Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. strasznie się cieszę z domu dla kudłacza naszego;)
  2. jak dobrze że z Seja lepiej:) a Gufiś z opiekunkami jest przesłodki:)
  3. Nutusiu to ja już się nie dziwię, że Twoje psiaki tak szybko domy znajdują;) niech tekst pomoże Alfikowi:)
  4. wreszcie konkretnie będziemy wiedzieć co Władziowi dolega, dzięki Basiu:)
  5. przyszły właściciel będzie miał z niego pociechę:)
  6. pieski pod waszą opieką pięknieją:) idę poczytać o buldożce:)
  7. jeszcze będziesz się usmiechać Capri!!
  8. ślicznie ta błękitna obróżka się komponuje się z jasną sierscią Dinki:)
  9. jedno i drugie to ludzkie imię to się Gosi pomyliło;) czekam na pościelowe zdjęcia Jedyneczki:)
  10. on w samochodzie też co jakiś czas dyszał i się zastanawiałam czy to dlatego, że mu np duszno było, czy ze stresu, bo jak tylko otworzyłam drzwi to szybko wysiadł;) ale to że z otyłości to też może być prawda
  11. Kora już całkowicie weszła w rolę:):):)
  12. Saja-musi być dobrze!! Uśmiałam się z tego mruczenia Gufisia na Ciebie;)
  13. serce się kraje jak się takie biedactwo widzi:(
  14. biedny Pepuś, nawet nie mam czasu by ogłaszać pieski:(
  15. to jego przechylanie główki jest rozczulające:) zauważyłam, że bradzo lubi spacerki, jak go zabierałysmy, jak tylko bramka się otworzyła to wychodził;) a z tymi uszkami to nawet jak niedosłyszy/niesłyszy to i tak ładnie rozumie:) taka słodka kuleczka z niego:):):)
  16. czyli On chyba potrzebuje po prostu opiekuna który będzie z nim dłużej przebywał i spędzał czas na świeżym powietrzu:) jakiś emeryt byłby dobry:cool3:
  17. Gifuś pobija wszystkich;) słodki jest:)
×
×
  • Create New...