Jump to content
Dogomania

kamos

Members
  • Posts

    1444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamos

  1. Super wiadomości:multi:, kochany Denisek ma już domek.Skaczemy z radości.:sweetCyb::laugh2_2::laola::cunao:
  2. Ten piękny pies nie ma przyszłości w tym podłym miejscu:-(. Jeśli tam zostanie będzie coraz gorzej. Moim zdaniem jedyną szansą dla niego jest zabranie go stamtąd. Osobom chorym z zaburzeniami psychicznymi , wiedząc o tym jakie jest ich nastawienie do psa koniecznie trzeba go od nich odizolować. I przetłumaczyć, że nie mogą w tej sytuacji pozwolić sobie na innego psa.Wiem,że nie zawsze to skutkuje, nieraz trzeba postraszyć. Wierzę w lepsze jutro dla Barrego.;)
  3. Co za wspaniałe wieści:multi:, nie przypuszczaliśmy,że tak szybko pojawi się szansa dla Kowu. Mocno zaciskamy kciuki za Kowusia :kciuki:, wierzymy,że to jego czas na kochający domek.:loveu:
  4. Dzięki za potwierdzenie przelewu.:smile: Reksiu cudowny jesteś nasz ty wilkołaczku.:evil_lol:
  5. Witam u Maciejki.Jak dobrze ,że u niego wszystko ok. Nadal czekam na potwierdzenie przelewu od Klaudus. ( z 2.11. od Sylwii R. )
  6. Czy doszedł przelew.Ponawiam prośbę o potwierdzenie. Wpłata od Sylwii R. z 2.11.
  7. Pewnie ,że podobny! Witamy Reksia w sobotni poranek.:bye:
  8. Piękne jesienne fotki, a model jaki uroczy:gent:. Kowuś korzystaj z uroków życia, masz duże szanse na fajny domek. Buziaczki.:loveu::buzi:
  9. Przykro mi na razie nie mogę wspomóc:-( finansowo, może z czasem. Będę zaglądać.Powodzenia w znalezieniu domku dla suczek.:loveu:
  10. Dzielny Mikuniu:loveu:. Mamy nadzieję,że ciut mniej cierpi. Trzymamy kciuki za dalsze leczenie.Buziaczki dla Mikusia.:calus:
  11. Tak bardzo smutno na sercu.:placz:Zegnaj kochana psinko:-(.Biegaj szczęśliwy za TM razem z moim Mikusiem. A potwora,który cię tak skrzywdził niech piekło pochłonie:angryy: i niech cierpi jak ty piesku, jeszcze za życia.
  12. I my kochamy Mikusia:loveu:.Czekamy na fotki.;)
  13. Cieszymy się, że Kowuś już po kastracji i miewa się nieżle:multi:. Całujemy pysiaka.:kiss_2:
  14. Reksio już co nieco lepiiej wygląda, z czasem nabierze masy. wygląda na zadowolonego:smile:.Tak trzymać Reksiu kochany:loveu:.Przesyłamy wieczorne głaski.:hand:
  15. Cieszymy się że wszystko dobrze u Maciusia. Przesyłamy mizianka.
  16. Nick umieściłam przy nazwie zleceniodawcy.Przelew od Sylwii R.
  17. Na konto fundacji. nick podałam przy nazwie zleceniodawcy.
  18. Śledzimy wątek , za każdym razem mamy nadzieję,że ten psiak w końcu da się złapać.:painting: No Jokerku dość już tych podchodów, idą mrozy:nono:.Daj się złapać.
  19. Czy doszło 30 zł na Maciusia?:???:Przelew poszedł 2.11 Proszę o potwierdzenie. Maciuś nabieraj ciałka:sabber:.Na pewno dasz radę.Całuję pyszczek.:kiss_2:
  20. Jaki cudny pycholek, a te oczy, ach:lol:.A jak dumnie unosi główkę.Tak trzymaj Gaculku:loveu:.
  21. Czy wpłynęło 50 zł na Reksia?:???: przelew poszedł 2.11.Czekam na potwierdzenie.
  22. Walcz dzielnie Mikusiu ! Całym sercem jestem przy tobie.:loveu:
  23. Boże , serce mi pęka z rozpaczy.:placz::placz: jak można przejść oojętnie obok takiego nieszczęścia, dla mnie to jeden z najgorszych grzechów:angryy::diabloti:- zaniechanie udzielenia pomocy, czy to człowiekowi, czy też zwierzęciu. W grudniu dorzucę grosik na leczenie .Mikusiu ( imienniku mego przygarniętego psiaka [*]) trzymaj się dzielnie.:loveu:
×
×
  • Create New...