Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Z bazarku transportowego dla dziewczynek uzbierało się 285zł i taką kwotę księguję na koncie panienek. Druga połowa idzie na konto Żelka :).
  2. Iza, na bazarku transportowym zakupiono biletów na kwotę 570 zł. Połowę kwoty (285 zł ) za transport Żelka przelewam na Twoje konto. Potwierdź jak pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie na wątku bazarkowym:)
  3. A tu Dolarek siedzi na łóżeczku czy się mylę? Czyżby go ciocia hop! siłą na łóżko posadziła ? :)
  4. Dolarku, najchętniej bym cię schrupała taki jesteś słodziutki <3 Dziękuję hop! za śliczne zdjęcia. Aż mi się cudnie zrobiło jak zobaczyłam Dolarka. I wydaje mi się że schudł, prześlicznie wygląda, moja kochana mordeczka :).
  5. Zrobiłam jednego olx na Katowice. Tekst taki jak w ogłoszeniu, takich barwnych tekstów to ja pisać nie potrafię. https://www.olx.pl/oferta/sliczna-pomadka-do-adopcji-CID103-IDr0xfh.html tekst: Pomadka- to średniej wielkości sunia, ważąca ok.16 kg, w wieku ok. 3 lat. Jest bardzo sympatyczną sunią, trochę wydłużoną, na krótszych łapkach, natura przystroiła ją w wiele łatek. Pomadka jest bardzo wesoła i przyjacielska, bardzo kocha człowieka i chodzi za nim jak cień. W domu zachowuje czystość, nic nie niszczy, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczona. Przed adopcją zostanie zaczipowana. Dla Pomadki szukamy najlepszego domu na świecie :). Nie wydamy suni do budy, kojca ani pomieszczenia gospodarczego. Przed adopcją obowiązuje krótka wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Pomadka przebywa w domu tymczasowym w woj. śląskim.
  6. Ano trzeba się zabierać :). Hihihi u mnie jakoś nie bardzo z inwencją twórczą ale jakiś "suchy" tekst chyba wymyślę :).
  7. Na konto dziewczynek wpłynęły deklaracje,za które ślicznie dziękuję <3 30zł -seramarias/27.12.2017/dekl. jednorazowa 50zł- Krystyna Mielicka (FB) /27.12.2017/dekl.jednorazowa 60zł -Istar58/27.12.2017/stała XII i I + bonus :)
  8. Marycha35, gdzie Ty się podziewasz ? !
  9. Śliczny jamniorek. Gdzież on do szopy się nadaje, toż to stricte kołderkowy jamniczek.
  10. Ojej, jaka niespodzianka na Święta <3. Dziękuję Lilu! Cudowna para :). Wszystkiego Najlepszego !
  11. Dziękuję Kasiu za śliczne zdjęcia :). Ze zdjęć można by wywnioskować, że lato u Was w pełni:). Emeczka śliczna dzieweczka <3.
  12. Bardzo współczuję hop!. Trzymaj się, choć wiem że nie jest Ci łatwo. Wspaniałych Świąt!
  13. No i kanapy będziemy szukać Malwince :). Dziękuję Haniu za wieści :).
  14. Dziękuję Kasiu za wieści o suniach, w sumie bardzo pozytywne:). Pomadka będzie musiala być jedynaczką w domu. Czy ona startuje z zębami tylko przy misce czy również w innych sytuacjach? A Żelek to bardzo kochliwy egzemplarz :)
  15. Bardzo pięknie dziękuję za wpłaty dla sunieczek. Cieszę się niezmiernie , że tyle dobrych serc je wspomaga <3. 20zł -mdk8 /jednorazowa /22.12.2017 30zł -Basia Pus (FB)/dekl.jednorazowa /22.12.2017 30zł -Mela Jakimiuk /22.12.2017 /deklaracja jednorazowa 20zł -nesiowata /22.12.2017/deklaracja jednorazowa
×
×
  • Create New...