-
Posts
1444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kamos
-
Odwiedzamy Pusinkę ! Zdjęcia wprawiają w zachwyt:happy1:, na pewno znajdzie szczęśliwy dom. Całujemy pycholek.:kiss_2:
-
Mamy nadzieję, że Reksio znajdzie kochający dom:loveu:,a do tych,którzy go zostawili na pastwę losu :angryy:nigdy nie wróci.
-
Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!
kamos replied to Agata Balu's topic in Okrucieństwo
:multi:Wspaniałe wieści! Oprawcy niech doznają najciemniejszych stron więzienia:angryy:. Cudna i szczęśliwa Psotka u wspaniałych właścicieli.:lol::loveu: W tytule błąd, mianowicie w sądzie odwoławczym w Bydgoszczy . -
Najwspanialszy widok:sweetCyb:- pies po przejściach z człowiekiem,któremu zaufał na nowo.Życzymy cudownych chwil Daszy i opiekunom. Pamiętamy o Reksiu, zaglądamy ,niebawem prześlemy jakąś kwotę na dalsze leczenie. Trzymaj się dzielnie Reksiu !:loveu:
-
Pełnia szczęścia u Anisia.Tak trzymać pysiaczku kochany.Rodzinie Anika wielkie podziękowania oraz samych cudownych chwil z wybrańcem. Oby więcej takich zakończeń.
-
Wspaniałe wieści:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:, poza tym gdzie Szaruś miałby lepiej na starość.Podarowaliście mu dom pełen ciepła, miłości ,pokochaliście go takim jakim jest i jakim będzie,pokazaliście mu świat daleki od zła, a Szaruś zrobił w swoim sercu miejsce dla Was. Dziękujemy za to,że daliście mu szczęście na nowo.:Rose: Na pewno będziemy zaglądać, wspierać dobrym słowem i w miarę możliwości pomagać w leczeniu. Pozdrawiamy SZARUTKA i jego RODZINĘ.:bye::bye::bye:
-
Myślimy o Pusi,:bye: żeby jak najszybciej wróciła do formy. Trzymaj się maleńka.;)
-
Piękne jesienne foty , Pusiaczek prześliczny i szczęśliwy :fadein:. Trzymam kciuki za sterylkę. Wierzę że pójdzie pomyślnie, w końcu Pusia już dosyć wycierpiała , a przy takiej opiece szybko dojdzie do siebie !
-
Jakie cudowne wieści:multi::multi::multi:, o Aniku dowiedzieliśmy się ze strony przytuliska w Głownie zanim trafiliśmy na dogomanię .Bardzo nas poruszyła historia tego pięknego psa ,wierzyliśmy ,,że w końcu znajdzie prawdziwy dom ,że ktoś podaruje mu swoje serce,pokaże mu dobry świat, pokocha go takim jakim jest ,przygarnie go dając szczęście na nowo. Tak bardzo się cieszymy kochany Aniczku:iloveyou:,dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich ,którzy pokazali Anikowi lepszy świat dając mu szansę bycia kochanym.
-
:chainsaw:Wierzę w bezwzględną karę dla oprawców ( w myślach ich masakruję ). Atosik i druga psinko zdrowiejcie !na pewno dorzucę coś na leczenie .
-
:buzi:I od Kamosa pysiaczki ! Czekamy na wieści i fotki .