Jump to content
Dogomania

kamos

Members
  • Posts

    1444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamos

  1. Nadal czekam na dane do przelewu dla Barrego, chciałabym podrzucić parę groszy chłopakowi !
  2. :placz::placz::placz:Żegnaj Oduniu - psino udręczona :candle:
  3. Wielki i piękny, na zdjęciach nie widać chudości. Noworoczne głaski dla Barrego .:glaszcze: Poproszę o dane na pw to prześlę grosza na rekonwalescencję .;)
  4. I ja również. Przytulam noworocznie.:calus:
  5. Od stycznia 2012 deklarowana przeze mnie kwota na Śledzika 20 zł. Pozdrawiam sylwestrowo-noworocznie.:BIG:
  6. Hura!:multi::sweetCyb::laugh2_2::bigcool::Cool!: Barry rozpoczyna nowe o niebo lepsze życie, dzięki Wam, jesteście wielkie! Gratulacje!:klacz::modla:
  7. kogo informować o stałym trzymaniu psa na łańcuchu, w miasteczku nie ma straży miejskiej ani schroniska, czy policja też jest zobowiązana do interwencji, jeśli tak to co zrobić jeśli odmówi podjęcia działań?
  8. Co z Barrym, czy ta cisza oznacza coś pozytywnego?:roll:
  9. Zapisuję wątek. Mam nadzieję na ukaranie oprawcy:angryy::mad::chainsaw:- najwyższy wymiar kary- więzienie i oczywiście grzywna. ,opublikowanie wizerunku., zakaz posiadania zwierzęcia. Trzymamy kciuki by psinka jak najszybciej doszla do siebie.
  10. I jak tu nie wierzyć w magię świąt ? Pusia szczęśliwa wraz ze swoim państwem. Świąteczne przytulanki dla Pusiaczka.:calus: Wszystkim obecnym na wątku najlepsze życzenia:zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary ! Świąt niosących spokoj i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością - w gronie najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie znalezienia szczęśliwych domków! :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:
  11. Wszystkim obecnym na wątku składamy najlepsze życzenia: zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary ! Świąt niosących spokój i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością-w gronie swoich najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie spotkania wspaniałych ludzkich aniołów niosących wiarę w lepsze jutro. Świąteczne przytulanki dla Szarusia!:buzi: :tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1:
  12. I jak tu nie wierzyć w magię świąt ? Najwspanialszy prezent świąteczny- nowy domek Mikusiowy. Powodzenia Mikusiu i jego nowa rodzinko.:sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb: :laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola:
  13. Najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary w dalsze działania na rzecz zwierząt! Świąt niosących spokój i odpoczynek , wypełnionych radością i miłością w gronie najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie znalezienia wspaniałych domków. Ściskamy świątecznie Śledzika!:calus: :tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel:
  14. Najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary w dalsze działania na rzecz zwierząt! Świąt niosących spokój i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością w gronie najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie znalezienia wspaniałych domków! Świąteczne przytulanki dla Mikusia!:calus: :tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:
  15. Najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary w dalsze działania na rzecz zwierząt ! Świąt niosących spokój i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością w gronie najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie znalezienia szczęśliwych domków! Świąteczne buziaki dla Legitka:buzi: :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:
  16. Czy Barry przed świętami zostanie zabrany z tego potwornego miejsca:angryy:? Czekamy na dobre wieści, trzymaj się piesku:loveu:
  17. No to zaciskamy.:kciuki: Powodzenia;)
  18. Przytulam Legisia z ranka.:loveu: Dzisiaj mi się przyśniłeś biegający szczęśliwie po łące ze swoją rodzinką.:Dog_run:
  19. Potwierdzam wpływ na Basika. Dzięki. Podnosimy Legitka.
  20. Do zobaczenia kiedyś, REKSIU, piesku kochany:-(:-(:-( " Rodziłam się na nowo, gdy do mego domu przychodziły. I umierałam z nimi, gdy na tamtą stronę odchodziły Tyle razy życie przeżyję, ile psich serc obok mego bije. "
  21. My również trzymamy kciuki Mikusiu.:thumbs::cool2::kciuki::happy1: Jest potwierdzenie od Emira. Dzięki.
  22. Witaj Maciejko. Nadal nie ma potwierdzenia wpłaty z 2.11 30 zł. Czyżby nie dotarły?
  23. Witamy Gacusia :loveu:, dobrze,że nabiera ciałka:eating: tylko gdzie ten domek chociażby tymczasowy :shake:
  24. Witamy pięknego Legisia w pięknym kubraczku.:loveu: Pieniądze prosimy przesłać na teriera Basika z jaskrą. Podaję dane: Piechowska Magda, Pabianice 95-200, tytuł " Basik " - kamos nr konta 37114020040000390265304732 Pozdrawiamy !;)
×
×
  • Create New...