Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Nachosa nie ma na Dogo. Opieke Nad nim wziela Kasia Zurawska z FB.
  2. Kochani nasza sunia to MALWINKA :). Dziękuję kochanej Havance za bazarek imienny a uczestnikom za ekscytującą walkę o wyłonienie pięknego imienia:)
  3. To Nachos z Radys, jechal razem z Dandysem i jest rowniez u szafirki:)
  4. Tu jest jego wątek:
  5. na konto hoteliku przelałam pieniążki za: 100zł -wet (wg faktury-szczepienie,czip,odpchlenie,odrobacz) 60zł - SPA wg rachunku
  6. tak, to również jest opcja
  7. No ja byłam w szoku jak się dowiedziałam o tych 25 kg. Zakładałam gdzies koło 20 kg bo miałam przyjemność go mieć na rękach ale w życiu nie 25 kg. On powinien ważyć gdzieś koło 15 kg. Biedne te łapinki , muszą takie niemałe ciałko utrzymać :).
  8. Pozostała kwota 576 zł po foksiu została przekazana na kolejnego radysiaka Dandysa:
  9. Dandys otrzymał w spadku kwotę 576 zł po foksiu z tego wątku :
  10. Dandys byl wczoraj w Spa, jest już czysty i pachnący. Byl również u weta, zostal zaszczepiony, zaczipowany, odpchlony, odrobaczny. Dandys jest już wykastrowany. Wet ocenił go na ok. 3 lata. Najwiekszym zaskoczeniem dla mnie jest to ze nasz tuptus na krotkich lapinkach wazy 25kg . Podczas Spa wyszło na jaw ze Dandys ma pokiereszowane uszy. Stara sprawa, już zagojone ale jakiś kolega z boksu musiał go za nie wytarmosic.
  11. Tu Dandys juz u szafirki - pierwsze zapoznanie terenu:
  12. Dandys przez chwilę gościł u mnie na chacie :). Cóż można powiedzieć o Dandysie oprócz tego że jest śliczny? Otóż to wielki miziak i przytulak, bardzo pozytywny psiak, zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Ktoś będzie miał radość z posiadania takiego cudaczka, oj będzie miał :).
  13. Wykaz wpłat: 576 zł -spadek po foksiu /16.11.2017 70zł -Marta Krupa/17.11.2017/ (stała + jednorazowa) 10zł -Izabela Rajs /20.11.2017/stała XI 20zł -Jagoda Kotecka /20.11.2017 /stała XI 10zł -Izabela Rajs/27.11.2017/stała XII 100zł -Aldona Mijalska /28.11.2017/stała XII 20zł -Jagoda Kotecka /01.12.2017/stała XII Razem wpłaty: 806 zł ........................................................................................................ Wykaz wydatków: 55zł -transport do hoteliku/17.11.2017 100zł -wet (wg faktury-szczepienie,czip,odpchlenie,odrobacz) 60zł - SPA wg rachunku 120zł -hotel za XI 39zł -rejestracji czipa w Safe Animal 90zł-hotelik grudzień (01.12-09.12). 342zł -przeksięgowanie na konto Dolarka Razem wydatki: 806 zł ........................................................................................................... Stan konta (wpłaty minus wydatki) : 0 zł
  14. Deklaracje stałe: 10zł -Izabela Rajs: XI,XII 20zł -Marta Krupa: XI 100zł -Aldona Mijalska (od XII):XII 20zł -Jagoda Kotecka:XI 30zł -Monika Frąckiewicz : Razem:180zł Deklaracje jednorazowe: 50zł -Marta Krupa transport/wpłacone SPA - Monika Frąckiewicz Razem: 50zł +SPA
  15. od 09.12.2017 Dandys jest w DS we Wrocławiu :) .......................................................................... od 18.11.2017 Dandys przebywa w hoteliku u szafirki ........................................................................... DANDYS - czego jak czego, ale urody i wdzięku odmówić mu nie można. Rozciągnięty wzdłuż, na przykrótkich łapach, z dumnym pióropuszem z jednego końca i długimi uszami oraz maślanymi oczami - z drugiego. A jak już na was spojrzy zalotnie i mrugnie rzęsami - przepadliście. Na szczęście Dandys nie jest aż tak sentymentalnym psem; to, co go najbardziej obchodzi, to aktywny kontakt z ludźmi. Wyrywa się do nich zza krat kojca bardzo. Zadowolony, kiedy już wyjdzie, nastawiony bardzo przyjaźnie i pierwszy do współpracy. Świetny, bardzo socjalny psiak. No i ta wisienka na torcie: niebanalna uroda :) Dandys ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od marca 2017r. KOJEC: XVI - 17 NR: 9198 Pies przebywa w Radysach.
  16. Podobno non stop ujada jak zostaje sam w domu i Pani ma na głowie sąsiadów, policję i juz sobie z nimi nie radzi. Trzeba mu szukać domu jednorodzinnego , nie mieszkania w bloku. Może zostać tam gdzie jest do czasu znalezienia domu ale zobaczymy jak to bedzie, jak się szukanie domu przeciągnie to czy Pani nie będzie kazała zabierać.
  17. Ja niestety nie ma dobrych wieści, trzeba będzie szukać nowego domu zamojskiemu Fosterkowi :(
  18. Macie rację dziewczyny. Dzięki za uwage. Zalożę mu dzisiaj wątek na Dogo. Wczoraj padl mi dysk od laptopa, potracilam wszystkie hasla, wszystkie dane, wszystkie zdjecia rowniez hasło do Dogo, juz myslalam ze nie odzyskam a nie pamietalam tego hasla ale udalo mi sie dzisiaj znalezc stary pendrive na ktory zgralam kiedys hasla. Potem zalozę wątek Dandysowi.
  19. Ja się pytałam o inne psiaki i one były też na wybiegu ale pewnie akurat gdzieś dalej poleciały i ich nie było widać. Też zasugerowałam aby biegała z innymi psiakami i je obserwowała.
×
×
  • Create New...