Jump to content
Dogomania

kamos

Members
  • Posts

    1444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamos

  1. Na jaki adres przesłać?, od razu do paczki dorzucę parę groszy.;);)
  2. Na jaki adres przesłać?, od razu do paczki dorzucę parę groszy.
  3. Czy Legitkowi przydadzą się leki typu : ACC 600, Miflonide 200.:???: W razie co mogę przesłać.;)
  4. Przytulamy pięknego Legisia z ranka.:calus:
  5. Czy dane konta Sledzika są takie same jak na pierwszym poście:confused: Przelew zaczniemy od grudnia.:lol:
  6. Cudowne wieści.:multi::multi: Pusia ma wymarzony domek, na pewno pokocha nową rodzinkę.:loveu::loveu:Lepszego scenariusza nie można było sobie wyobrazić.Na pewno państwo pokażą jej nowy, lepszy świat ,a Pusia podaruje im swoje serce.Cieszymy się ogromnie.:sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2::laugh2_2::bigcool::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::laola::laola::laola::laola::cunao::cunao::cunao::cunao:
  7. Witamy na wątku Śledzika:cool1:.Jesteśmy tu przypadkowo.Nie możemy mu nie pomóc.(bardzo przypomina nam naszego Mikusia [*]przygarniętego z ulicy):loveu::loveu: Deklarujemy stałą w kwocie 20 zł. Pozdrawiamy.:bye:
  8. Co taka cisza :shake:, czy Barremu ktoś pomoże:???::confused:
  9. Przelew poszedł dzisiaj, oczywiście,że pieniążki przekażcie na Sproketa.
  10. Kowuś dostał szansę na cudowne życie ze swoją nową rodzinką:multi::multi::multi:, pozdrowionka dla nowego domku:loveu:, skaczemy z radości:sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::klacz::klacz::jumpie:
  11. Ponawiam prośbę o potwierdzenie przelewu z 16.11.
  12. Wesprzemy i my.Dorzucimy 20 zł dla suni.Powodzenia!;)
  13. Wierzyliśmy w ten domek. Wspaniałe wieści,:multi::multi: mocno zaciskamy kciuki za Pusię.:happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1:
  14. Super zdjęcia,a Maciuś piękny:loveu:.Nabieraj ciałka, przed zimą.:x-mas:
  15. Zapisujemy wątek. Witamy u pięknisia:gent:. W grudniu wspomożemy finansowo.;)
  16. Odwiedzamy dzielnego Mikusia:loveu:. Proszę o potwierdzenie przelewu z 16.11.
  17. Kowusiu ,ty szczęściarzu:multi:, obyście polubili się z yorkiem:-D. No to czekamy na dalsze wydarzenia.:jumpie:
  18. Kowusiu wierzymy, że się uda:lol:.Ciekawe kiedy będą wieści:???:
  19. Oddaliśmy głos. Mamy nadzieję na pomoc dla tego właśnie przytuliska.:)
  20. Nie może nie znaleźć domku taka wspaniała Pusia, pełna życia, energii:Dog_run:, wierzymy,że już niedługo ktoś ją wypatrzy .:loveu:
  21. A czy Jokera nie możnaby zwabić do klatki schodowej i tam go złapać:watpliwy:, czy były takie próby o ile to możliwe z Jokerem:???:
×
×
  • Create New...