Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. ja niestety teraz nie dam rady pomóc, przede mną w piatek starylka mojej suczki, nie wiem ile mnie wykosztuje, czy (pffpffpff) nie będzie powikłań...jak będzie po wszystkim to do szczepień się dołożę
  2. [quote name='Dogo07']Rozumiem że Wy nie dajecie tam swojego Bingo ?[/QUOTE] Nie. Tym bardziej po tym co tutaj czytam:(
  3. beznadziejna sprawa;/ ta Pani mi się nie spodobała, bo sprawiała wrażenie jakby chciała za nasze pieniądze utrzymać pozostałe swoje psy...ale żeby była tak bezczelna...widziałam ile karmy dostała!! Władzio przez 3 miesiące tego by nie przejadł!! fakt, dziwne, że w schronie chciał jeść,a w domu już nie...mam tylko nadzieję, że tak jak pisze AtaO nie karci go za to siusianie... ja nie znam żadnych dt:( wiem tylko o Emiś i Uli koło Częstochowy dt płatny jest
  4. [quote name='EVA2406']Nie wiem co o tym myśleć, ale pani nie odbiera, ani nie odpisuje na SMS-y.......................:([/QUOTE] w weekend ludzie często wyjeżdżają za miasto, odpoczywają, nie chce odpierać telefonów, może i w tym przypadku tak jest
  5. co do bezzębnych psów to Ikusia się nie martw, moich rodziców 10latek po wyrwaniu kilku je suchą tylko rozkruszoną albo te małe ziarenka dla małych psów:) a maleństwo śliczne:) i Kora jaka mamusia:) podajcie ich wątek tzn tego malca:)
  6. [quote name='Javena']Nie ,nie na poczcie odebrałam wiadomosci,że zostały usuniete. Wiem ,że Tablica jest nowa. CODZIENNIE ROBIE OGŁOSZENIA. Znowu bedę musiała przysiasć fałdów.[/QUOTE] No niestety mi też usunęli, to jest odwet pseudo...ktoś im usuwa ich aukcje że nie zgodne z regulaminem to oni zgłaszają nasze adopcyjne...
  7. witam Argosika:) moge prosić o link fb? a co do spraw finansowych to dam Asowe pieniądze na Argosa, nie ma sprawy. Tylko to jest [B]57[/B] a nie 27zł;) na Asi konto pójdzie 60zł, więc tylko 24 zostało do dozbierania
  8. w Łodzi ale wcześniej na gumtree na Warszawe też maił robione więc może być:)
  9. napisz do Iwoniam, ona jest w tym dobra:) podeślę jej wątek:)
  10. [B]Ponawiam prośbę o nr konta na przelanie kasy z bazarku!:) [/B]
  11. akurat nie ja osobiście to załatwiałam, ale dowiem się i wszystko Ci napiszę:)
  12. [quote name='agnieszkaK']przepraszam że tak pózno w przysżłym miesiącu obiecuję poprawę, przelałam dzisiaj 15zł stałej chcę wrzucić Śnieżka na gumtree na Wawę, jaki nr do kontaktu podać?[/QUOTE] Najlepiej na Budryska, telefon w sygnaturze w 1 poście:) albo do Karilki ale nr juz nie znam;)
  13. z tego co rozmawiałam z Panią Igą to wydaje mi się że opieka jest tam odpowiednia. My tam nie damy naszego Bingo bo 5 psów i 3 koty to za dużo... Tylko tak głupio z tymi "opłatami" wyszło...
  14. dostałam odpowiedź na ogłoszenie Śnieżka z tablicy.pl Prześlę Karilce i Budryskowi:)
  15. niestety prezydent mojego prawie 100tys. miasta powiedział że u nas schronisko nie potrzebne...w końcu mają podpisaną umowę z Mysłowicami na 4psy miesięcznie... Po długich rozmowach zdecydował się dać na coś typu przechowalnie, TOZ ma znaleźć teren, wydzierżawić, zbudować boksy, od miasta dostanie TOZ 1500 zł za psa, w tym musi pies być zaczipowany i wykastrowany. Ale ile o to walczyliśmy!!
  16. ooo jaka dobra duszyczka się Deniskowi trafiła:) a ten Brit Premium słyszałam, że dobry, sama mam mojej to kupić;) ale jak faktycznie Denisek ma to nie ma sensu na gwałt kupować;) Przy okazji zaproszę na bazarek dla mojego podopiecznego Binga-sorry za spam;/ http://www.dogomania.pl/threads/224689-Ciuszki-kosmetyki-buciki-dla-BINGA-do-23.03.-godz.-21-%29%29%29?p=18834970#post18834970
  17. niestety taka jest prawda, póki w polskim prawie nic się nie zmieni to takie rzeczy będą się działy... przy okazji zaproszę na bazarek dla mojego podopiecznego Binga(mam nadzieję że się nie obrazicie na mnie za ten spam;): [url]http://www.dogomania.pl/threads/224689-Ciuszki-kosmetyki-buciki-dla-BINGA-do-23.03.-godz.-21-%29%29%29?p=18834970#post18834970[/url]
  18. Nutusiu mam nadzieję że Ty i Insekty się nie obrazicie za zaproszenie na bazarek dla naszego podopiecznego Binga: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224689-Ciuszki-kosmetyki-buciki-dla-BINGA-do-23.03.-godz.-21-%29%29%29?p=18834970#post18834970[/url]
  19. ale szkodnik z niego;) zapraszam na bazarek dla naszego podopiecznego Binga [url]http://www.dogomania.pl/threads/224689-Ciuszki-kosmetyki-buciki-dla-BINGA-do-23.03.-godz.-21-%29%29%29?p=18834970#post18834970[/url]
×
×
  • Create New...