Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Iwoniu postaram się najpóźniej w weekend wszystkie psiaki poogłaszać. A o Almę nikt nie pyta? jeszcze chyba wyróżnienie na tablicy ma...
  2. Szczęściarz wielki tzn ile waży, jaki w kłębie?
  3. ale niespodzianka:) powodzenia dla Gmosia w nowym domku!!:)
  4. Ati na razie Iwonia zbiera... Iwonko podaj mi na PW konto, prześlę trochę na hotelik Arona ogłaszać z namiarami na kogo? Tego biednego psiaka po wypadku nie mogę przeżyć...
  5. na Ciebie kontakt w ogłoszeniach Szczęściarza? on w ogóle to u Ciebie jest?
  6. oj:( to niestety za późno;/ nie dam rady tele w pracy siedzieć bo pies w domu sam;/ a do DG z domu mam 40km:( sorki
  7. a o której będą w okolicach Dąbrowy? bo ja wychodzę właśnie z pracy z Sosnowca...
  8. Iwoniu ja trochę też dołożę tylko budżet tego miesiąca przeanalizuje!!
  9. za późno dotarłam...ale niestety mam samochód zepsuty, na 3 świecach jeżdżę...4na kleju...może ktoś już miał takie przejścia to wie, że długo i daleko się tak nie pojeździ, ja tylko do pracy i spowrotem po muszę...nie wiem też gdzie bym mogła ew. wyjechać by podwieźć małą do katowic bo nie wiem jak trasa przebiega...
  10. ńśliczny ten Szczęściarz:) potrzebuje ogłoszeń?
  11. Iwoniu jak tylko podpowiesz jak i co robić w związku z petycjami to chętnie pomogę
  12. Iwoniu do mnie możesz dzwonić, ja mam Play:) Petycje i te sprawy ja jak najbardziej się piszę!! Amstaffa zgłosiłam koleżance co się bullowatymi zajmuje, może ma kontakt z jakąś fundacją, dam znać jak coś będę wiedzieć!!
  13. brzośka to osoba pytająca o goldenke z Olkusza na facebook'u. Podałam Twój numer Iwoniu. Mam nadzieję, że to coś wyjaśnia. O ile ta goldenka tam jest... Co do Gościa z Olkusza to do Jaworzna nie mógł wozić psów bo u nas schroniska nie ma, ewentualnie z miastem mógł mieć umowę na wyłapywanie, aczkolwiek teraz tym się SM zajmuje, umowę miasto ma z Mysłowicami podpisaną, ale tam miejsca brak, niby umowa na 2psy w miesiącu, a już TOZowi miasto powiedziało, że do listopada psów M-ce od nas nie przyjmują... Nie wiem jak zabrać się za petycje bo bym pisała...i komu wysyłać...może Iwonko coś więcej na PW mi powiesz?? Trzymam kciuki za szczeniaczki!!
  14. West'ka w pseudoschronisku w Olkuszu: (nie moge zdjecia wkleic) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w/page196"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...C3%B3w/page196 [url]http://farm9.staticflickr.com/8460/7952178506_df9fc6809c_z.jpg[/url] [/URL]
  15. West'ka w pseudoschronisku w Olkuszu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w/page196"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...C3%B3w/page196[/URL] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8460/7952178506_df9fc6809c_z.jpg[/IMG]
  16. [quote name='brzośka']to chyba o mnie a to suslikowa na pewno o mnie pisała tż właśnie skończył rozmowę z Iwoną, jeszcze raz dziękujemy za info :Rose: kurcze, nie wiem, czy jestem już gotowa na nowego psiaka :( minęły zaledwie 2 tygodnie... ale może DT...?[/QUOTE] tak ja o Pani pisałam:)
  17. West'ka w pseudoschronisku w Olkuszu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w/page196[/url] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8460/7952178506_df9fc6809c_z.jpg[/IMG]
  18. [quote name='elaja']Strasznie biedna ta sunia [URL]http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7952178722/[/URL] Westa z NT pomagała wyciągać [B]Alexa77[/B], może napiszcie do niej o tej suni . Ja raczej nie będę mogła teraz zabrać żadnego pieska bo z moją staruszką nie jest dobrze ....[/QUOTE] Napisałam PW z informacją do Alexy ale może Iwoniam dopiszesz coś więcej, wstawiłam na sznaucery w schroniskach bo teriery nie znalazłam...może jeszcze znajdę...ale nie znam żadnej fundacji od terierów... Iwoniu wiesz z jakimi schroniskami "pan z Olkusza" ma podpisane umowy? może znajdziemy tego pekińczyka?
  19. [quote name='iwoniam'][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8304/7932967408_d0638e0d53_z.jpg[/IMG] jest szansa na wyciągięcie tegp psa- to sprawa bardzo !!!! pilna. Na juz Czy ktoś może pomóc z transportem? Kraków (Olkusz) - Warka?? Chodzi osobę, która pojedzie Koszty paliwa będą pokryte tylko nie ma kto jechać. Malgoska - jeśli zdecydowałabyś się opłacić hotel temu wyżłowi to Iwonka z Amoka w Iwanowicach będzie trzymać na niego miejsce. Na razie sprawa u missieek sie przedłuży, bo nie ma miejsca, aby go wziąć, a tam, gdzie jest może być tylko kilka dni także odpisałam którą pekinkę? ta, z mojego watku? bo tego piesia w Olkuszu juz nie ma najlepiej jak Ci podesle na email ten plakat - do wyrdukowania lub poczta polska juz gotowy, wydrukowany i go porozwieszasz - w gab wet, na tablicach ogłoszeniowych..[/QUOTE] ojj :( a wydawało mi się, że przeczytałam (post 4843)że pekinek w Olkuszu jest nadal:( jak nie ma na pewno to daj znać, napiszę to na stronie plaskatych gdzie go ogłosiłam:(
  20. ja nie miałam numeru do Magdy dlatego podałam do Iwony
  21. [quote name='suślik'][B]Czy ktoś ma goldenkę do adopcji?[/B] Bardzo fajny zapsiony dom po stracie swojej ukochanej ONki postanowił adoptować goldenicę. Musi być dziewczynka ( rezydent nie lubi konkurencji ) i najchętniej dziewczynka nie będąca w 100% goldenim ADHD wystarczy lekkie ADHD ;)[/QUOTE] w schronisku w Olkuszu przebywa taka goldenka: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8300/7883326256_2eec67e580_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8307/7883326624_e3a4cdef5f_z.jpg[/IMG] Kontakt: 515192985 [email][email protected][/email]
  22. Iwoniu który to Szczęściarz? Trzymam kciuki za Asterkę, tyle już przeszła, teraz powinno być lepiej a nie gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. Ellig napiszę do nich tylko wiesz jak jest z pieskami z Olkusza, my nic o nich nie wiemy:( Pekinke muszę ogłosić w końcu!!
  24. [quote name='Malgoska']No, był na ręce a ta tym swoim skokiem na metr w sekundę znalazła się obok z kłapiącym pyszczkiem; ona skacze tak wysoko i daleko, że nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie się pojawi, no i ma naturę łowiecką....kopie doły, łapie wszystko co lata, skacze, pełza, chodzi... Nie będą się przyjaźnić.....niestety..... Sonia go lubi, chodzi sobie po niej, ale ona to kocha cały świat.[/QUOTE] Moua Luna jest identyczna, doly wieksze 3razy od siebie kopie, i wszystko co lata lapie, ostatnio tak polowala na ose ze ta ja ukasila, na szczescie nie jest uczulona, na kuropatwy i inne ptaki tez poluje:-/ Iwoniu 2osoby pisaly do mnie z facebook'a bo umiescilam na grupach/fundacjach goldenke z Olkusza, podalam Twoj mail i telefon, jedna Pani pisala ze sie jutro odezwie
×
×
  • Create New...