Nie wierzę :placz::placz::placz:,tak cieszyliśmy się, że Reksio pokonał śmierć na przekór wszystkiemu , znalazł swój dom, wierzyliśmy ,że będzie kochany i szczęśliwy w nowej rodzinie przynajmniej przez kilka lat........:-(:-(:-(.................Boże dlaczego???