-
Posts
1444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kamos
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
kamos replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości:multi:, kochany Denisek ma już domek.Skaczemy z radości.:sweetCyb::laugh2_2::laola::cunao: -
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Ten piękny pies nie ma przyszłości w tym podłym miejscu:-(. Jeśli tam zostanie będzie coraz gorzej. Moim zdaniem jedyną szansą dla niego jest zabranie go stamtąd. Osobom chorym z zaburzeniami psychicznymi , wiedząc o tym jakie jest ich nastawienie do psa koniecznie trzeba go od nich odizolować. I przetłumaczyć, że nie mogą w tej sytuacji pozwolić sobie na innego psa.Wiem,że nie zawsze to skutkuje, nieraz trzeba postraszyć. Wierzę w lepsze jutro dla Barrego.;) -
Dzięki za potwierdzenie przelewu.:smile: Reksiu cudowny jesteś nasz ty wilkołaczku.:evil_lol:
-
Czy doszedł przelew.Ponawiam prośbę o potwierdzenie. Wpłata od Sylwii R. z 2.11.
-
Pewnie ,że podobny! Witamy Reksia w sobotni poranek.:bye:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
kamos replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Przykro mi na razie nie mogę wspomóc:-( finansowo, może z czasem. Będę zaglądać.Powodzenia w znalezieniu domku dla suczek.:loveu: -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dzielny Mikuniu:loveu:. Mamy nadzieję,że ciut mniej cierpi. Trzymamy kciuki za dalsze leczenie.Buziaczki dla Mikusia.:calus: -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I my kochamy Mikusia:loveu:.Czekamy na fotki.;) -
Reksio już co nieco lepiiej wygląda, z czasem nabierze masy. wygląda na zadowolonego:smile:.Tak trzymać Reksiu kochany:loveu:.Przesyłamy wieczorne głaski.:hand:
-
Nick umieściłam przy nazwie zleceniodawcy.Przelew od Sylwii R.
-
Czy wpłynęło 50 zł na Reksia?:???: przelew poszedł 2.11.Czekam na potwierdzenie.
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Walcz dzielnie Mikusiu ! Całym sercem jestem przy tobie.:loveu: -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Boże , serce mi pęka z rozpaczy.:placz::placz: jak można przejść oojętnie obok takiego nieszczęścia, dla mnie to jeden z najgorszych grzechów:angryy::diabloti:- zaniechanie udzielenia pomocy, czy to człowiekowi, czy też zwierzęciu. W grudniu dorzucę grosik na leczenie .Mikusiu ( imienniku mego przygarniętego psiaka [*]) trzymaj się dzielnie.:loveu: