Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. czekam na zdjęcia Gufisia bo jak to tak bez niego;)
  2. Bingusiowi też powycinało posty jak wszędzie... Przy okazji zapraszam na bazarek dla pszczyniaków który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  3. Dinka pewnie dobrze:) jej problemy komputerowe nie dotyczą;) A przy okazji zapraszam na bazarek dla pszczyniaków który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  4. zapraszam na bazarek dla pszczyniaków który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  5. trzymam kciuki za Ciebie Pepe!! A przy okazji zapraszam na bazarek dla pszczyniaków który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  6. Zapraszam na bazarek dla Aszki i Władzia który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  7. sporo wieści od Karilki chyba usunęło:( A przy okazji zapraszam na bazarek dla pszczyniaków który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  8. Dogo zrobiło wszystkim piątek 13tego... A przy okazji zapraszam na bazarek dla pszczyniaków który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  9. czekam na wiadomości o z Pchlinką A przy okazji zapraszam na bazarek dla pszczyniaków który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  10. może jakaś fotka Bostonka??;) zapraszam na bazarek na pszczyńskie pieski: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  11. zapraszam na bazarek dla pszczyniaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  12. może Necia zrobi bazarek jeszcze raz? Ja swój utworzyłam jeszcze raz i jeszcze raz zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  13. mi bazarek pożarło... oto nowy-zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  14. zmiana tytułu by się przydała... bazarek robię drugi raz... oto i on: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszyński******-Aszkę-i-Władzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  15. [quote name='mmd']Usunęłam ogłoszenia Kostki, bo wiedziałam, że jest spore zainteresowanie, więc nie chciałam żeby więcej osób niepotrzebnie nie robiło sobie nadziei :) Z tego co wiem to Kostka chyba niedługo pojedzie do domku. No i kroją się kolejne psie domki, ale do wieczora ciiiicho ;)[/QUOTE] Z niecierpliwością czekam na wieczór;) A przy okazji zapraszam na bazarek dla pszczyniaków który mi dogo usunęło [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszyński******-Aszkę-i-Władzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/url]
  16. Władziowy bazarek poszedł się ... A na nowy nie mam czasu teraz...ech:(
  17. ja wczoraj nawet nic napisać nie mogłam... a bazarek cały dla pszczyńskich psiaków poszedł w... ale do rzeczy: Byłam na wizycie wczoraj w sprawie Kostki, informacje przekazane Iwoni:) Rodzina jak dla mnie bardzo w porządku, przygotowana do adopcji. Z 12letnią córką spisana umowa jak ma się opiekować pieskiem, odbyte 2 wizyty w schronisku (Katowice i Mysłowice...). Kostka nie zostawałaby dłużej w domu niż 4h. Pani miała bardzo dużo pytań:) jak, czym i kiedy karmić, gdzie ją zostawiać jak będzie te kilka godzin sama, gdzie najlepiej dać legowisko-i po całym mieszkaniu mnie oprowadziła by miejsce wybrać;) Zgoda na sterylizację jest, Pani wypytywała czy to ma na celu zapobieganie bezdomności czy coś jeszcze. Zapewniłam Panią, że w razie jakichkolwiek pytań czy problemów może dzwonić i się dowiadywać. I jeszcze wiele innych pytań i byśmy rozmawiały nadal tylko Pani musiała iść do pracy... Na początku Pani się zapytała czy Kostka jest jeszcze do adopcji bo nie widziała już jej ogłoszenia...Ja mówię, że tak, jest. Po powrocie do domu przeszukałam moruska i kilka innych i faktycznie ogłoszeń Kostki nie ma...skończyła się ważność, wykasował ktoś czy kolejne cuda niewidy?? Na końcu zostałam zapytana czy dostaną Kosteczkę;) a ja na to, że decyzję podejmuje Iwonka, ale jakby ja miała podjąć decyzję to jestem na tak:) No więc czekamy jaką decyzję Iwonka podjęła:)
  18. na fb była informacja że awaria... cały bazarek dla Aszki i Władzia wcięło:( a teraz czasu na robienie nowego nie mam:(
  19. fajnie że domek taki odpowiedzialny:) a te bazarki to mnie najbardziej wkurza bo mój też wykasowało a nie mam czasu nowego robic:(
  20. tylko fajnie by było jakby ktoś dorzucił coś fantów bo ja mam mało:( no ale jak nikt się nie znajdzie to się zabieram, bo po Świętach przeprowadzka mnie czeka i brak czasu:(
  21. [quote name='mmd']Gufiś jest obłędny i będzie po niego kolejka. Iwoniam będzie miała z czego wybierać, o to jestem spokojna :)[/QUOTE] tak, to na pewno:)
  22. [quote name='Lobaria']Nie mogę doczekać się konta za transport, dt napisał, że woli pieniążki na weta przeznaczyć, tak zrozumiałam.[/QUOTE] To może napiszę do skarbnika Jedynki (dziewczynki która jechała z Władziem), żeby na razie te pieniądze były u niej, żebyśmy my już rozliczone były, a one potem się same dogadają z dt na co je przeznaczyć?
  23. Iwonia Panie w gabinecie muszą Cię uwielbiać a nie mieć dość;) A po Erysiu faktycznie nic a nic nie widać, że niewidomy:)
  24. [quote name='bora1']no musze sie urwac z pracy bo ona mi i tak przysluge robi ze go psy ode mnie tak operuje, idzie mi na reke bo normalnie rano operuja, a ja zawsze na rano pracuje :)[/QUOTE] Mi moją dziś na szybko też popołudniu usypiała i szyła...fajna babka z niej:)to jak będziesz wiedzieć o której jedziesz to napisz sms bo gg coś mi nie działało dziś:(
×
×
  • Create New...