie, żebyś nie musiała się fatygować.
  21. Z tego co wiadomo to sunia ma gdzieś około 2-3 lat.Jest w schronisku w Wałbrzychu. Została odebrana jakiejś babce, która nie była w stanie jej karmić i dlatego jest wychudzona, przebywała raczej w mieszkaniu.Wydaje się być bardzo fajnym, spokojnym psiakiem.
  22. [quote name='Klauzunka']kurczę te łapy źle wyglądają:shake: Ciężko po zdjęciach stwierdzić czy to pazurzyska za długie, bo równie dobrze jak on taki nerwowy to może sam sobie te łapy wygryzać[/QUOTE] Loluś skacze jak ktoś podchodzi i w powietrzu, jakby klaszcze łapką o łapkę, wbijając sobie pazurki, dlatego ma takie rany.
  23. No i ja jestem u suni jeszcze bez imienia.
  24. No do Wawy to napewno sie nie zgodzi, ale jakby była jakiś transport łączony to wtedy zawsze kawałek pojedziemy.
×
×
  • Create New...