Jump to content
Dogomania

kamos

Members
  • Posts

    1444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamos

  1. Odwiedzamy Pusinkę ! Zdjęcia wprawiają w zachwyt:happy1:, na pewno znajdzie szczęśliwy dom. Całujemy pycholek.:kiss_2:
  2. Mamy nadzieję, że Reksio znajdzie kochający dom:loveu:,a do tych,którzy go zostawili na pastwę losu :angryy:nigdy nie wróci.
  3. :multi:Wspaniałe wieści! Oprawcy niech doznają najciemniejszych stron więzienia:angryy:. Cudna i szczęśliwa Psotka u wspaniałych właścicieli.:lol::loveu: W tytule błąd, mianowicie w sądzie odwoławczym w Bydgoszczy .
  4. Oby to nie było nic poważnego. Pozdrowienia dla jesiennego Szarusia i opiekunów:lol:. W grudniu coś doślemy na leczenie.
  5. Najwspanialszy widok:sweetCyb:- pies po przejściach z człowiekiem,któremu zaufał na nowo.Życzymy cudownych chwil Daszy i opiekunom. Pamiętamy o Reksiu, zaglądamy ,niebawem prześlemy jakąś kwotę na dalsze leczenie. Trzymaj się dzielnie Reksiu !:loveu:
  6. Pełnia szczęścia u Anisia.Tak trzymać pysiaczku kochany.Rodzinie Anika wielkie podziękowania oraz samych cudownych chwil z wybrańcem. Oby więcej takich zakończeń.
  7. Witamy u kowu "domowego" . Wczoraj poszedł przelew. Pozdrawiamy i kciuki trzymamy za adaptację.:cool2:
  8. Wspaniałe wieści:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:, poza tym gdzie Szaruś miałby lepiej na starość.Podarowaliście mu dom pełen ciepła, miłości ,pokochaliście go takim jakim jest i jakim będzie,pokazaliście mu świat daleki od zła, a Szaruś zrobił w swoim sercu miejsce dla Was. Dziękujemy za to,że daliście mu szczęście na nowo.:Rose: Na pewno będziemy zaglądać, wspierać dobrym słowem i w miarę możliwości pomagać w leczeniu. Pozdrawiamy SZARUTKA i jego RODZINĘ.:bye::bye::bye:
  9. Myślimy o Pusi,:bye: żeby jak najszybciej wróciła do formy. Trzymaj się maleńka.;)
  10. Jaki piękniś z Kowusia, na pewno szybko przywyknie do warunków domowych.Dzięki za pozdrowienia.Buziaczki na dobranoc.:kiss_2:
  11. Też zaglądamy i czekamy na wieści,może fotki Gaculka.
  12. Witam na wątku Maciusia. W listopadzie coś wpłacę. Będę zaglądać .
  13. Piękne jesienne foty , Pusiaczek prześliczny i szczęśliwy :fadein:. Trzymam kciuki za sterylkę. Wierzę że pójdzie pomyślnie, w końcu Pusia już dosyć wycierpiała , a przy takiej opiece szybko dojdzie do siebie !
  14. Zaglądam do Szarusia. Całuję pycholek.:kiss_2:
  15. Ponawiam prośbę o nr konta i dane do przelewu. Wyślę w przyszłym tygodniu.
  16. Jakie cudowne wieści:multi::multi::multi:, o Aniku dowiedzieliśmy się ze strony przytuliska w Głownie zanim trafiliśmy na dogomanię .Bardzo nas poruszyła historia tego pięknego psa ,wierzyliśmy ,,że w końcu znajdzie prawdziwy dom ,że ktoś podaruje mu swoje serce,pokaże mu dobry świat, pokocha go takim jakim jest ,przygarnie go dając szczęście na nowo. Tak bardzo się cieszymy kochany Aniczku:iloveyou:,dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich ,którzy pokazali Anikowi lepszy świat dając mu szansę bycia kochanym.
  17. Wspaniałe wieści, wreszcie się doczekał, jak dobrze ,że już tam nigdy nie wróci:multi::multi::multi:.Przed Kowusiem już tylko lepszy świat dzięki Wam dziewczyny!!! :klacz: Przelew zrobię pod koniec pażdziernika.Poproszę o dane do niego na pw. Pozdrawiam !!!
  18. ::-ojakie piękne zdjęcia , a model ho ho ho:gent:
  19. :chainsaw:Wierzę w bezwzględną karę dla oprawców ( w myślach ich masakruję ). Atosik i druga psinko zdrowiejcie !na pewno dorzucę coś na leczenie .
  20. :klacz::klacz:Cieszymy się, że u Szarusia poprawa .Pozdrawiamy!
  21. :buzi:I od Kamosa pysiaczki ! Czekamy na wieści i fotki .
  22. Co z Kowusiem, czy wcześniejsze postanowienia zostaną zrealizowane ? Co ta cisza oznacza?
  23. Kogoś, kto pomaga innym tak naprawdę, z potrzeby serca nigdy nie będzie raziło, że pomagamy zwierzętom. Bo nie jest ważne komu się pomaga - zwierzętom czy ludziom. Ważne, że ma się odwagę to robić na przekór wszystkiemu. Zdrowiej Pesteczko kochana !:iloveyou:
  24. Gaculku kochany, trzymaj się dzielnie , cały czas jesteśmy z tobą:kiss_2:
×
×
  • Create New...