Jump to content
Dogomania

kamos

Members
  • Posts

    1444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamos

  1. I ja również, mocno przytulam.:loveu:
  2. Zapisuję biedaka:(, podeślę parę groszy z początkiem lutego.
  3. Wieczorne mizianka dla zimowego Śledzika:buzi:
  4. Co za wspaniała wiadomość.:crazyeye: Manio znalazł dom i to w błyskawicznym tempie ( właściwie to nowy domek znalazł Mańka).skaczemy z radości.:sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2:
  5. Wygląda rewelacyjnie:loveu:. I jaki chętny do pieszczot i zabawy!
  6. [quote name='UBOCZE']Dziś miałem przyjemność poznać Mikusia na spacerze. Bardzo fajny i dziarski z niego chłopak... :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Jaki szczęściarz:smile:, co za spotkanie, też bym tak chciał:roll:a
  7. I dobrze niech grzeje dziadeczka. No to czekamy na filmik:lol:
  8. Na fotach pełnia szczęścia u Barrego, ale on musi być silny:crazyeye:. Dzięki za potwierdzenie przelewu.;)
  9. Co u Barrego?Jak się miewa chlopaczek? Poproszę o potwierdzenie wpływu z dn.11.01.12.
  10. [quote name='ostatniaszansa']Potwierdzenia wpłat będę robiła zbiorczo po 25, ale jeżeli to pilne zaraz zajrzę na konto. Ewa[/QUOTE] Ok. Poczekam ! Mizianki dla Śledzika.
  11. Proszę o potwierdzenie wpłaty na Śledzika z dnia 11.01.12
  12. Dziękuję Martik za miłą rozmowę, jestem pod wielkim wrażeniem Waszych działań na rzecz pokrzywdzonych zwierząt. Wiele osób nie zwraca uwagi na tego typu sprawy, bądż zarzuca czy dziwi się dlaczego pomagamy np. psom w potrzebie. Myślę, że tych którzy pomagają naprawdę z potrzeby serca nigdy nie będzie raziło, że pomagamy zwierzętom czy ludziom bo ważne jest by mieć odwagę by to robić na przekór wszystkiemu. Przesyłam uściski dla Mańka,:calus: na tych fotach jest cudowny a co dopiero w realu, no i tak bardzo przypomina mi Mikusia, który odszedł za TM....Wracaj do zdrowia Manieczku;)
  13. Ja również wpłacę jednorazowo 15 zl, poproszę o dane.
  14. Piękniś z Legitka, domku gdzie jesteś???
  15. [quote name='martik b']ojej przepraszam bardzo za pomyłkę to z pośpiechu :oops: Ok to może jakoś bym od Ciebie je odebrała w piątek, podaj mi swój nr na pw to się umówimy ;)[/QUOTE] Numer wysłany czekam na telefon. Maniek prześliczny, mam nadzieję,że kiedyś go zobaczę,tak bardzo przypomina mi mojego Mikusia [*].
  16. wspaniale wieści, niech mu się wiedzie w nowym domku bez żadnych klopotów:laugh2_2::bigcool::laugh2_2::bigcool::laugh2_2::bigcool:
  17. [quote name='martik b']Jak się wabi to się dowiem jutro w lecznicy, bo dotychczas kontaktowałam się z lekarzami telefonicznie i było tyle spraw do omówienia, że o imię się nie pytałam...chyba, że byli własciciele nie podali jego imienia to trzeba będzie nadać nowe ;) Psiak przebywa w bydgoszczy a ty kosmos skąd jesteś? bo jest kilka propozycji: albo ja moge zrobić bazarek a ty zrobisz foty fantów bazarkowych i podeślesz mi na maila z opisem albo ty możesz wystawić ten bazarek albo też przesłać mi te fanty, ja ci najwygodniej, ja się dostosuje :) Dziękuję:*[/QUOTE] Jestem z Solca Kujawskiego. Fanty wolałabym przekazać pocztą lub osobiście jeśli to możliwe, w piątek od rana jestem w Bydgoszczy. Nigdy nie robiłam bazarków:shake:, a i aparat fotograficzny mam nie najlepszej jakości więc najlepiej będzie zostawić to w rękach doświadczonych. Mała poprawka KAMOS nie KOSMOS . Czekam na odpowiedź.:lol:
  18. Witam .Będę podnosić, w styczniu finansowo nie udźwignę:shake:, może w lutym coś jednorazowo.Najważniejsze ,że psina bezpieczna.;)
  19. Chciałabym przesłać fanty na bazarek dla psiaka. No właśnie jak on się wabi? Gdzie przebywa - czy w Bydgoszczy? Poproszę o dane na pw , z końcem stycznia podeślę grosza.;)
  20. Kochany Barry:loveu:, wreszcie wolny i szczęśliwy:sweetCyb:
  21. Zapisuję wątek. Cieszę się z dobrych wieści.:multi:
×
×
  • Create New...