-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justyna Lipicka
-
beznadziejna sprawa;/ ta Pani mi się nie spodobała, bo sprawiała wrażenie jakby chciała za nasze pieniądze utrzymać pozostałe swoje psy...ale żeby była tak bezczelna...widziałam ile karmy dostała!! Władzio przez 3 miesiące tego by nie przejadł!! fakt, dziwne, że w schronie chciał jeść,a w domu już nie...mam tylko nadzieję, że tak jak pisze AtaO nie karci go za to siusianie... ja nie znam żadnych dt:( wiem tylko o Emiś i Uli koło Częstochowy dt płatny jest
-
[quote name='EVA2406']Nie wiem co o tym myśleć, ale pani nie odbiera, ani nie odpisuje na SMS-y.......................:([/QUOTE] w weekend ludzie często wyjeżdżają za miasto, odpoczywają, nie chce odpierać telefonów, może i w tym przypadku tak jest
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
co do bezzębnych psów to Ikusia się nie martw, moich rodziców 10latek po wyrwaniu kilku je suchą tylko rozkruszoną albo te małe ziarenka dla małych psów:) a maleństwo śliczne:) i Kora jaka mamusia:) podajcie ich wątek tzn tego malca:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Nie ,nie na poczcie odebrałam wiadomosci,że zostały usuniete. Wiem ,że Tablica jest nowa. CODZIENNIE ROBIE OGŁOSZENIA. Znowu bedę musiała przysiasć fałdów.[/QUOTE] No niestety mi też usunęli, to jest odwet pseudo...ktoś im usuwa ich aukcje że nie zgodne z regulaminem to oni zgłaszają nasze adopcyjne... -
w Łodzi ale wcześniej na gumtree na Warszawe też maił robione więc może być:)
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Justyna Lipicka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
napisz do Iwoniam, ona jest w tym dobra:) podeślę jej wątek:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
kolejne domki się szykują:) super:) -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Justyna Lipicka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Ponawiam prośbę o nr konta na przelanie kasy z bazarku!:) [/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
akurat nie ja osobiście to załatwiałam, ale dowiem się i wszystko Ci napiszę:) -
[quote name='agnieszkaK']przepraszam że tak pózno w przysżłym miesiącu obiecuję poprawę, przelałam dzisiaj 15zł stałej chcę wrzucić Śnieżka na gumtree na Wawę, jaki nr do kontaktu podać?[/QUOTE] Najlepiej na Budryska, telefon w sygnaturze w 1 poście:) albo do Karilki ale nr juz nie znam;)
-
dostałam odpowiedź na ogłoszenie Śnieżka z tablicy.pl Prześlę Karilce i Budryskowi:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
niestety prezydent mojego prawie 100tys. miasta powiedział że u nas schronisko nie potrzebne...w końcu mają podpisaną umowę z Mysłowicami na 4psy miesięcznie... Po długich rozmowach zdecydował się dać na coś typu przechowalnie, TOZ ma znaleźć teren, wydzierżawić, zbudować boksy, od miasta dostanie TOZ 1500 zł za psa, w tym musi pies być zaczipowany i wykastrowany. Ale ile o to walczyliśmy!! -
ooo jaka dobra duszyczka się Deniskowi trafiła:) a ten Brit Premium słyszałam, że dobry, sama mam mojej to kupić;) ale jak faktycznie Denisek ma to nie ma sensu na gwałt kupować;) Przy okazji zaproszę na bazarek dla mojego podopiecznego Binga-sorry za spam;/ http://www.dogomania.pl/threads/224689-Ciuszki-kosmetyki-buciki-dla-BINGA-do-23.03.-godz.-21-%29%29%29?p=18834970#post18834970
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
niestety taka jest prawda, póki w polskim prawie nic się nie zmieni to takie rzeczy będą się działy... przy okazji zaproszę na bazarek dla mojego podopiecznego Binga(mam nadzieję że się nie obrazicie na mnie za ten spam;): [url]http://www.dogomania.pl/threads/224689-Ciuszki-kosmetyki-buciki-dla-BINGA-do-23.03.-godz.-21-%29%29%29?p=18834970#post18834970[/url] -
ale szkodnik z niego;) zapraszam na bazarek dla naszego podopiecznego Binga [url]http://www.dogomania.pl/threads/224689-Ciuszki-kosmetyki-buciki-dla-BINGA-do-23.03.-godz.-21-%29%29%29?p=18834970#post18834970[/url]